Aizvadītajā diennaktī deguši atkritumi un kūla

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks , atkritumi

Aizvadītajā diennaktī, no 23.aprīļa pulksten 6.30 līdz 24.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēmis19 izsaukumus.

Trešdien ugunsdzēsējiem Liepājā kaķis, kūla un ēkas ārsiena

BIRKAS:
Republikas iela , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Degusi ne tikai Parīzes, bet arī Karostas pērle (17)

BIRKAS:
Atmodas bulvāris 9 , Virsnieku saieta nams , piemineklis , ugunsgrēks , Karosta , restaurācija

Karostas arhitektūras pērle – Virsnieku saieta nams – šomēnes cietis ugunsgrēkā, tas noticis remonta laikā. Īpašnieks – Aizsardzības ministrija – apgalvo, ka uguns nav bijusi pārāk postoša.

Liepājā ugunsdzēsējiem trīs izsaukumi uz kūlas dzēšanu

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 15.aprīļa plkst. 6.30 līdz 16.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus.

Policija atgādina, ka par kūlas dedzināšanu paredzēts sods

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas atgādina, ka kūlas dedzināšana nav veids, kā sakopt neapsaimniekotās un nesakoptās teritorijas.

Atmodas bulvārī naktī aizdegusies divstāvu ēka

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks , Atmodas bulvāris

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem izsaukumi uz Zāļu ielu un Kūrmājas prospektu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Kūrmājas prospekts , Zāļu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Ceturtdien ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
kūla , Šķēdes iela , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Šķūnī degušas mantas, bet dūmvadā – sodrēji

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem divi bija mūsu pilsētā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums (1)

BIRKAS:
Turaidas iela , ugunsgrēks

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem glābējiem Liepājā ceturtdien divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Kalpaka ielā nācās dzēst kūlas ugunsgrēku

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem nedēļas nogale samērā mierīga

BIRKAS:
Lielā iela , ugunsgrēks

No 8.marta pulksten 6.30 līdz 11.marta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma 19 izsaukumus, vienu arī Liepājā.

Ceturtdien Liepājā deguši tikai sodrēji (1)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma trīs izsaukumus uz glābšanas darbiem, no kuriem viens bija Liepājā.

VUGD atgādina – netīrīts skurstenis ir ugunsbīstams! (1)

BIRKAS:
VUGD , drošība , ugunsgrēks , Rīgas iela

Vakar pulksten 9.15 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu, kur ķieģeļu trīsstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Pulksten 10.03 ugunsgrēks likvidēts.

Brīvdienās Liepājā degusi automašīna un koka dobums

BIRKAS:
Vītolu iela , ugunsgrēks , Siļķu iela

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 17 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Brīvdienās degusi kūla, atkritumi, mēbeles un automašīna

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks

Aizvadītajās trijās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus, no kuriem vairāki bija arī Liepājā.

Slimnīcas ielā dzēš šogad pirmo kūlas ugunsgrēku Liepājā (1)

BIRKAS:
Slimnīcas iela , kūla , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Zaru ielā nācās dzēst pie mājas noliktu ledusskapi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Otrdien ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Turaidas iela , Loču iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
drošība , ugunsgrēks

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Ģenerāļa Baloža iela , Ķiršu iela , mazdārziņi

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Namā Vānes ielā dega sodrēji un jumta konstrukcija

BIRKAS:
Vānes iela , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Sestdien ugunsgrēkā Liepājā gājis bojā cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks

Sestdien ugunsgrēkā Liepājā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Atgādināsim, ka dienu iepriekš dzīvības zaudēja divi cilvēki.

Ugunsgrēkā Liepājā gājuši bojā divi cilvēki

BIRKAS:
ugunsgrēks

Piektdien ugunsgrēkā gājuši bojā divi cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Inta Palkavniece.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem Liepājā trīs izsaukumi

BIRKAS:
mazdārziņi , ugunsgrēks

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem trešdien Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā svētki pagājuši samērā mierīgi

BIRKAS:
kaķi , glābšana , ugunsgrēks

Aizvadītajās svētku dienās  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 29 izsaukumus, no kuriem daži bija arī Liepājā.

Zirņu ielā nodzēš ugunsgrēku un evakuē vienu cilvēku

BIRKAS:
drošība , ugunsgrēks

Ceturtdien pulksten 12.51 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Zirņu ielā Liepājā, kur, kā liecināja saņemtā informācija, ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu koka dzīvojamā mājā.