Glābēji Dzērves ielā noceļ kaķi, Lazaretes ielā dzēš atkritumus

BIRKAS:
VUGD , kaķis , glābšana , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī VUGD Kurzemes brigāde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Brīvdienās nācās gan dzēst uguni, gan glābt kaķi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , kaķi

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Zāļu ielā aizdegusies vannas istaba un tualete, viens cietušais

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Zāļu iela , Ķempes iela

Sestdien ap pulksten 14 ugunsdzēsēji devušies uz Zāļu ielu Liepājā, kur divstāvu dzīvojamās ēkas otrā stāva dzīvoklī dega vannas istaba un tualete četru kvadrātmetru platībā.

Pirmdien ugunsgrēkā Daugavas ielā izglābti 15 cilvēki

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Daugavas iela

Vakardien pulksten 21.38 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Daugavas ielu, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums.

Naktī Liepājā degusi vasarnīca 100 kvadrātmetru platībā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Sila iela

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma 14 izsaukumus – sešus uz dzēšanu, sešus uz glābšanu, bet divi bija maldinājumi.

Ugunsdzēsējiem trešdien viens izsaukums – dzēst šķūnīšus

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Palangas iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no tiem vienu uz ugunsgrēku dzēšanu.

Rīgas ielā no piedūmotās ēkas izglābj vīrieti

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , glābšana , Rīgas iela

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Šaboha, aizvadītajā diennaktī Liepājā noticis ugunsgrēks ar cietušo.

Augustes ielas ugunsgrēka dēļ sasauc ārkārtas sapulci (1)

BIRKAS:
Augustes iela , Dome , ugunsgrēks , sociālais dienests , drošība , Augustes 3

Ceturtdien pašvaldības Izpilddirekcija sasauca iesaistīto dienestu ārkārtas sapulci, lai pārrunātu situāciju un turpmākās darbības saistībā ar ugunsgrēku dzīvojamā mājā Augustes ielā.

Augustes ielā naktī izglābj vīrieti, piecus cilvēkus evakuē

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Augustes iela , Augustes 3

Šonakt pulksten 1.14 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Augustes ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā.

Ugunsdzēsēji glābēji Kurzemē aizvadījuši mierīgu diennakti

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Stendera iela

No 24.jūlija pulksten 6.30 līdz 25.jūlija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem daudz darba

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

No 21.jūlija pulksten 6.30 līdz 24.jūlija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus, vairākus no tiem Liepājā.

Ugunsgrēkā Rojas ielā cietis 60 gadus vecs vīrietis (1)

BIRKAS:
glābšana , VUGD , Rojas iela , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Latvijā ugunsgrēkos cietis viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija, ziņo aģentūra LETA.

Ugunsdzēsēji devušies uz Toma ielu, kur degusi elektriskā plīts

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 19.jūlija pulksten 6.30 līdz 20.jūlija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma sešus izsaukumus.

Liepājā degusi dārza mājiņa un automašīna (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 17.jūlija pulksten 6.30 līdz 18.jūlija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Liepājā saņēmis divus izsaukumus.

Fr. Brīvzemnieka ielā naktī aizdegas vieglā automašīna

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Brīvzemnieka iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Jūras ielā pagrabā virtuvē jādzēš fritējamais katls

BIRKAS:
Jūras iela , VUGD , ugunsgrēks

Posmā no 4.jūlija pulksten 6.30 līdz 5.jūlija pulksten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma divus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Degusi dārza mājiņa, Flotes ielā nogāzies koks

BIRKAS:
ugunsgrēks , koki

No 30.jūnija rīta līdz 3.jūlija rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēmusi četrpadsmit izsaukumus. Tikai divi no tiem Liepājā.

Kurzemē viens izsaukums – uz Ķoniņu ielu Liepājā

BIRKAS:
Ķoniņu iela , VUGD , ugunsgrēks

Posmā no 26.jūnija pulksten 6.30 līdz 27.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma vienu izsaukumu uz ugunsgrēka dzēšanu.

Siļķu ielā no dzīvokļa evakuēts 66 gadus vecs vīrietis

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Siļķu iela

Laika posmā no 22.jūnija pulksten 6.30 līdz 26.jūnija pulksten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus, vairākus arī Liepājā.

Liepājnieks Sergejs Smirnovs stāsta kā izglābis 11 cilvēkus (3)

BIRKAS:
Sergejs Smirnovs , glābšana , ugunsgrēks

Londonā dzīvojošais liepājnieks Sergejs Smirnovs intervijā britu raidkompānijai BBC izstāstījis, kā no degošās daudzstāvu ēkas "Grenfell Tower" izglābis vienpadsmit cilvēkus.

Pirmdien Brīvības ielā aizdegusies vieglā automašīna (1)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Brīvības iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Naktī četrstāvu mājā Turaidas ielā degušas durvis

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Turaidas iela

Laika posmā no 16.jūnija pulksten 6.30 līdz 19.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus.

Liepājā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , VUGD , Reiņu meža iela

Vakardien pulksten 21.11 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Reiņu meža ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums – degusi automašīna (1)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Atmodas bulvāris

No 8.jūnija rītam līdz 9.jūnija rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma divus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu, viens no tiem bija Liepājā.

Bērnudārzā Stārķu ielā aizdedzina rotaļu māju

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , bērnudārzs , drošība

Papildināts. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests piektdien saņēma izsaukumu uz Stārķu ielu, kur bērnudārza bērnu laukumā dega rotaļu māja 10 kvadrātmetru platībā.

Dedzis galds kāpņutelpā, citādi viss mierīgi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Laika posmā no 29.maija pulksten 6.30 līdz 30.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus.

Liepājā brīvdienās dedzis šķūnis, zemsedze, kūla un atkritumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Laika posmā no 26.maija pulksten 6.30 līdz 29.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus, arī Liepājā.

Ugunsdzēsējiem trešdien darbs Otaņķos un Liepājā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no  24.maija plkst. 6.30 līdz 25.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma 10 izsaukumus.

1.maijā nodedzinātā automašīna

Apcietina vīrieti, kurš pilsētā dedzinājis automašīnas (6)

BIRKAS:
zādzība , dedzināšana , ugunsgrēks

Maijs daudziem transportlīdzekļu vadītājiem Liepājā bija ir iesācies nepatīkami. Mēneša sākumā tika konstatēts, ka ir aizdedzinātas divas automašīnas, informē Valsts policija.

Piektdien Liepājā ugunsgrēkā cietis vīrietis

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana

Laika posmā no 19.maija pulksten 6.30 līdz 22.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus.