Ugunsdzēsējiem izsaukums uz Ģenerāļa Baloža ielu (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks , Ģenerāļa Baloža iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Liepājā ugunsdzēsējiem glābējiem divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Sliežu iela , Pļavu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , kaķi , Klaipēdas iela , Autoru iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus, no kuriem divi bija Liepāja.

Trešdien ugunsgrēkā Sakņu ielā cietis cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks , Sakņu iela , glābšana , miesas bojājumi

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Aizvadītajās brīvdienās Liepājā dega tikai atkritumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Strazdu iela

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus. 

Ugunsdzēsējiem trīs izsaukumi – gāze, ēdiens un automašīna

BIRKAS:
ugunsgrēks , gāze , gāzes avārijas dienests

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Kuldīgas ielā kāpņu telpā dedzis elektrības skapis

BIRKAS:
ugunsgrēks , Kuldīgas iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā trīs izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem otrdien izsaukums uz Katedrāles ielu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Katedrāles iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Gulbji uz ledus Liepājā.

Ugunsdzēsējiem brīvdienās jādzēš bēniņi un jāglābj gulbis

BIRKAS:
ugunsgrēks , Rīgas iela , glābšana , gulbji

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Jāglābj cilvēki gan dārza mājiņā, gan uz Ziemeļu mola

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , mazdārziņi , Ziemeļu mols , Atmodas bulvāris

Vakar pulksten 22.26 VUGD saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri, kur dega dārza māja. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dārza māja deg 4 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēkā Liepājā sestdien cietis viens cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , miesas bojājumi , Baidzeles iela , neatliekamā palīdzība

Ugunsgrēkos Latvijā sestdien cietis viens cilvēks, bet vēl viens izglābts, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Ugunsdzēsējiem ceturtdien Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks , atkritumi , Atmodas bulvāris

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Emīlijas ielā nepareizi kurinot, nākas saukt ugunsdzēsējus

BIRKAS:
drošība , ugunsgrēks , Emīlijas iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem izsaukums uz Pulkveža Brieža ielu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Pulkveža Brieža iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem viens uz degšanu Liepājā.

Liepājā naktī degušas dzīvokļa ārdurvis un vadi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Reiņu meža iela , Baseina iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem divi bija Liepājā.

Ugunsgrēkā Tērauda ielā izglābj vairākus cilvēkus

BIRKAS:
ugunsgrēks , Tērauda iela , glābšana

Papildināts. Sestdien pulksten 20.11 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)  saņēma izsaukumu uz Tērauda ielu, Liepājā, kur ar atklātu liesmu dega divstāvu koka māja.

Ugunsgrēkā Lāčplēša ielā izglābts viens cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , Lāčplēša iela

Trešdien pulksten 12.55 ugunsdzēsēji steidzās uz Lāčplēša ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Ugunsdzēsējiem izsaukums uz Kūrmājas prospektu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Kūrmājas prospekts

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma sešus izsaukumus, no kuriem viens bija arī Liepājā.

Liepājā ugunsdzēsējiem svētkos nācās dzēst tikai automašīnu

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajās trijās svētku brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma 19 izsaukumus, no kuriem tikai divi bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem divi izsaukumi uz Atmodas bulvāri

BIRKAS:
ugunsgrēks , Atmodas bulvāris

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus. Divi bija uz ugunsgrēkiem Liepājā.

Ugunsdzēsējiem glābējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks , Ukstiņa iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

VUGD svētkos daži izsaukumi, arī uz rokudzelžu noņemšanu

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana

Aizvadītajās piecās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem ceturtdien izsaukums uz E.Tisē ielu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Tisē iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem viens bija uz Eduarda Tisē ielu Liepājā.

Trešdien ugunsgrēkā Tērauda ielā cietis cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks , Tērauda iela , Reiņu meža iela , glābšana

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Klaipēdas ielā pazemes bunkurā deguši atkritumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Klaipēdas iela

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Cēsu rotas ielā deguši atkritumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Cēsu rotas iela

Aizvadītajā diennaktī, no 14.decembra. 6.30 līdz 15.decembra 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādei Liepājā viens izsaukums.

Vites ielā no plīts izkritusi pagale liek saukt ugunsdzēsējus (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Vites iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Ugunsgrēkā Klāva Ukstiņa ielā cietis cilvēks

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , miesas bojājumi , glābšana , Ukstiņa iela

Sestdien, cenšoties dzēst dzīvokļa virtuvē aizdegušās mantas, Liepāja cietis cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Liepājā bija jāglābj putns, dega sodrēji un atkritumi (1)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , putni

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.