"Ostmalu" remontēs nākamgad – vairāku mēnešu garumā (3)

BIRKAS:
rekonstrukcija , t/c Ostmala , Rimi

Portāls irliepaja.lv saņēmis oficiālu "Rimi Baltica" apstiprinājumu mūsu jau publicētajai ziņai, ka TC "Ostmala" rekonstrukcija pārcelta uz 2020.gada sākumu.

"Ostmalas" rekonstrukcija pārcelta uz 2020.gadu (3)

BIRKAS:
Rimi , t/c Ostmala , rekonstrukcija

Pēc irliepaja.lv rīcībā esošās informācijas, "Rimi Latvija" plānotā tirdzniecības centra "Ostmala" rekonstrukcija, kurai vajadzēja sākties janvārī, uz gadu atlikta.

Tirdzniecības centru "Ostmala" slēgs nākamā gada sākumā (7)

BIRKAS:
Rimi , rekonstrukcija , t/c Ostmala

Uz rekonstrukcijas laiku nākamā gada sākumā tiks slēgts tirdzniecības centrs "Ostmala", irliepaja.lv informēja "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Liepājā apskatāma veco mobilo tālruņu ceļojošā izstāde (1)

BIRKAS:
LMT , t/c Ostmala , Latvijas Zaļais punkts , izstāde

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu turpina kampaņu "Visu cieņu vecajam telefonam!", kuras ietvaros tapusī izstāde piestājusi arī Liepājā.

Iestājoties tumsai, veikals

Sestdien notiks labdarības akcija "Paēdušai Latvijai" (1)

BIRKAS:
labdarība , Rimi , t/c Ostmala , Rietumu centrs

Sestdien, 10. novembrī, no pulksten 11 līdz 21 mazumtirgotāja "Rimi" veikalos galvaspilsētā un lielākajās Latvijas pilsētās norisināsies labdarības akcija "Paēdušai Latvijai".

"Ostmala" aicina uz vasaras vienīgo brīvdabas kino seansu (1)

BIRKAS:
t/c Ostmala , kino , atpūtas parks Pērkone

Piektdien, 31.augustā, tirdzniecības centrs "Ostmala" sadarbībā ar biedrību "Open Liepāja" un atpūtas parku "Pērkone" organizē unikālu brīvdabas kino seansu.

Notiks labdarības akcija "Atnes, uzdāvini un iepriecini"

BIRKAS:
t/c Ostmala , labdarība , Zinību diena

Sestdien, 25.augustā, Liepājas tirdzniecības centrs "Ostmala" sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību rīko īpašu labdarības akciju "Atnes, uzdāvini un iepriecini".

Ar lielu atsaucību aizvadīta Sirds veselības diena (2)

BIRKAS:
t/c Ostmala , veselības aprūpe , Sirds veselības diena

Ceturtdien, 17.maijā, tirdzniecības centrā "Ostmala" norisinājās Sirds veselības diena ar devīzi "Sirds mazspēja – zini un rīkojies!", kas pulcēja lielu interesentu skaitu.

Veikala stāvlaukumā uzbrauc 2004.gadā dzimušam zēnam (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , dzērājšoferi , t/c Ostmala

Ceturtdien, 17.maijā, pulksten 18.52 veikala stāvlaukumā K.Zāles laukumā 1985.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Ford Mondeo" uzbrauca velosipēdistam, 2004. gadā dzimušam zēnam.

Ceturtdien būs sirds risku bezmaksas noteikšana

BIRKAS:
t/c Ostmala , veselības aprūpe , Sirds veselības diena

Ceturtdien, 17.maijā, no pulksten 16 līdz 19 "Ostmalā" notiks Sirds veselības diena ar devīzi "Sirds mazspēja – zini un rīkojies!". Aktivitātes rīko Liepājas pašvaldība sadarbībā ar biedrību "ParSirdi.lv".

Arī Liepājā būs informatīva kampaņa par ugunsdrošību

BIRKAS:
VUGD , t/c Ostmala , drošība

Lai veicinātu iedzīvotāju interesi un zināšanas par ugunsdrošību, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 24.martā no pulksten 11 līdz 14 īstenos informatīvo kampaņu.

Jau piekto reizi notiks labdarības akcija "Paēdušai Latvijai" (2)

BIRKAS:
Rimi , labdarība , t/c Ostmala , Paēdušai Latvijai

Piektdien, 9.martā, no pulksten 11 līdz 21 "Rimi" veikalos Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās jau piekto reizi norisināsies labdarības akcija "Paēdušai Latvijai".

Pasaules vēža dienas ietvaros notiks informatīvi pasākumi

BIRKAS:
veselības aprūpe , Slimnīca , izstāde , Jūrmalas iela , t/c Ostmala

Lai veicinātu sabiedrības modrību un informētību par vēža profilaksi un savlaicīgu slimības atklāšanu, Liepājā notiks vairāki pasākumi ar saukli "Esi aktīvs – mēs pret vēzi!".

Liepājas skolēnu mācību uzņēmumi rādīs saražoto (1)

BIRKAS:
SMU , Junior Achievement , tirdziņš , t/c Ostmala

Sestdien, 2.decembrī, no pulksten 11 līdz 15 tirdzniecības centrā “Ostmala” notiks reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus ”Ziemassvētkus gaidot”.

Strādā pie tirdzniecības centra "Ostmala" rekonstrukcijas plāna (3)

BIRKAS:
Rimi , t/c Ostmala , rekonstrukcija

Lai noskaidrotu, vai patiesībai atbilst runas par tirdzniecības centra "Ostmala" iespējamo rekonstrukciju portāls sazinājās ar "Rimi Latvija" sabiedrisko attiecību vadītāju Ingu Biti

T/c "Ostmala" apskatāmi lielie dabas skaitīkļi

BIRKAS:
Dabas skaitīšana , t/c Ostmala

Liepājas apkārtne ir viena no vietām, kur notiek dabas skaitīšana, tādēļ no 25.augusta līdz 12.septembrim t/c "Ostmala", K. Zāles laukumā 8, apskatāms projekta informatīvais stends.

Ar interesi un atsaucību aizvadīta sirds veselības diena

BIRKAS:
t/c Ostmala , Sirds veselības diena , Vides un veselības daļa , Elīna Tolmačova

Tirdzniecības centrā "Ostmala" aizvadīta Liepājas sirds veselības diena. Liepājas iedzīvotāju interese un atsaucība bija liela, informē biedrības "ParSirdi.lv" vadītāja Inese Mauriņa.

Aicina uz bezmaksas sirds veselības risku noteikšanu

BIRKAS:
t/c Ostmala , Sirds veselības diena , Vides un veselības daļa

Piektdien, 30.jūnijā, no pulksten 15 līdz 19 Liepājā , tirdzniecības centrā "Ostmala" norisināsies Sirds veselības diena ar devīzi "Zini savus riskus!".

Apskatāms fotostāsts par Latvijas privāto muižu likteņiem

BIRKAS:
izstāde , foto , t/c Ostmala

"Ostmalā" apskatāms fotoprojekts "Latvijas kultūrceltņu mantojums laikmeta griežos”, kurā iekļauti 10 Latvijas privāto muižu likteņstāsti par ēku ziedu laikiem, okupācijas gadiem un mūsdienām.

"Tele2" atklāj jau otro rekonstruēto jaunā koncepta centru

BIRKAS:
Tele2 , t/c Ostmala

Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" pēc rekonstrukcijas ir atvēris jau otro jauna koncepta "Tele2" centru Liepājā, kas atrodas t/c "Ostmala", Kārļa Zāles laukumā 8.

Bēgot ar laupījumu, ieskrien "Ostmalas" durvju stiklā (1)

BIRKAS:
zādzība , laupīšana , miesas bojājumi , t/c Ostmala , narkotikas

Svētdien, 12.martā, ap pulksten 19.30 Kārļa Zāles laukumā 38 gadus vecs vīrietis no veikala nozaga mobilo telefonu 400 eiro vērtībā, portālu informē Valsts policija.

Pārbaudē gūst apstiprinājumu, ka "Ostmalas" ēka ir droša (8)

BIRKAS:
t/c Ostmala , drošība , BVKB

Otrdien, veicot ārpuskārtas pārbaudi tirdzniecības centrā "Ostmala", Kārļa Zāles laukumā 8, gūts apstiprinājums jau iepriekš izskanējušajai informācijai, ka tirdzniecības centra ēka ir droša.

Atzinumu par "Ostmalas" drošību uztic būvekspertiem (3)

BIRKAS:
Aigars Štāls , Rimi , t/c Ostmala , drošība , Būvvalde

Liepājas Būvvalde tirdzniecības centra "Ostmala" drošību vairs nekontrolē, jo to pirmdien un arī šodien, 3.janvārī, jau veic sertificēti būveksperti, portālam sacīja Būvvaldes pārstāvis Aigars Štāls.

"Rimi": signalizācijas ieslēgšanās bija tehniska kļūme (6)

BIRKAS:
t/c Ostmala , Rimi , drošība

Tirdzniecības centrā "Ostmala", kur pēdējo dienu laikā četras reizes ieslēgusies trauksmes signalizācija un veikta evakuācija, signalizācijas ieslēgšanās notika tehniskas kļūmes rezultātā.

Ugunsdzēsējus brīvdienās traucēja tikai "Ostmalas" dēļ (1)

BIRKAS:
VUGD , t/c Ostmala , drošība

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka aizvadītās nedēļas nogale Liepājā pagāja samērā mierīgi. Saņemts tikai viens uzsaukums  – svētdien atkal uz "Ostmalu".

"Ostmalā" konstatē plaisas sienās. Būs jāveic tehniskā apsekošana (15)

BIRKAS:
t/c Ostmala , drošība , Būvvalde

Papildināts (2). Piektdien pulksten 16.17 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atkal saņēma izsaukumu no tirdzniecības centra "Ostmala". Nekavējoties notika tā evakuācija.

No "Ostmalas" atkal nācās evakuēt cilvēkus (5)

BIRKAS:
t/c Ostmala , VUGD , glābšana

Piektdien pulksten 11.11 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz TC "Ostmala", kur bija nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija.

Aicina uz Lielo sapņu kūku un Puzikova uzstāšanos

BIRKAS:
t/c Ostmala , labdarība , Ziemassvētki , akcija

Sestdien, 17. decembrī, pulksten 12 liepājnieki aicināti uz t/c "Ostmala", kur Ziemassvētku gaisotnē tiks svinēts projekta "Kāds ir Tavs sapnis?" noslēgums.

Valsts svētkos "Saulīte" saņem jaunas attīstošās rotaļlietas

BIRKAS:
Rimi , t/c Ostmala , bērnudārzs Saulīte , labdarība

Latvijas svētku priekšvakarā, t/c "Ostmala" pārstāvi devās ciemos pie pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte", kā dāvanu līdzi ņemot dažādas bērnu attīstošās rotaļlietas.

Maģiska ceturtdiena "Ostmalā": triki un sapņu piepildījums

BIRKAS:
t/c Ostmala , Rimi , Beztemata

Ceturtdien, 15.septembrī, pulksten 17 t/c "Ostmala" norisināsies projekta "Kāds ir Tavs sapnis?" pasākums, kura laikā piepildīs desmit liepājnieku sapņus.