Vakar dedzis Atmodas bulvārī un uz autoceļa A9

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 15.augusta pulksten 6.30 līdz 16.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma trīs izsaukumus.

Pagājušajā diennaktī Liepājā degusi sausā zāle un atkritumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 13.augusta pulksten 6.30 līdz 14.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus.

Nedēļas nogalē degusi pirts un šķūnis, cietis ugunsdzēsējs

BIRKAS:
ugunsgrēks

Papildināts. Pagājušajā diennaktī Latvijā dzēsti 15 ugunsgrēki un viens cilvēks tajos cietis, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Aizvadītajā diennaktī dedzis šķūnis un vairākās vietās zāle

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 9.augusta pulksten 6.30 līdz 10.augusta pulksten  6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus.

Karstuma un sausuma dēļ biežāk deg sausā zāle

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus, no kuriem četri bija Liepājā.

Liepājā degusi meža zemsedze un kūdra puķudobē

BIRKAS:
ugunsgrēks , Lībiešu iela , Kuršu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Brīvdienās Liepājā dega sausā zāle un atkritumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , Atmodas bulvāris , Britu flotes iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Transformatora un noliktavas jumta degšana Brīvības ielā.

Degusi zāle, transformators un noliktavas jumts

BIRKAS:
ugunsgrēks , Brīvības iela , Pulvera iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Liepājā ugunsdzēsējiem glābējiem divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Brīvības iela , Emīlijas iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Sūnu ielā dedzis šķūnis ar kokmateriāliem un malku

BIRKAS:
ugunsgrēks , Sūnu iela

Svētdien pulksten 00.04 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) steidzās uz Sūnu ielu Liepājā, kur 20 kvadrātmetru platībā dega šķūnis ar kokmateriāliem un malku.

Policija aicina palīdzēt notvert iespējamo dedzinātāju (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks , dedzināšana , Policija , Ventspils
23.jūlijā Ventspils novadā vairāku kilometru attālumā no vietas, kur jau vairākas dienas tiek dzēsts kūdras purva ugunsgrēks, konstatētas vietas, kur dedzis mežs.

Ugunsdzēsējiem Kurzemē pieci izsaukumi, Liepājā – viens

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 23.jūlija 6.30 līdz 24.jūlija 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Liepājā gan degšanas, gan noslīcis cilvēks

BIRKAS:
nāve , ugunsgrēks

Aizvadītajās diennaktīs, no 20.jūlija 6.30 līdz 23.jūlija 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus.

Liepājā degusi dēļu kaudze un zāle Klaipēdas ielā (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 19.jūlija 6.30 līdz 20.jūlija 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēmusi 8 izsaukumus.

Liepājā degusi zāle, aizvākts nolūzis koks

BIRKAS:
ugunsgrēks , koki , kūla

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 18.jūlija 6.30 līdz 19.jūlija 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus.

Austrasbērni izglābj Popes iedzīvotājus no ugunsnelaimes (2)

BIRKAS:
Pope , festivāls , Austras biedrība , Maija Kalniņa , Imants Zemītis , Kristīne Locika , ugunsgrēks

"Dullo Dauku festivāla "Vārti"" dalībnieku operatīva rīcība ļāvusi izglābt cilvēku dzīvības aizvadītajā naktī notikušajā ugunsnelaimē Ventspils novada Popē.

Liepājā nenozīmīgas degšanas, bīstams ugunsgrēks Talos (3)

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, 17.jūlijā, no 6.30 līdz 18.jūlija 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēmusi 10 izsaukumus.

Brīvdienās Liepājā degusi tikai sausā zāle

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajās trijās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus, no kuriem daži bija Liepājā.

Trešdien Liepājā ugunsdzēsējiem divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Nedēļas nogalē dega zāle un bija jāpalīdz cilvēkiem

BIRKAS:
glābšana , ugunsgrēks , ezers

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus, no kuriem daži bija Liepājā.

Sauc glābējus pēc čūskas atrašanas mikroautobusā (4)

BIRKAS:
glābšana , čūska , Pļavu iela , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divpadsmit izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Eduarda Tisē ielā nācās evakuēt vienu cilvēku

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , Tisē iela , Atmodas bulvāris

Pirmdien pulksten  21.27 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Eduarda Tisē ielu Liepājā, kur piecstāvu dzīvojamās mājā bija jūtama dūmu smaka.

Svētkos ugunsdzēsējiem Liepājā tikai viens izsaukums

BIRKAS:
Līgo , ugunsgrēks , Laboratorijas iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ziņo, ka svētki pagājuši ļoti mierīgi. Kurzemes reģiona brigāde Liepājā saņēma saņēmusi tikai vienu izsaukumu.

Ugunsdzēsējiem glābējiem Liepājā četri izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem četri bija Liepājā.

Ģenerāļa Baloža ielā sešas stundas nācās dzēst zemsedzi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem jādzēš siena kaudze Spīdolas ielā

BIRKAS:
ugunsgrēks , Spīdolas iela

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa informē par aizvadītās diennakts notikumiem.

Brīvdienās dega neapdzīvota ēka, siens un zari

BIRKAS:
ugunsgrēks

Brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus – 21 uz dzēšanu , trīs uz glābšanas darbiem, bet divi bija maldinājumi.

Liepājā dedzis elektrības skapis, zāle un automašīna (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem četri bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā otrdien trīs izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Krūmu iela , Sakņu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 17 izsaukumus, no kuriem divi bija mūsu pilsētā.

Brīvdienās Liepājā degusi dārza mājiņa un sausā zāle

BIRKAS:
ugunsgrēks , mazdārziņi , kūla

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 34 izsaukumus, no kuriem daži bija arī mūsu pilsētā.