Birka: teniss

Sevastova trešo reizi sasniedz ASV čempionāta ceturtdaļfinālu

BIRKAS:
teniss , Anastasija Sevastova

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova pirmdien izcīnīja uzvaru sezonas noslēdzošā "Grand Slam" turnīra – ASV atklātā čempionāta – ceturtajā kārtā jeb astotdaļfinālā.

Sevastova iekļūst ASV atklātā čempionāta astotdaļfinālā

BIRKAS:
Anastasija Sevastova , teniss

Anastasija Sevastova piektdien sezonas noslēdzošā "Grand Slam" turnīra - ASV atklātā čempionāta - trešās kārtas mačā ar 4-6, 6-1, 6-2 pārspēja Krievijas sportisti Jekaterinu Makarovu.

Sevastova sasniedz ASV atklātā čempionāta trešo kārtu

BIRKAS:

Anastasija Sevastova trešdien sezonas noslēdzošā "Grand Slam" turnīra – ASV atklātā čempionāta – otrās kārtas mačā ar 6-3, 6-1 pārspēja talantīgo mājinieci Klēru Liu, ziņo LETA.

Sevastova izcīna uzvaru ASV atklātā čempionāta pirmajā kārtā

BIRKAS:

Latvijas otrā rakete sieviešu tenisā Anastasija Sevastova otrdien izcīnīja uzvaru sezonas noslēdzošā "Grand Slam" turnīra – ASV atklātā čempionāta – pirmajā kārtā, ziņo LETA.

Meiteņu U-14 grupas medaļnieces.

Liepājas tenisistiem medaļas Latvijas jauniešu čempionātā

BIRKAS:
teniss , Evelīna Ķīvīte , Renārs Grodskis , Alise Vindiga , Dāvis Rolis , Tenisa sporta skola

No 12.līdz 17.augustam Rīgā aizvadīts Latvijas Jauniešu čempionāts tenisā U-12, U-14, U-16 un U-18 vecuma grupās. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja 29 dalībnieki.

Rebeka Mertena.

Pieaugušo čempionātā triumfē Rebeka Mertena

BIRKAS:
teniss , Rebeka Mertena , Tenisa sporta skola , Elza Tomase

No 5.līdz 11.augustam, otro gadu pēc kārtas, Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās "LR pieaugušo čempionāts 2018", kurā panākumus guva liepājniece Rebeka Mertena.

Sevastova zaudē Monreālas WTA "Premier" ceturtdaļfinālā

BIRKAS:

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova piektdien kapitulēja amerikānietei Sloeinai Stīvensai Monreālas WTA "Premier" turnīra ceturtdaļfinālā.

Sevastova Monreālā sasniedz ceturtdaļfinālu

BIRKAS:

Anastasija Sevastova ceturtdien Monreālas WTA "Premier" turnīra trešās kārtas spēlē grūtā cīņā ar 6-3, 7-6 (7:2) uzvarēja planētas desmito raketi Jūliju Gērgesu no Vācijas, sasniedzot ceturtdaļfinālu.

Patrīcija Špaka palīdz izlasei gūt panākumus Budapeštā

BIRKAS:
teniss , Patrīcija Špaka

Latvijas meiteņu U-16 tenisa izlase no 6. līdz 8.augustam piedalījās "Tennis Europe European Summer Cups" finālturnīrā, kas norisinājās Budapeštā (Ungārija).

Sevastova atspēlē mačbumbas un Monreālā sasniedz trešo kārtu

BIRKAS:

Anastasija Sevastova trešdien izcīnīja grūtu uzvaru Monreālas WTA "Premier" vienspēļu turnīra otrās kārtas spēlē pret Moniku Pudžu no Puertoriko, otrajā setā atspēlējot divas mačbumbas.

Sevastova ar graujošu uzvaru sāk turnīru Monreālā

BIRKAS:

Anastasija Sevastova pirmdien Monreālas WTA "Premier" sērijas turnīra pirmajā kārtā nepilnā stundā ar 6-1, 6-0 sagrāva serbieti Aleksandru Kruniču, kuru šosezon pārspējusi jau trīs reizes.

Elzai Tomasei atkal pirmā vieta tenisa turnīrā Vācijā

BIRKAS:
teniss , Elza Tomase , Tenisa sporta skola

Septiņi Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi Ulmē (Vācija) aizvadījuši otro pēc kārtas jauniešu (U-14 un U-16) tenisa turnīru, un atkal pirmo vietu ieņēmusi Elza Tomase.

Elza Tomase

Liepājniece Elza Tomase uzvar tenisa turnīrā Vācijā

BIRKAS:
Elza Tomase , teniss , Tenisa sporta skola , Alise Vindiga

No 21.līdz 29.jūlijam septiņi Liepājas jaunie tenisisti Vaiblingenā (Vācija) piedalījās starptautiskajā turnīrā "TCW-Academy Junior International" U-14 un U1-6 vecuma grupām.

Sevastova ar grūtībām Maskavā sasniedz ceturtdaļfinālu

BIRKAS:

Anastasija Sevastova ceturtdien Maskavā WTA "International" turnīra otrajā kārtā ar 6-2, 6-7 (5:7), 6-4 uzvarēja rumānieti Irinu Mariju Baru, tādējādi iekļūstot šo sacensību ceturtdaļfinālā.

Andis Aigars (pa kreisi) kopā ar fināla pretinieku Gerhardu Falki.

Andim Aigaram otrā vieta starptautiskā tenisa turnīrā (2)

BIRKAS:
teniss , Tenisa sporta skola , Andis Aigars

Jūrmalā aizvadīts starptautisks tenisa turnīrs “Latvian Open Seniors Championships” (Latvijas atklātais senioru čempionāts). Liepāju šajā turnīrā vecuma grupā "+40" pārstāvēja Andis Aigars.

Sevastova sasniedz Maskavas WTA turnīra otro kārtu

BIRKAS:

Anastasija Sevastova sasniedza Maskavas WTA "International" sērijas turnīra otro kārtu. Ar trešo numuru izliktā Sevastova pirmās kārtas cīņā ar 6-2, 3-6, 6-4 uzvarēja Paulīni Parmentjē (Francija).

Patrīcija Špaka (no kreisās) un Kamilla Bartone.

Patrīcija Špaka – Eiropas U16 vicečempione

BIRKAS:
teniss , Tenisa sporta skola , Patrīcija Špaka

No 17. līdz 23.jūlijam Maskavā (Krievija) norsisinājās Eiropas čempionāts tenisā, kurā godpilno 2.vietu izcīnīja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Patrīcija Špaka.

Elza Tomase

Liepājniecei uzvara Tenisa savienības kausa 7.posmā

BIRKAS:
teniss , Elza Tomase

Pirms nedēļas, 16.un 17.jūlijā, Jelgavā tika aizvadīts LTS kausa 7.posms U18 vecuma grupai, kurā uzvaru guva liepājniece Elza Tomase.

Sevastovai Bukarestē trešais WTA tituls karjerā

BIRKAS:

Anastasija Sevastova svētdien triumfēja Bukarestes WTA turnīra finālā. Liepājniece ar 7-6 (7:4), 6-2 pārspēja Horvātijas tenisisti Petru Martiču un ieguva savu karjeras trešo WTA titulu.

Jeļizaveta Rižkova ar 3.vietas diplomu un kausu.

Liepājas tenisiste no Rīgas pārved bronzu

BIRKAS:
teniss , sacensības , Jeļizaveta Rižkova

14.un 15.jūlijā Rīgā notika "Rīgas satiksmes" tenisa kluba balvas izcīņa" U8, U9 un U10 vecuma grupām, kurā piedalījās arī liepājnieces.

Favorīte Sevastova Bukarestē sāk ar smagu uzvaru

BIRKAS:

Anastasija Sevastova otrdien Bukarestes WTA "International" turnīra pirmajā kārtā sīvā cīņā atspēlēja seta deficītu un uzveica slovēnieti Dalilu Jakupoviču, sasniedzot sacensību otro kārtu.

Tenisiste Anastasija Sevastova viesojas Liepājas kortos

BIRKAS:
teniss , Anastasija Sevastova , Tenisa sporta skola

Trešdien, 11.jūlijā, Liepājas Tenisa sporta skolas kortos notika tikšanās ar bijušo Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkni, pasaules ranga 21.vietas īpašnieci Anastasiju Sevastovu.

Patrīcija Špaka

Jaunie tenisisti aizvadījuši turnīrus Lietuvā un Igaunijā

BIRKAS:

Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi Dāvids Špaks un Karolīna Skābe piedalījās Viļņā notiekošajā "Tennis Europe" turnīrā "Vilnius tennis academy cup 2018".

Sevastovai Vimbldonā zaudējums arī dubultspēlēs

BIRKAS:

Anastasija Sevastova duetā ar Luksemburgas pārstāvi Mendiju Minellu piektdien cieta smagu zaudējumu Vimbldonas čempionāta dubultspēļu turnīra pirmajā kārtā, ziņo LETA.

Sevastovai zaudējums Vimbldonas čempionāta pirmajā kārtā

BIRKAS:

Latvijas dāmu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova pirmdien cieta zaudējumu sezonas trešā "Grand Slam" turnīra – Vimbldonas čempionāta – pirmajā kārtā, ziņo LETA.

Sevastovai neveiksme Īstbornas turnīra trešajā kārtā

BIRKAS:

Lielbritānijā notiekošā Īstbornas WTA  turnīra trešajā kārtā ar 11.numuru izliktā Anastasija Sevastova ar 4-6, 4-6 zaudēja ar septīto numuru izliktajai Krievijas tenisistei Darjai Kasatkinai.

Liepājā aizvadīts starptautisks tenisa turnīrs

BIRKAS:
teniss , Tenisa sporta skola

No 16.līdz 22.jūnijam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās starptautiskās "Tennis Europe" sacensības "Liepaja International Tournament 2018" U-14 vecuma grupai.

Sevastova sasniedz Īstbornas turnīra trešo kārtu

BIRKAS:

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova otrdien Īstbornas WTA "Premier" sērijas turnīra otrajā kārtā ar rezultātu 6-3, 6-4 uzvarēja Lielbritānijas tenisisti Herieti Dārtu.

Sevastova noliek Maljorkas WTA turnīra čempiones titulu

BIRKAS:

Latvijas dāmu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova svētdien cieta zaudējumu Maljorkas WTA "International" sērijas turnīra finālspēlē, nenosargājot pērn izcīnīto titulu.

Sevastova spraigā cīņā Maljorkā sasniedz pusfinālu

BIRKAS:

Latvijas dāmu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova piektdien izcīnīja saspringtu uzvaru Maljorkas WTA "International" sērijas turnīra ceturtdaļfināla mačā, ziņo LETA.