Pulvera ielā dega sausā zāle, krūmi un zemsedze

BIRKAS:
ugunsgrēks , Pulvera iela , Vānes iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus, no kuriem vairāki bija arī Liepājā.

Kurzemē 37 izsaukumi, Liepājā degusi tikai sausā zāle

BIRKAS:
ugunsgrēks , Pulvera iela

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 21.jūnija pulksten 6.30 līdz 25.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma 37 izsaukumus.

No ēkas Ģenerāļa Baloža ielā evakuē 13 cilvēkus

BIRKAS:
ugunsgrēks , Ģenerāļa Baloža iela , glābšana , gāze

Vakar pulksten 9.25 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ģenerāļa Baloža ielu Liepājā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā, kādā dzīvoklī, dega istaba 8 kvadrātmetru platībā.

Ceturtdien ugunsdzēsējiem Liepājā trīs izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Vakar ugunsgrēkā Liepājā cietuši trīs cilvēki

BIRKAS:
ugunsgrēks , Ģenerāļa Baloža iela , miesas bojājumi

Vakar pulksten 10.50 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu Liepājā, kur Ģenerāļa Baloža ielā dega angārs 731 kv.m platībā un blakus esoša šķūņa jumts.

Turpinoties karstumam, degusi meža zemsedze

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 5.jūnija plkst. 6.30 līdz 6.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus.

Liepājā jādzēš meža zemsedze un atkritumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Ugunsdzēsēji ostā ierobežo piesārņojuma vietu (2)

BIRKAS:
osta , piesārņojums , ugunsgrēks

Piektdien, pulksten 21.57 Liepājas ugunsdzēsēji glābēji devās uz ostas teritoriju Liepājā, kur ūdenstilpnē bija izveidojies nezināmas vielas pleķis apmēram 500 kv.m platībā.

Liepājā ceturtdien degusi kūla un atkritumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem otrdien Liepājā trīs izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

No degoša dzīvokļa izglābts viens cilvēks un evakuēti pieci

BIRKAS:
glābšana , ugunsgrēks

Šonakt pulksten 4.14 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu Liepājā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā dega sadzīves mantas.

Pieķer divus jauniešus, kuri aizdedzināja ēku

BIRKAS:
huligānisms , ugunsgrēks , meklēšanā , bezpajumtnieki

Svētdien, 26.maijā, ap pulksten 18.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Ģenerāļa Baloža ielā degot kāda ēka.

Tirgus ielā evakuē divus cilvēku un iznes gāzes balonu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Tirgus iela , glābšana , gāze

Naktī uz sestdienu, pulksten 3.54, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Tirgus ielu Liepājā, kur divstāvu dzīvojamā mājā, kādā dzīvoklī, dega ledusskapis.

Ugunsdzēsēji Liepājā atbrīvoja ielu un dzēsa meža zemsedzi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, no kuriem diviem bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā samērā mierīga diennakts

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Invalīdu ielā pirmdien jādzēš kūla un čiekuri

BIRKAS:
ugunsgrēks , Invalīdu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Brīvdienās Liepājā dega šķūnis un pērnā zāle

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus, no kuriem vairāki bija arī mūsu pilsētā.

Ceturtdien Liepājā dega šķūnis un pērnā zāle

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Izlej dzīvoklī benzīnu un aizdedzina to (1)

BIRKAS:
huligānisms , ugunsgrēks , Generāļa Baloža 9

14.maijā ap pulksten 19.40 pašvaldības policijā saņemta informācija, ka vienā no dzīvokļiem Ģenerāļa Baloža ielā atrodoties persona, kura izlējusi dzīvoklī benzīnu un draudot to aizdedzināt.

Vakar ugunsgrēkā Liepājā cietis viens cilvēks

BIRKAS:
VUGD , glābšana , ugunsgrēks , Generāļa Baloža 9

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde vakar pulksten 19.46 saņemts izsaukumu uz piecstāvu dzīvojamo māju Ģenerāļa Baloža ielā 9.

Ugunsdzēsējiem Kurzemē divi izsaukumi. Abi – Liepājā

BIRKAS:
ugunsgrēks , atkritumi , Ģenerāļa Baloža iela , Krūmu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Ugunsdzēsējiem brīvdienās Liepājā daudz darba

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks , Pulkveža Brieža iela , Pulvera iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem viens izsaukums – uz tramvaja dzēšanu

BIRKAS:
tramvajs , ugunsgrēks

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde kopumā saņēma 24 izsaukumus. Liepājā nācās dzēst tramvaju.

"Noņem no āķa" gulbi, dzēš trīs dārza mājas (1)

BIRKAS:
gulbji , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 29.aprīļa pulksten 6.30 līdz 30.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde Liepājā saņēmusi vairākus izsaukumus.

Liepājā deguši krūmi, atkritumi, meža zemsedze un kūla

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 26.aprīļa pulksten 6.30 līdz 29.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 36 izsaukumus.

Karostā izdeguši 9000 kvadrātmetri zemsedzes

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 25.aprīļa pulksten 6.30 līdz 26.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde Liepājā dzēsusi vairākus ugunsgrēkus.