No 54 gadu vecuma var pieteikties vasaras vingrošanai

BIRKAS:
vingrošana , seniori

Liepājas pašvaldība organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības, kas notiks trešdienās pulksten 17.30 biedrības "Dižvanagi" zālē, K. Barona ielā 14. Pirmā nodarbība – 5. jūnijā. 

No 63 gadu vecuma varēs vingrot "Lielajā dzintarā" (3)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , vingrošana

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un regulāru fizisko aktivitāti, Liepājas pilsētas pašvaldība no 14. maija organizēs bezmaksas vingrošanas nodarbības personām, kuru vecums ir 63 un vairāk gadu.

Jaunās māmiņas aicinātas uz vingrošanu brīvā dabā

BIRKAS:
ES , veselības aprūpe , Jūrmalas parks , vingrošana

Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar treneri Sintiju Danci arī šogad organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības jaunajām māmiņām brīvā dabā.

Topošās māmiņas aicina uz bezmaksas vingrošanu (2)

BIRKAS:
ES , LOC , vingrošana , projekts

Lai rūpētos par topošo māmiņu labsajūtu gaidību laikā, grūtnieces aicinātas pievienoties vingrošanas nodarbībām, kas norisināsies no 8. maija Liepājas Olimpiskajā centrā.

Var pieteikt bērnus bezmaksas vingrošanai

BIRKAS:
vingrošana , Dome , projekts , ES , LOC

Pašvaldība sadarbībā ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fondu aicina vecākus pieteikt dažāda vecuma bērnus bezmaksas vispārattīstošajām veselības vingrošanas nodarbībām.

Mikrorajonos brīvā dabā notiek vingrošanas nodarbības

BIRKAS:
vingrošana

Iestājoties siltākiem un patīkamākiem laika apstākļiem, bezmaksas vingrošanas nodarbības mikrorajonos notiek brīvā dabā, informē Liepājas pašvaldība.

Atsāktas bezmaksas vingrošanas nodarbības mikrorajonos

BIRKAS:
veselības aprūpe , vingrošana

Februārī tiek atsāktas bezmaksas mikrorajonu sporta nodarbības. Nodarbības paredzētas plašam iedzīvotāju lokam un nodarbības tiek vadītas dažādos intensitātes līmeņos.

Mikrorajonu bezmaksas sporta nodarbības turpinās

BIRKAS:
vingrošana , ES

Lai veicinātu iedzīvotāju fizisko aktivitāti arī rudens un ziemas periodā, mikrorajona sporta nodarbības joprojām turpinās. Laika apstākļu dēļ tās no brīvās dabas tiek pārceltas uz iekštelpām.

Mudina pieteikties bezmaksas biroja vingrošanas nodarbībām

BIRKAS:
vingrošana , Zane Frickausa

Līdz nākamai nedēļai uzņēmumi var pieteikties bezmaksas biroja vingrošanas nodarbībām, informē Liepājas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Katoļu pamatskola realizē projektu "Dod pieci kustībai!"

BIRKAS:
katoļu pamatskola , Čakstes laukums , Veselības veicināšanas projekti , vingrošana

Liepājas Katoļu pamatskolas atbalsta biedrība ar Liepājas pilsētas domes atbalstu jau trešo gadu aktualizē ģimenes nozīmi veselības veicinošo paradumu veidošanā.

Notiks vispārattīstoša un koriģējoša vingrošana bērniem

BIRKAS:
vingrošana , veselības aprūpe , Slimnīca

Liepājas pašvaldība un Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fondu aicina vecākus pieteikt bērnus un jauniešus bezmaksas vispārattīstošas un koriģējošas vingrošanas nodarbībām.

Bērnus aicina pievienoties bezmaksas sporta nodarbībām

BIRKAS:
stadions Daugava , Reinis Rozītis , vingrošana

Liepājas pilsētas pašvaldība līdz 31. augustam organizē bezmaksas sporta nodarbības bērniem vecumā no 11 līdz 12 gadiem. Nodarbības notiks trīs reizes nedēļā nelielās grupās.

No 54 gadiem aicina uz vingrošanas nodarbībām

BIRKAS:
vingrošana , Dižvanagi

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un regulāru fizisko aktivitāti cilvēkiem no 54 gadu vecuma, pašvaldība no 13. jūnija organizēs bezmaksas vingrošanas nodarbības sertificētu instruktoru pavadībā.

Aicina uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām pludmalē

BIRKAS:
vingrošana , pludmale , veselības aprūpe

Lai sniegtu iedzīvotājiem iespēju nodarboties ar daudzveidīgām un daudzpusīgām fiziskām aktivitātēm, pašvaldība ar 4.jūniju pludmalē organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības.

Universitātē atvērta grāmata "Vingrošana pēc 60"

BIRKAS:
grāmata , Vilma Kalme , vingrošana , LiepU

24.maijā Liepājas Universitātē notika docentes Vilmas Kalmes grāmatas "Vingrošana pēc 60" atvēršanas svētki, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Ceturtdien notiks Vilmas Kalmes grāmatas atvēršana (1)

BIRKAS:
LiepU , grāmata , Vilma Kalme , Zvaigzne ABC , vingrošana

Liepājas Universitātes eksdocente Vilma Kalme sarakstījusi grāmatu "Vingrošana pēc 60”, kas izdota izdevniecībā "Zvaigzne ABC". Autore vairākus gadus vada nodarbības senioriem vingrošanā.

Iedzīvotājus aicina uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām

BIRKAS:
vingrošana , veselības aprūpe , Vides un veselības daļa

Liepājas pašvaldība ar 23.maiju organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības četros dažādos mikrorajonos – Dienvidrietumu rajonā, Jaunliepājā, Laumas rajonā un Karostā.

Jaunās māmiņas aicinā uz vingrošanu brīvā dabā

BIRKAS:
vingrošana , veselības aprūpe , ES

Liepājas pilsētas pašvaldība projekta “Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” ietvaros jau otro gadu organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības jaunajām māmiņām brīvā dabā.

Var pieteikties uz bezmaksas biroja vingrošanas nodarbībām

BIRKAS:
vingrošana , Veselības veicināšanas projekti , Zane Frickausa

Arī šogad uzņēmumiem un iestādēm ir iespēja pieteikties biroja vingrošanas nodarbībām. Nodarbības tiek rīkotas Liepājas pašvaldības veselības veicināšanas projekta ietvaros.

Aicina uz pilates grupu nodarbībām invalīdiem

BIRKAS:
vingrošana , veselības aprūpe , Neredzīgo biedrība , Kristīne Kleinšmite

Liepājas pilsētas pašvaldība projekta "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros, sākot ar 8.septembri, organizē bezmaksas pilates grupu nodarbības cilvēkiem ar invaliditāti.

Aicina uz nodarbību ciklu par fizisko aktivitāšu uzsākšanu

BIRKAS:
LiepU , vingrošana , Agnese Krētaine , ES

Pašvaldība sadarbībā ar Liepājas Universitāti projektā "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ar 15.augustu uzsāks bezmaksas nodarbību ciklu "Pareiza fizisko aktivitāšu uzsākšana."

Ventspils ielas parks

Ventspils ielas parkā notiks pirmais bezmaksas koptreniņš

BIRKAS:
vingrošana , ES , Kristīna Petermane , Ventspils ielas parks , 2.vidusskola , 15.vidusskola

Trešdien, 2.augustā, pulksten 19.30 Ventspils ielas parkā notiks pirmais bezmaksas koptreniņš fizisko aktivitāšu ciklā "Vingrosim kopā!", uz kuru aicināts ikviens liepājnieks un viesis.

Jaunās māmiņas aicinātas uz vingrošanu brīvā dabā

BIRKAS:
pludmale , Kristīna Petermane , vingrošana

Sākot no trešdienas, 2. augusta, jaunās māmiņas kopā ar mazuļiem aicinātas pavadīt rītus vingrošanas nodarbībās brīvā dabā katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu pulksten 10.30.

Projekta ietvaros var pieteikties vadīt fiziskās aktivitātes

BIRKAS:
vingrošana , Vides un veselības daļa

Liepājas pašvaldība izsludinājusi iepirkumu par fizisko aktivitāšu nodrošināšanu Liepājā 2017.gadā projekta "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros.

Naumam Vorobeičikam šoreiz vēl neizdevās kļūt par Vingrošanas federācijas prezidentu.

Vingrošanas federācijas prezidenta amatam pretendējis Vorobeičiks

BIRKAS:
vingrošana , Naums Vorobeičiks , KSS

Liepājas Kompleksās sporta skolas direktors Naums Vorobeičiks Latvijas Vingrošanas federācijas (LVF) gadskārtējā kongresā decembrī pretendēja uz LVF prezidenta amatu.

Sāksies kursi, kuros iemācīties pašiem kļūt veseliem

BIRKAS:
veselības aprūpe , vingrošana , Andrejs Sisenis

Piektdien, 5. augustā, pulksten 11 (piecu dienu programma) 17.30 (desmit dienu programma) pirmoreiz sāksies kursi, kuros cilvēki varēs apgūt, kā pašiem atveseļoties.

Varēs apgūt veseļošanos saviem spēkiem (1)

BIRKAS:
Andrejs Sisenis , veselības aprūpe , vingrošana

Augustā Liepājā pirmoreiz būs kursi, kuros varēs apgūt, kā pašiem atveseļoties, atraisīt organisma pašatjaunošanās spējas, visu atbildību neuzliekot ārstiem un citiem padomdevējiem.

Pludmalē visu vasaru notiks bezmaksas vingrošanas (6)

BIRKAS:
pludmale , vingrošana , Zane Frickausa

No 1.jūnija katru otrdienu, trešdienu un ceturtdienu pludmalē Pērkones ielas galā notiks bezmaksas vingrošanas nodarbības. Tās jau sesto vasaru vadīs instruktore Zane Frickausa.

Vingrošanas laukums Vaiņodes ielas galā sakopts

BIRKAS:
Vaiņodes iela , vingrošana , Komunālā pārvalde , labiekārtošana

Pēc publikācijas portālā par to, ka jaunais vingrošanas aprīkojums Vaiņodes ielas galā ieaudzis nezālēs, šonedēļ vieta sakopta, zāle nopļauta, portālu informēja kāds mikrorajona iedzīvotājs.

Augustā pludmalē turpinās vingrošanas nodarbības

BIRKAS:
pludmale , vingrošana , Zane Frickausa

Vēl visu augustu, katru otrdienu, trešdienu un ceturtdienu, Liepājas pludmalē, Pērkones ielas galā, turpinās bezmaksas vingrošanas nodarbības.