Zaru ielā nācās dzēst pie mājas noliktu ledusskapi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Otrdien ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Turaidas iela , Loču iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
drošība , ugunsgrēks

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Ģenerāļa Baloža iela , Ķiršu iela , mazdārziņi

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Namā Vānes ielā dega sodrēji un jumta konstrukcija

BIRKAS:
Vānes iela , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Sestdien ugunsgrēkā Liepājā gājis bojā cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks

Sestdien ugunsgrēkā Liepājā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Atgādināsim, ka dienu iepriekš dzīvības zaudēja divi cilvēki.

Ugunsgrēkā Liepājā gājuši bojā divi cilvēki

BIRKAS:
ugunsgrēks

Piektdien ugunsgrēkā gājuši bojā divi cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Inta Palkavniece.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem Liepājā trīs izsaukumi

BIRKAS:
mazdārziņi , ugunsgrēks

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem trešdien Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā svētki pagājuši samērā mierīgi

BIRKAS:
kaķi , glābšana , ugunsgrēks

Aizvadītajās svētku dienās  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 29 izsaukumus, no kuriem daži bija arī Liepājā.

Zirņu ielā nodzēš ugunsgrēku un evakuē vienu cilvēku

BIRKAS:
drošība , ugunsgrēks

Ceturtdien pulksten 12.51 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Zirņu ielā Liepājā, kur, kā liecināja saņemtā informācija, ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu koka dzīvojamā mājā.

Svētku brīvdienas ugunsdzēsējiem aizvadītas mierīgi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Ziemassvētki

Aizvadītajās sešās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus, no kuriem četri bija Liepājā.

Liepājā degusi automašīna un bija jāglābj kaķis

BIRKAS:
kaķi , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem divi bija Lieepājā.

Ugunsgrēkā dārza mājā Kārklu ielā cietis viens cilvēks

BIRKAS:
neatliekamā palīdzība , miesas bojājumi , Kārklu iela , ugunsgrēks

Ceturtdien pulksten 6.35 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma saņēma izsaukumu uz Kārklu ielu Liepājā.

Ugunsgrēkā Kaktu ielā gājis bojā cilvēks (5)

BIRKAS:
VUGD , Kaktu 3 , ugunsgrēks , Ūdens iela

Papildināts. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka otrdien pulksten 17.05 saņemts izsaukums uz dzīvojamo māju Kaktu ielā 3, kur no divstāvu dzīvojamās mājas nāca dūmi.

Pirmdien ugunsgrēkā Liepājā cietis viens cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks

Vakar pulksten 13.47 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz ugunsgrēku, kas bija izcēlies dzīvojamā mājā.

Lauku ielā aizdegas veļas mašīna, viens cilvēks evakuēts

BIRKAS:
ugunsgrēks , Toma iela , Lauku iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Liepājā deguši atkritumi un vieglā automašīna

BIRKAS:
ugunsgrēks , atkritumi

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus, no kuriem daži bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā ceturtdien viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Naktī Šķēdes ielā degusi vieglā automašīna

BIRKAS:
ugunsgrēks , Šķēdes iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Labraga ielā ar atklātu liesmu izdeg dārza māja

BIRKAS:
ugunsgrēks , Labraga iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus, no kurirem viens bija Liepājā.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem Liepājā četri izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , autoavārija

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus, no kuriem četri bija Liepājā.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem tikai viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks , Baseina iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus, no kuriem viens bija uz Baseina ielu Liepājā.

Brīvdienās degusi ārsiena un glābts kaķis

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , kaķi , Baseina iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Otrdien ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , dzelzceļš , negadījums

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem glābējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks , Atmodas bulvāris

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem viens bija arī Liepājā.

Palīdzībai pēc ugunsgrēka vāks līdzekļus Guntaram Muceniekam (4)

BIRKAS:
Guntars Mucenieks , ugunsgrēks , koncerts , labdarība , Līvi

Ugunsgrēkā nodegusi rokgrupu "Līvi" un "Zvani" dalībnieka Guntara Mucenieka māja un ierakstu studija, tādēļ 15.novembrī Rīgas 1.Rokkafejnīcā notiks labdarības koncerts.

Celtnieku ielā jādzēš apkures katls un sadzīves mantas

BIRKAS:
ugunsgrēks , Celtnieku iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.