Birka: teniss

Sevastova iekļūst Brisbenas WTA "Premier" turnīra pusfinālā

BIRKAS:
teniss , Anastasija Sevastova

Anastasija Sevastova ceturtdien Austrālijas notiekošā Brisbenas WTA "Premier" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā ar 6-2, 6-4 uzvarēja serbieti Aleksandru Kruniču.

Sevastova iekļūst WTA "Premier" turnīra ceturtdaļfinālā

BIRKAS:

Anastasija Sevastova Brisbenas WTA "Premier" turnīra otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā otrdien ar rezultātu 6-2, 6-1 uzvarēja Rumānijas tenisisti Soranu Kirstju, ziņo LETA.

Pārdala tenisa kortu celtniecībā šogad neapgūtos līdzekļus (2)

BIRKAS:
Ministru kabinets , teniss , NAMS , projekts , LOC , Tenisa sporta skola

Ministru kabinets piekrita valsts galvoto aizdevumu daļējai atmaksai pārdalīt 1,438 miljonus eiro, kas bija paredzēti Liepājas slēgto tenisa kortu projektam, taču šogad nav apgūti pilnībā.

Evelīna Ķīvīte

Evelīna Ķīvīte uzvar jauniešu tenisa turnīrā Rīgā

BIRKAS:
teniss , Evelīna Ķīvīte , Tenisa sporta skola

25.un 26.novembrī Rīgā norisinājās "Event Lab / Enri balvu izcīņa” U14 vecuma grupā. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Evelīna Ķīvīte.

Andersons: Man ir tas trūkums, ka vienmēr saku, ko domāju (15)

BIRKAS:
Imants Andersons , teniss , Tenisa sporta skola

Imants Andersons divdesmit gadus bija Liepājas Tenisa sporta skolas direktors un viens no "neērtākajiem", bet reizē respektētākajiem sporta jomas vadītājiem. Tagad bauda dzīvi Karostā un nav arī nekur tālu no tenisa.

Sevastova veiksmīgo sezonu noslēdz ar zaudējumu pusfinālā

BIRKAS:
Anastasija Sevastova , teniss

Anastasija Sevastova otrā līmeņa sezonas noslēguma turnīra "WTA Elite Trophy" pusfinālā Ķīnā ar 3-6, 3-6 zaudēja Jūlijai Gērgesai no Vācijas, noslēdzot savu veiksmīgo sezonu.

Sevastova uzvar un sasniedz "WTA Elite Trophy" pusfinālu

BIRKAS:

Anastasija Sevastova ceturtdien uzvarēja arī Ķīnā notiekošā otrā līmeņa sezonas noslēguma turnīra "WTA Elite Trophy" otrajā mačā, sasniedzot sacensību pusfinālu, ziņo LETA.

Sevastova ar uzvaru sāk "WTA Elite Trophy" turnīru

BIRKAS:

Anastasija Sevastova trešdien Ķīnā otrā līmeņa sezonas noslēguma turnīra "WTA Elite Trophy" pirmajā mačā ar rezultātu 7-5, 6-3 pārspēja sliktā formā esošo amerikānieti Sloeinu Stīvensu.

LTS kausa noslēgumā liepājnieki izcīna vairākas medaļas (1)

BIRKAS:
teniss , Tenisa sporta skola

No 24. līdz 27.oktobrim Rīgā notika LTS kausa izcīņas "Masters” fināla posms, kurā pēc astoņu posmu kopvērtējuma visas sezonas garumā, piedalījās labākie tenisisti katrā vecuma grupā.

Sevastovai zaudējums WTA "Premier" turnīra otrajā kārtā (1)

BIRKAS:

Anastasija Sevastova Maskavas WTA "Premier" sērijas turnīra jeb Kremļa kausa izcīņas otrajā kārtā trešdien ar 4-6, 3-6 pusotras stundas laikā zaudēja rumānietei Irinai Begu, ziņo LETA.

Liepājas tenisa senioru komandai 4.vieta Eiropas čempionātā (7)

BIRKAS:

Liepājas tenisa senioru komanda atgriezusies no Maljorkas, kur Eiropas klubu čempionātā uzrādījusi līdz šim labāko sasniegumu Latvijas senioru tenisa vēsturē – iegūta 4.vieta.

Sevastova trīs stundu "trillerī" zaudē titulētajai Šarapovai (1)

BIRKAS:

Anastasija Sevastova sestdien Pekinas WTA "Premier" sērijas turnīra pirmās kārtas mačā ar 6-7 (3:7), 7-5, 6-7 (7:9) trīs stundu "trillerī" zaudēja Krievijas tenisa zvaigznei Marijai Šarapovai.

Sevastova cieš zaudējumu Uhaņas WTA turnīra pirmajā kārtā (1)

BIRKAS:

Anastasija Sevastova svētdien Ķīnā notiekošajā Uhaņas WTA "Premier" turnīrā pirmās kārtas cīņā ar 4-6, 2-6 zaudēja Jekaterinai Makarovai no Krievijas, ziņo aģentūra LETA..

Ar liepājnieces triumfu noslēdzies "Venden Cup Liepaja" (1)

BIRKAS:
teniss , Tenisa sporta skola , Rebeka Mertena , Patrīcija Špaka

Liepājas Tenisa sporta skolas kortos ir noslēdzies starptautiskais "ITF Juniors" tenisa turnīrs jauniešiem “Venden Cup Liepaja 2017”, kas norisinājās no 2. līdz 8.septembrim.

Sevastova zaudē un nesasniedz "Grand Slam" pusfinālu (1)

BIRKAS:

Anastasija Sevastova ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfināla mačā otrdien saspringtā duelī ar rezultātu 3-6, 6-3, 6-7 (4:7) piekāpās amerikāņu tenisistei Sloenai Stīvensai.

Sevastova sasniedz ASV čempionāta ceturtdaļfinālu (2)

BIRKAS:

Liepājniece Anastasija Sevastova svētdien ASV atklātā čempionāta astotdaļfinālā ar ar 5-7, 6-4, 6-2 uzvarēja pret pieckārtējo "Grand Slam" turnīru uzvarētāju Mariju Šarapovu.

Sevastova sasniedz ASV atklātā čempionāta astotdaļfinālu (1)

BIRKAS:

Anastasija Sevastova piektdien Ņujorkā ASV atklātā čempionāta trešajā kārtā pārliecinoši ar 6-2, 6-3 uzveica horvātieti Donnu Vekiču, otro gadu pēc kārtas sasniedzot šī turnīra astotdaļfinālu.

Notiks ITF turnīrs jauniešiem "Venden Cup Liepaja 2017" (1)

BIRKAS:
Tenisa sporta skola , teniss

Liepājas Tenisa sporta skolas kortos no 2. līdz 8.septembrim norisināsies plašs starptautiskais ITF tenisa turnīrs jauniešiem "Venden Cup Liepaja 2017".

Tenisa sporta skolai "Ferax" dāvina inovatīvu aprīkojumu (2)

BIRKAS:
Tenisa sporta skola , Ferax , teniss

Novērtējot audzēkņu veiksmīgos sasniegumus, uzņēmums “Ferax” dāvājis Liepājas Tenisa sporta skolai inovatīvus treniņu procesu aprīkojumus – specializētus bumbiņu savācējus.

Sevastova sasniedz ASV atklātā čempionāta trešo kārtu

BIRKAS:

Anastasija Sevastova trešdien ASV atklātajā čempionātā pārliecinoši sasniedza sacensību trešo kārtu. Sacensību 16.rakete Sevastova ar 6-4, 6-4 pārspēja Katerinu Kozlovu no Ukrainas.

Sevastova iekļūst ASV atklātā čempionāta otrajā kārtā

BIRKAS:

Latvijas dāmu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova ASV atklātajā čempionātā pirmajā kārtā pirmdien ar 7-5, 6-1 uzvarēja Vācijas tenisisti Karīnu Vitheftu, ziņo LETA..

Izsludināts slēgts konkurss par tenisa kortu izbūvi (8)

BIRKAS:
Liedaga 5 , teniss , Tenisa sporta skola , iepirkums , LOC , NAMS

Pašvaldība izsludinājusi slēgtu iepirkuma konkursu par slēgto tenisa kortu un teritorijas labiekārtojuma būvniecību Liedaga ielā 5 un būvprojekta izstrādi.

Liepājas komanda.

Liepājas tenisa seniori triumfē augstākajā līgā (7)

BIRKAS:
teniss , Andrejs Koļesins , čempionāts , Tenisa sporta skola

Liepājas senioru tenisa komanda jau piekto gadu pēc kārtas triumfē Latvijas klubu komandu čempionātā, portālu informēja Liepājas komandas kapteinis Andrejs Koļesins.

Sevastova Sinsinati turnīru noslēdz ar zaudējumu favorītei

BIRKAS:

Anastasija Sevastova ceturtdien Sinsinati WTA turnīra trešās kārtas mačā ar 4-6, 3-6 zaudēja rumānietei Simonai Halepai, kura, triumfējot šajā turnīrā, var kļūt par pasaules ranga līderi.

Sevastova sasniedz Sinsinati WTA turnīra trešo kārtu

BIRKAS:

Anastasija Sevastova trešdien pārliecinoši aizvadīja Sinsinati WTA "Premier" sērijas turnīra otrās kārtas maču, divos setos ar 6–2, 7–5 pārspējot pieredzējušo itālieti Robertu Vinči.

Sevastova ar uzvaru sāk Sinsinati WTA "Premier" turnīru

BIRKAS:

Latvijas otrā rakete sieviešu tenisā Anastasija Sevastova otrdien prestižā Sinsinati WTA "Premier" turnīra pirmās kārtas mačā ar 3-6, 6-4, 6-2 uzvarēja ķīnieti Penu Šuai, ziņo LETA.

Mertenai neizdodas kļūst par absolūto čempioni tenisā

BIRKAS:
teniss , Rebeka Mertena

Latvijas tenisa čempionāta dāmu vienspēļu turnīrā ar pirmo numuru izliktajai liepājniecei Rebekai Mertenai piektdien savās mājās neizdevās kļūt par sacensību absolūto čempioni.

Sevastova iekļūst Toronto WTA ''Premier'' turnīra otrajā kārtā

BIRKAS:

Anastasija Sevastova Toronto WTA "Premier" turnīra pirmās kārtas duelī guva uzvaru trīs setu mačā pret amerikānieti Lorēnu Deivisu, kamēr Aļona Ostapenko ļoti sīvā cīņā cieta neveiksmi.

Liepājā notiek Latvijas pieaugušo čempionāts tenisā

BIRKAS:

No 5. līdz 11.augustam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos tiks aizvadīts Latvijas Tenisa savienības organizētais 2017.gada Latvijas pieaugušo čempionāts.

Sevastova WTA rangā pakāpjas uz karjeras rekordaugsto 16.vietu

BIRKAS:

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova jaunākajā WTA rangā, kas publicēts pirmdien, pakāpusies par vienu pozīciju uz 16.vietu, kas ir viņas karjeras rekords.