Reformas izglītībā ne vienmēr sagaida ar aplausiem (8)

BIRKAS:
2.vidusskola , vakara maiņu vidusskola , 8.vidusskola , Izglītības pārvalde , Dome , 12.vidusskola , Jānis Vilnītis , izglītība

Ne tikai vecāki, arī Liepājas skolu administrāciju pārstāvji, pedagogi, deputāti izglītības jomā sāktās reformas uztver piesardzīgi, ar aizdomām vai pat noraida.

8.vidusskola.

Deputāti vienprātīgi atbalsta 8.vidusskolas saglabāšanu

BIRKAS:
Dunikas 9/11 , izglītība , vakara maiņu vidusskola , Izglītības pārvalde , 8.vidusskola

Lai 8.vidusskolu arī turpmāk saglabātu kā vidusskolu, nolemts Liepājas vakara (maiņu) vidusskolu pievienot Liepājas 8. vidusskolai, tā palielinot skolēnu skaitu.

Niedre-Lathere: Nevaram vairs dzīvot pa vecam (22)

BIRKAS:
Kristīne Niedre-Lathere , izglītība , 12.vidusskola , 2.vidusskola , 8.vidusskola , vakara maiņu vidusskola

Vai Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere atbalsta skolu apvienošanu? Kāpēc tas notiek tikai tagad, bet ne pirms pieciem gadiem, kad situācija bija līdzīga?

Vakarskolas ēka Raiņa ielā 3.

Skolu reorganizācijas nākamais solis – 8.vidusskolas pārtapšana (7)

BIRKAS:
vakara maiņu vidusskola , 8.vidusskola , Kristīne Niedre-Lathere , izglītība , Jānis Vilnītis , Raiņa 3 , Raiņa 5

14.martā pastāvīgajā Finanšu komitejas sēdē deputāti vienprātīgi atbalstīja lēmumu apvienot Liepājas vakara (maiņu) vidusskolu un 8.vidusskolu.

Vakara (maiņu) vidusskola pārtaps par Tālmācības vidusskolu

BIRKAS:
Izglītības pārvalde , domes sēde , bērnudārzs Kriksītis , bērnudārzs Gulbītis , vakara maiņu vidusskola

Liepājas pilsētas domes deputāti 21.februāra domes sēdē atbalstīja vairāku Liepājas izglītības iestāžu – vakarskolas un divu bērnudārzu - nosaukumu maiņu līdz 2020.gada 31.augustam.

Skatāmi 15 bijušo izglītības un zinātnes ministru fotostāsti (3)

BIRKAS:
Izglītības ministrija , vakara maiņu vidusskola , izstāde , 10.vidusskola

Vakara (maiņu) vidusskolā un J. Čakstes 10. vidusskolā šomēnes apskatāma Izglītības un zinātnes ministrijas veidotā izstāde "Izglītības un zinātnes ministru fotostāsti Latvijas simtgadei".

Īsteno projektu skolēnu mācību pārtraukšanas mazināšanai

BIRKAS:
ES , projekts , Izglītības pārvalde , 5.vidusskola , 6.vidusskola , 7.vidusskola , 8.vidusskola , vakara maiņu vidusskola , Internātpamatskola

Izglītības pārvalde līdz 2022. gadam sadarbībā ar Izglītības kvalitātes valsts dienestu arī īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai".

Skolu reitingos darbā ar talantīgajiem ir kurp tiekties (3)

BIRKAS:
skolu reitingi , 1.ģimnāzija , 2.vidusskola , 12.vidusskola , 7.vidusskola , 6.vidusskola , 5.vidusskola , vakara maiņu vidusskola , katoļu pamatskola , izglītība

Ata Kronvalda fonds apkopojis Latvijas skolu šā gada reitingus darbā ar talantīgajiem skolēniem. 86 vērtēto (pērn – 93) skaitā iekļuvušas sešas Liepājas lielās skolas.

Arī Liepājā aizvadīta Pasaules labāko ziņu diena

BIRKAS:
vakara maiņu vidusskola , LAPAS , Alla Matvejeva

Trešdien, 21.septembrī, Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas audzēkņi kopā ar savām audzinātājām devās uz Liepājas centru, lai dalītu bezmaksas avīzes "Pasaule Kļūst Labāka".

Diānas Zandes lekcija pārcelta uz 12.oktobrī

BIRKAS:
lekcija , labdarība , maznodrošinātie , vakara maiņu vidusskola

Pārcelta pirmdien, 28.septembrī, paredzētā psiholoģijas zinātņu doktores Diāna Zande tikšanās ar jaunajām māmiņām un tētiem, kas notiek akcijas "Palīdzi trūcīgiem mazuļiem" ietvaros.

Jaunās māmiņas aicina uz Diānas Zandes lekciju

BIRKAS:
lekcija , labdarība , maznodrošinātie , vakara maiņu vidusskola

Pirmdien, 28.septembrī, akcijas "Palīdzi trūcīgiem mazuļiem" ietvaros ar jaunajām māmiņām un tētiem Liepājā un Ezerē tiksies projekta vēstnese, psiholoģijas zinātņu doktore Diāna Zande.

Bijušo vakarskolas ēku tuvākajā laikā neizmantos (2)

BIRKAS:
vakara maiņu vidusskola , Dzelzceļnieku 1

Ēka Dzelzceļnieku ielā 1, kurā līdz 2008.gadam darbojās Liepājas vakara (maiņu) vidusskola, šobrīd netiek izmantota. Tuvākajā laikā arī nav paredzēts tajā veikt kādas darbības.
 

Sestdien, 19.jūlijā, svin Kamilas, Jautrītes, Dignas un Sāras!

BIRKAS:
vārdadiena , dzimšanas diena , vakara maiņu vidusskola , Turība , Aija Burkevica

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 12 Jautrītes, 9 Sāras, 1 Kamila un 1 Digna. Dzimšanas dienā sveicam Aiju Burkevicu.

Otrdien, 1.oktobrī, sveicam Zandas, Zandus un Lāsmas! (1)

BIRKAS:
vārdadiena , vakara maiņu vidusskola , Lāsma Šēnere

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 72 Lāsmas, 41 Zanda un 2 Zandi. Vārda dienā sveicam skolotāju Lāsmu Šēneri.

Divās Liepājas skolās uzsākta atbalsta programma

BIRKAS:
izglītība , ES , 15.vidusskola , vakara maiņu vidusskola

Sākot ar šo mācību gadu arī divās uzsākta vēl nebijusi atbalsta programmas ieviešana drošas un iekļaujošas skolas vides veidošanai.