Ukstiņa ielā no koka noceļ kaķi, bet Klaipēdas ielā koku dzēš

BIRKAS:
glābšana , kaķi , VUGD , ugunsgrēks , koki

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma vienpadsmit izsaukumus, daži no kuriem bija Liepājā.

Zemgales ielā degusi neapsaimniekota ēka (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Zemgales iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Brīvdienās Kurzemē ugunsdzēsējiem 45 izsaukumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Svētku brīvdienās, no 14.aprīļa pulksten 6.30 līdz 18.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma 45 izsaukumus.

Ugunsgrēkā Tērauda ielā izglābti četri cilvēki un suns

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Tērauda iela

Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā gājis bojā cilvēks, bet vēl pieci cilvēki cietuši, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija, ziņo LETA.

Liepājā ugunsdzēsējiem tikai viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Reiņu meža iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Egļu ielā aizdegas bez uzraudzības atstāta kūpinātava

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Egļu iela

Aizvadītajās diennaktīs, no 7.aprīļa pulksten 6.30 līdz 10.aprīļa 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma 43 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Ugunsdzēsēji ceturtdien devušies uz Loču ielu

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Loču iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma deviņus izsaukumus – visus uz ugunsgrēku dzēšanu. Viens no tiem bija arī Liepājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi uz kūlas degšanu

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma 12 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, bet divus uz glābšanas darbiem.

Brīvdienās Liepājā degusi kūla un piededzis ēdiens

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma 27 izsaukumus. Liepājā samērā mierīgi – pāris kūlas degšanas un piededzis ēdiens.

Ugunsdzēsējiem Saules ielā nākas dzēst būvgružu kaudzi (1)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Saules iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma 16 izsaukumus – visus  uz ugunsgrēku dzēšanu. Viens izsaukums arī Liepājā.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā degusi tikai pērnā zāle

BIRKAS:
VUGD , kūla , ugunsgrēks , Ģenerāļa Baloža iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma desmit izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Liepājā degusi dārza mājiņa un lielā platībā kūdra

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , VUGD , mazdārziņi , Ulmales iela

Šorīt pulksten 6.24 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukums uz Kapsēdes ielu Liepājā, kur dega dārza mājiņa 25 kvadrātmetru platībā.

Brīvdienās Liepājā deguši atkritumi un milzīga zaru kaudze

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 35 izsaukumus, no kuriem vairāki bija arī Liepājā.

Vakardien Kurzemē dzēsti astoņi kūlas ugunsgrēki

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Vakar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Liepājas slimnīcā no Nīgrandes nogādā 12 jaunsargus (2)

BIRKAS:
Slimnīca , jaunsargi , ugunsgrēks , miesas bojājumi , VUGD

Jaunsargi, kuri vakar palīdzējuši degošas mājas evakuācijas darbos Saldus novada Nīgrandes pagastā, un nogādāti Liepājas slimnīcā, nav smagi cietuši, noskaidroja aģentūra LETA.

Trešdien Liepājā degusi kūla un atkritumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka trešdien pulksten 12.40 tika saņemts izsaukums uz Šķēdes ielu, kur dega pērnā gada zāle 200 kvadrātmetru platībā.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem Liepājā trīs izsaukumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , mazdārziņi

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecpadsmit izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Ceturtdien Kurzemē dzēsti astoņi kūlas ugunsgrēki

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī VUGD Kurzemes reģiona brigāde saņēma vienpadsmit izsaukumus – desmit uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Pieķer jauniešus, kas Dienvidu fortos dedzināja zāli (4)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

15.martā ap pulksten 16 Valsts policijā saņemta informācija, ka Klaipēdas ielā pie Dienvidu fortiem degusi kūla. Valsts policijai, ierodoties notikuma vietā, tika pamanīti trīs jaunieši.

Atmodas bulvārī kāds izbēris dzīvsudrabu

BIRKAS:
VUGD , drošība , dzīvsudrabs , ugunsgrēks

Svētdien, 12.martā, pulksten 18.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aņemts izsaukums uz Atmodas bulvāri, kur iedzīvotāji ziņoja par izbērtu dzīvsudrabu.

VUGD Liepājā viens izsaukums – Lēņu ielā dedzis dīvāns

BIRKAS:
Lēņu iela , ugunsgrēks , VUGD

Aizvadītajā diennaktī VUGD Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Naktī uz šosejas Liepāja – Rīga aizdegas automašīna

BIRKAS:
ugunsgrēks , A9 , VUGD

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, informē preses pārstāve Anete Strazdiņa.

Brīvdienās Liepājā degusi tikai pērnā zāle un sodrēji

BIRKAS:
VUGD , kūla , ugunsgrēks

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus. Liepājā degusi pērnā zāle un sodrēji.

Liepājā degusi milzu zaru kaudze un atkritumi kāpņutelpā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Cukura iela , Emīlijas iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Degusi gan kūla, gan sodrēji, gan adventes vainags

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , drošība , kūla

Sestdien pulksten 17.36 VUGD saņēma izsaukumu uz Siena ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvokļa virtuvē uz palodzes dega bez uzraudzības atstāts adventes vainags.

Naktī ugunsdzēsējiem nācās doties uz Strazdu ielu

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Strazdu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem viens bija mūsu pilsētā.

Cukura ielā trešdien sadegusi automašīna

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Cukura iela

Trešdien, 22.februārī, pulksten 8.03 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Cukura ielu Liepājā, kur dega vieglā automašīna piecu kvadrātmetru platībā.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā degusi vienīgi kūla

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Aizvadītasjā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, un viens no tiem bija Liepājā.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā ugunsdzēsējiem viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Mālu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus . Viens no tiem bija Liepājā.

Pļavu ielā ar zilu krāsu apkrāso svešu žogu

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , ugunsgrēks

17.februārī ap pulksten 15 Pļavu ielā kāds vīrietis konstatēja, ka viņa žogs ir apkrāsots ar zilu krāsu, radot zaudējumus aptuveni 200 eiro vērtībā, informē Valsts policija.