Birka: vizīte

Februārī Liepājā viesosies Turcijas uzņēmēju delegācija

BIRKAS:
vizīte , Dome , LTRK

Nākamā gada februārī Rīgā un Liepājā viesosies Turcijas uzņēmēju delegācija, aģentūru LETA informēja Latvijas vēstniecībā Turcijā.

Čehijas vēstnieks Miroslavs Koseks.

Plānots izveidot scenogrāfam Johanam Brēmsam veltītu izstādi

BIRKAS:
vizīte , Johans Brēmss , izstāde , teātris , scenogrāfija

Pirmdien, 5. decembrī, Čehijas vēstniecības delegācija vēstnieka Miroslava Koseka vadībā apmeklēja Liepāju, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Uzņēmēji aicināti uz tikšanos ar ekonomikas ministru (2)

BIRKAS:
uzņēmējdarbība , Ministru kabinets , vizīte , LOC

Trešdien, 16. novembrī pirms valdības izbraukuma sēdes Liepājā, ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens aicina uzņēmējus uz tikšanos un diskusiju.

Univesitātē viesojas Rīgas pašvaldības speciālisti (3)

BIRKAS:
LiepU , vizīte , Dace Markus

Ceturtdien Liepājas Universitātē viesojās plaša Rīgas pašvaldības  speciālistu delegācija, kurā bija gan ar izglītības jomu saistīti domes darbinieki, gan skolu direktori.

Liepājā viesojies "Daily Mail" un "The Herald" žurnālists (2)

BIRKAS:
tūrisms , vizīte , LRTIB

Pagājušajā nedēļā, nedaudz sniegotā rudens pārsteigts, Liepājā viesojās Lielbritānijas mediju "Daily Mail" un "The Herald" žurnālists Marks Poters (Mark Potter) ar fotogrāfi.

Ministrs pasniedz sertifikātu un apspriež reisu atjaunošanu (1)

BIRKAS:
lidosta , vizīte , Uldis Augulis , Agris Sprūde

Satiksmes ministrs Uldis Augulis trešdien apmeklēja Liepājas lidostu, lai pasniegtu sertifikātu un pārrunātu paveiktos darbus, kā arī turpmāko rīcību regulāro reisu atjaunošanā.

Liepāju Zviedrijas dienu laikā apmeklē Zviedrijas vēstnieks

BIRKAS:
vizīte , Dome , LiepU , UPB , 6.vidusskola

Vizītē Liepājā trešdien, 26.oktobrī, viesojās Zviedrijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Henriks Landerholms ar delegāciju. Ciemošanās – dalība Zviedrijas dienās.

Zviedrijas vēstnieks Liepājā atklās divas izstādes

BIRKAS:
izstāde , vizīte , Latviešu biedrības nams , Lielais Dzintars

Zviedrijas dienu ietvaros pirmo reizi Latvijā 26.oktobrī pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības namā vēstnieks Henriks Landerholms atklās izstādes "AccessAbility" un "Design for Dignity".

6.vidusskolā pieredzes apmaiņā viesojas sešu valstu pedagogi

BIRKAS:
6.vidusskola , vizīte , Laura Katkeviča

No 2. līdz 8. oktobrim Liepājas Raiņa 6.vidusskolā "Erasmus+" projekta “Interaktīva mācīšanās atvērtā skolā” ietvaros pieredzes apmaiņā ieradušies 45 skolēni un 18 pedagogi.

Ciemojas Mikolajevas apgabala administrācijas delegācija

BIRKAS:
vizīte

Liepājā pieredzes apmaiņas vizītē no 26.–28.septembrim viesojas Mikolajevas apgabala (Ukraina) valsts administrācijas delegācija četru cilvēku sastāvā.

Liepāju darba vizītē apmeklē Lietuvas vēstnieks

BIRKAS:
vizīte , Baltu vienības diena

Liepājā piektdien viesojās Lietuvas vēstnieks Latvijā Artūrs Žurausks, lai tiktos ar Liepājas domes vadību un nedēļas nogalē piedalītos Baltu vienības dienai veltītajos pasākumos.

Viesojas Dānijas vēstnieks un Guldborgsundas pārstāvji (1)

BIRKAS:
vizīte , Liepājas Biznesa centrs

Liepājā darba vizītē ceturtdien, 22. septembrī, viesojās Dānijas vēstnieks Hans Brasks, lai tiktos ar domes vadību un piedalītos seminārā par atjaunojamām enerģijām un ilgtspējību.

Lietuvas Seima priekšsēdētāja Loreta Graužiniene.

Baltu vienotības dienā piedalīsies augstas amatpersonas (1)

BIRKAS:
Baltu vienības diena , vizīte

Baltu vienotības dienā 24.septembrī Liepājā piedalīsies augstas Latvijas un Lietuvas amatpersonas, "Rietumu Radio" informēja Latvijas vēstnieks Lietuvā Einars Semanis.

"Vienotības" atvērtajā birojā būs tikšanās ar deputātu Smiltēnu (1)

BIRKAS:
Vienotība , Romas dārzs , vizīte , deputāts

Piektdien, 16.septembrī, pulksten 17.30 partijas "Vienotība" atvērtajā birojā Zivju ielā 3 iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar Saeimas deputātu Edvardu Smiltēnu.

Liepāju darba vizītē apmeklē Krievijas vēstnieks Vešņakovs (6)

BIRKAS:
vizīte

Liepājā darba vizītē otrdien, 13.septembrī, ieradās Krievijas Federācijas vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs, lai viesotos Krievijas Ģenerālajā konsulātā un tiktos ar domes vadību.

Liepāju darba vizītē apmeklē Moldovas vēstnieks

BIRKAS:
vizīte , Dome , LTRK

Liepājā darba vizītē trešdien viesojās Moldovas vēstnieks Eižens Revenko, lai tiktos ar domes vadību un arī ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Liepājas nodaļas vadību.

Jūrniecības koledža aicina apskatīt burukuģi "Seestern"

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , vizīte , osta , atvērto durvju diena

Svētdien, 7.augustā no pulksten 10 līdz 12 Liepājas ostā pie Jūrniecības koledžas kuģa "Namejs" uz burukuģa "Seestern" būs Atvērto durvju diena.

Sporta pārvaldes pārstāvji viesojas Lielbritānijā

BIRKAS:
Sporta pārvalde , vizīte

Jūlija beigās Lielbritānijas pilsētā Birmingemā aizsākās projekta "URBACT: Vital Cities" otras darbības fāzes tikšanās, kurā piedalījās Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes pārstāvji.

Koledža 7.augustā aicina apskatīt burukuģi "Seestern"

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , vizīte , osta , atvērto durvju diena

Šovasar Liepājas Jūrniecības koledžas audzēkņi kopā ar Vācijas pilsētas Ķīles jauniešiem piedalās burāšanas tūrē no Ķīles uz Liepāju un atpakaļ ar divmastu buru kuģi "Seestern".

Vērtēs ar ASV Bruņoto spēku atbalstu atjaunoto VUGD depo (2)

BIRKAS:
VUGD , vizīte , Ganību 63/67

Liepājā ieradīsies ASV Humānās palīdzības komisija, lai novērtētu ar ASV Bruņoto spēku atbalstu pirms dažiem gadiem atjaunoto VUGD Liepājas 1.daļas depo Ganību ielā 63/67.

ASV jaunieši iepazīst Latviju, viesosies arī Latvijā (6)

BIRKAS:
vizīte

Jūlijā Latvijā viesojas ASV latviešu jauniešu grupa "Heritage Latvia", lai iepazītos ar vecvecāku dzimteni, apmeklētu ievērojamas vietas un tiktos ar radiem un vienaudžiem dažādās pilsētās.

Čehijas vēstnieks Liepājā interesējas par sadarbību (5)

BIRKAS:
vizīte , izstāde , Vecliepājas rūķis

Liepājā vizītē trešdien ieradies Čehijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Miroslavs Koseks, lai tiktos ar Liepājas pilsētas domes vadību, uzņēmējiem un sadarbības partneriem.

Liepāju darba vizītē apmeklē Uzbekistānas vēstnieks

BIRKAS:
vizīte , Dome , SEZ , Lielais Dzintars

Darba vizītē otrdien, 5. jūlijā, viesojās Uzbekistānas vēstnieks Latvijā Afzals Artikovs un konsuls Kamals Faizevs, lai tiktos ar domes vadību, kā arī ar Liepājas uzņēmējiem.

Latvijas goda konsuli apmeklē koncertzāli "Lielais dzintars" (2)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , vizīte , Ārlietu ministrija

Latvijas goda konsuliem Liepājā šodien paredzēta tikšanās ar pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Gunāru Ansiņu, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā.

Veselības ministre tiekas ar ārstiem un pārrunā prioritātes

BIRKAS:
Slimnīca , vizīte

Lai iepazītu veselības aprūpes iestādes un to attīstības ieceres, un lai tikos ar ārstiem un pašvaldības pārstāvjiem, piektdien, 1.jūlijā, Liepājā viesojās veselības ministre Anda Čakša.

Beļģu skauti ieradušies Liepājā paveikt labus darbus

BIRKAS:
6.vidusskola , vizīte , bērnudārzs Saulīte

No 30. jūnija 9.jūlijam pie Raiņa 6. vidusskolas plīvo arī Beļģijas karogs, jo tur dzīvo 24 Beļģijas skauti un gaidas, kuri ieradušies Liepājā ar nolūku paveikt labus darbus un reizē arī iepazīt pilsētu.

Liepājā piektdien viesosies jaunā veselības ministre Čakša

BIRKAS:
Slimnīca , Piejūras slimnīca , Veselības ministrija , Anda Čakša , vizīte

Veselības ministre Anda Čakša darba vīzītē piektdien, 1.jūlijā, apmeklēs Liepāju, kur tiksies ar ārstniecības iestāžu un pašvaldības vadību, aģentūra BNS uzzināja Veselības ministrijā.

Latvijas Krievu savienības līdere un Eiropas Parlamenta deputāte Tatjana Ždanoka.

Ždanoka ar ārvalstu kolēģiem apmeklēs Liepāju un Ventspili (5)

BIRKAS:
Eiropas parlaments , Karosta , vizīte

Eiropas Parlamenta (EP) grupa "Eiropas Brīvā apvienība" (EBA) pēc otrdien notikušās preses konferences Rīgā 30.jūnijā apmeklēs Liepāju un Ventspili.

Liepājā un tās apkārtnē vizītē ierodas žurnālisti no Japānas (1)

BIRKAS:
tūrisms , vizīte , Līgo

Otrdien 21. un trešdien 22.jūnijā LRTIB uzņem Japānas žurnālistus, kuru vizītes mērķis ir iepazīt nacionālās vērtības un tradicionālo svētku svinēšanu paražas Liepājā un tās apkārtnē.

Vācijas vēstnieks Latvijā dosies vizītē uz Liepāju

BIRKAS:
vizīte , UPB , Ilana Ivanova , LTRK

Vācijas vēstnieks Latvijā Rolfs Šute šodien un rīt dosies vizītē uz Liepāju, kur paredzēta tikšanās ar pilsētas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku un citiem Liepājas pilsētas pārstāvjiem.