Glābēji atbrīvo iesprūdušu suņa ķepu

BIRKAS:
suns , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 15.oktobra 6.30 līdz 16.oktobra 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus.

Atbrīvo putnu, nodzēš degošu zaru kaudzi, sakopj ielu pēc avārijas

BIRKAS:
ugunsgrēks , negadījums , putni

Aizvadītajās diennaktīs, no 12.oktobra 6.30 līdz 15.oktobra 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus.

Liepājā brauktuves sakopšana pēc avārijas un piededzis ēdiens

BIRKAS:
ugunsgrēks , negadījums

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 11.oktobra pulksten 6.30 līdz 12.oktobra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus.

Pirmdien ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Aculiecinieks izglābj cilvēku no piedūmota dzīvokļa

BIRKAS:
ugunsgrēks

Vakarnakt Liepājā aculiecinieks izglābis cilvēku no piedūmota dzīvokļa, kurā dedzis dīvāns, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Pirmdien Kuršu laukumā aizdegusies automašīna

BIRKAS:
ugunsgrēks , Kuršu laukums

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem brīvdienās Liepājā trīs izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem ceturtdien viens izsaukums – degušas riepas

BIRKAS:
ugunsgrēks , Lazaretes iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Ugunsgrēka dēļ Rojas ielā evakuējas 20 cilvēki

BIRKAS:
ugunsgrēks , Rojas iela , glābšana

Vakar pulksten 14.04  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņemts izsaukums uz Rojas ielu Liepājā, kur no deviņstāvu dzīvojamās mājās nāca dūmi.

Svētdienas vakarā izglābj Gulbju dīķī slīkstošu cilvēku

BIRKAS:
glābšana , Gulbju dīķis , ugunsgrēks

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka svētdien pulksten 20.22 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Hika ielu Liepājā, kur dīķī slīka cilvēks.

Liepājā degusi sausā zāle un meža zemsedze

BIRKAS:
ugunsgrēks , Tisē iela , Mednieku iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

VUGD Kurzemes reģionā aizvadīta mierīga diennakts

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 12.septembra pulksten 6.30 līdz 13.septembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus.

Naktī piededzina ēdienu un sauc glābējus

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsējiem Liepājā bijis izsaukums uz Ķempes ielu, kur dzīvoklī piededzis ēdiens, kā arī divās vietās nācies novākt nolūzušos kokus.

Liepājā degusi vien zaru kaudze

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 10.septembra pulksten 6.30 līdz 11.septembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus.

Nedēļas nogalē deguši gruži un sausā zāle

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 7.septembra pulksten 6.30 līdz 10.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus.

Pulkveža Brieža ielā izglābj cilvēku un kaķi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Pulkveža Brieža iela

Aizvadītajā diennaktī, no 6.septembra pulksten 6.30 līdz 7.septembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus.

Glābēji ierodas uz uzsaukumu Lielā ielā 2.

Lielā ielā aizdegas ēdiens, Zemnieku ielā – mikroautobuss

BIRKAS:
ugunsgrēks , Lielā iela , Zemnieku iela , Lielā 2

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Ugunsdzēsēji neitralizē lapseņu pūzni un dzēš ēdienu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Toma iela , lapsenes

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumusn no kuriem divi bija Liepājā.

Naktī uz svētdienu aizdegusies divstāvu laivu būda

BIRKAS:
ugunsgrēks , ezers , eliņš

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Trešdien Liepājā degusi tikai sausā zāle

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks , Virsseržanta Klaviera iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

No mājas ventilācijas šahtas izglābj iesprūdušu putnu

BIRKAS:
glābšana , putni , ugunsgrēks , Tirgus iela , Talsu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem Liepājā četri izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem četri bija Liepājā.

Vakar dedzis Atmodas bulvārī un uz autoceļa A9

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 15.augusta pulksten 6.30 līdz 16.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma trīs izsaukumus.

Pagājušajā diennaktī Liepājā degusi sausā zāle un atkritumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 13.augusta pulksten 6.30 līdz 14.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus.

Nedēļas nogalē degusi pirts un šķūnis, cietis ugunsdzēsējs

BIRKAS:
ugunsgrēks

Papildināts. Pagājušajā diennaktī Latvijā dzēsti 15 ugunsgrēki un viens cilvēks tajos cietis, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Aizvadītajā diennaktī dedzis šķūnis un vairākās vietās zāle

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 9.augusta pulksten 6.30 līdz 10.augusta pulksten  6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus.

Karstuma un sausuma dēļ biežāk deg sausā zāle

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus, no kuriem četri bija Liepājā.

Liepājā degusi meža zemsedze un kūdra puķudobē

BIRKAS:
ugunsgrēks , Lībiešu iela , Kuršu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Brīvdienās Liepājā dega sausā zāle un atkritumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , Atmodas bulvāris , Britu flotes iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Transformatora un noliktavas jumta degšana Brīvības ielā.

Degusi zāle, transformators un noliktavas jumts

BIRKAS:
ugunsgrēks , Brīvības iela , Pulvera iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.