Naktī četrstāvu mājā Turaidas ielā degušas durvis

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Turaidas iela

Laika posmā no 16.jūnija pulksten 6.30 līdz 19.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus.

Liepājā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , VUGD , Reiņu meža iela

Vakardien pulksten 21.11 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Reiņu meža ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums – degusi automašīna (1)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Atmodas bulvāris

No 8.jūnija rītam līdz 9.jūnija rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma divus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu, viens no tiem bija Liepājā.

Bērnudārzā Stārķu ielā aizdedzina rotaļu māju

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , bērnudārzs , drošība

Papildināts. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests piektdien saņēma izsaukumu uz Stārķu ielu, kur bērnudārza bērnu laukumā dega rotaļu māja 10 kvadrātmetru platībā.

Dedzis galds kāpņutelpā, citādi viss mierīgi

BIRKAS:
ugunsgrēks

Laika posmā no 29.maija pulksten 6.30 līdz 30.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus.

Liepājā brīvdienās dedzis šķūnis, zemsedze, kūla un atkritumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Laika posmā no 26.maija pulksten 6.30 līdz 29.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus, arī Liepājā.

Ugunsdzēsējiem trešdien darbs Otaņķos un Liepājā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no  24.maija plkst. 6.30 līdz 25.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma 10 izsaukumus.

1.maijā nodedzinātā automašīna

Apcietina vīrieti, kurš pilsētā dedzinājis automašīnas (6)

BIRKAS:
zādzība , dedzināšana , ugunsgrēks

Maijs daudziem transportlīdzekļu vadītājiem Liepājā bija ir iesācies nepatīkami. Mēneša sākumā tika konstatēts, ka ir aizdedzinātas divas automašīnas, informē Valsts policija.

Piektdien Liepājā ugunsgrēkā cietis vīrietis

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana

Laika posmā no 19.maija pulksten 6.30 līdz 22.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus.

No degošas ēkas Lāčplēša ielā naktī evakuēti 18 cilvēki (4)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Lāčplēša iela , Lāčplēša 25

Ceturtdien pulksten 22.17 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Lāčplēša ielu kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu koka dzīvojamā mājā.

Notikušas vairākas zādzības veikalos (2)

BIRKAS:
zādzības , ugunsgrēks

Par aizvadītās diennakts notikumiem informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.         

Pampāļu ielā degusi automašīna (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks

Laika posmā no 11.maija 6.30 līdz 12.maija 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā tikai viena degšana (2)

BIRKAS:
ugunsgrēks

Laikā no 9.maija pulksten 6.30 līdz 10.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus.

Brīvdienās glābts kaķis, dedzis ēdiens, atkritumi un auto

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kaķi

Kaut arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 59 izsaukumus, Liepājā brīvdienas pagājušas bez nopietnām ugunsnelaimēm.

Aizvadītājā diennaktī degušas riepas un atkritumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , atkritumi

Laika posmā no 2.maija pulksten 6.30 līdz 3.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde Liepājā saņēmusi vienu izsaukumu.

1.maijā naktī Liepājā nodegušas divas automašīnas

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Papildināts. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ziņo, ka aizvadītajās brīvdienās, 1.maija naktī Liepājā ar stundas intervālu degušas divas automašīnas.

Vakardien ugunsgrēkā Mežu ielā cietusi sieviete

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Mežu iela , miesas bojājumi

Vakardien pulksten 19.33 VUGD saņēma izsaukumu uz Mežu ielu Liepājā, kur deviņstāvu mājas astotā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas un grīda 5 kvadrātmetru platībā.

Nedēļas nogalē degusi saimniecības ēka

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Saraiķu iela , kūla

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus. Vairāki no tiem bija arī Liepājā.

Liepājā degušas dārza mājiņas gāzes plīts, mantas un kūla

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma divpadsmit izsaukumus, no kuriem desmit bija uz ugunsgrēku dzēšanu.

Ukstiņa ielā no koka noceļ kaķi, bet Klaipēdas ielā koku dzēš

BIRKAS:
glābšana , kaķi , VUGD , ugunsgrēks , koki

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma vienpadsmit izsaukumus, daži no kuriem bija Liepājā.

Zemgales ielā degusi neapsaimniekota ēka (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Zemgales iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Brīvdienās Kurzemē ugunsdzēsējiem 45 izsaukumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Svētku brīvdienās, no 14.aprīļa pulksten 6.30 līdz 18.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma 45 izsaukumus.

Ugunsgrēkā Tērauda ielā izglābti četri cilvēki un suns

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Tērauda iela

Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā gājis bojā cilvēks, bet vēl pieci cilvēki cietuši, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija, ziņo LETA.

Liepājā ugunsdzēsējiem tikai viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Reiņu meža iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Egļu ielā aizdegas bez uzraudzības atstāta kūpinātava

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Egļu iela

Aizvadītajās diennaktīs, no 7.aprīļa pulksten 6.30 līdz 10.aprīļa 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma 43 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Ugunsdzēsēji ceturtdien devušies uz Loču ielu

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Loču iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma deviņus izsaukumus – visus uz ugunsgrēku dzēšanu. Viens no tiem bija arī Liepājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi uz kūlas degšanu

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma 12 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, bet divus uz glābšanas darbiem.

Brīvdienās Liepājā degusi kūla un piededzis ēdiens

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma 27 izsaukumus. Liepājā samērā mierīgi – pāris kūlas degšanas un piededzis ēdiens.

Ugunsdzēsējiem Saules ielā nākas dzēst būvgružu kaudzi (1)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Saules iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma 16 izsaukumus – visus  uz ugunsgrēku dzēšanu. Viens izsaukums arī Liepājā.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā degusi tikai pērnā zāle

BIRKAS:
VUGD , kūla , ugunsgrēks , Ģenerāļa Baloža iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma desmit izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.