Birka: vizīte

Eiropas skolotāji iepazīst izglītības sistēmu Latvijā

BIRKAS:
LiepU , vizīte , izglītība

Katru gadu mobilitātes pasākumu ietvaros kādā no Eiropas valstīm pulcējas tie speciālisti, kas sagatavo skolotājus Eiropā, lai iepazītu konkrētās valsts izglītības sistēmu.

Universitātē aizvadīta diskusija ar ASV vēstniecības vadītāju

BIRKAS:
vizīte , ASV vēstniecība , LiepU

Liepājas Universitātē notika diskusija "ASV – Latvijas starptautisko attiecību jautājumi", kur ar studentiem sarunājās ASV vēstniecības Latvijā vadītāja Šarona Hadsone-Dīna.

Piektdien Liepājā viesosies izglītības ministrs Šadurskis

BIRKAS:
Kārlis Šadurskis , vizīte , konference , Jūrniecības koledža , Lielais Dzintars

Piektdien, 7.aprīlī, izglītības un zinātnes ministrs, profesors Kārlis Šadurskis dosies vizītē uz Liepāju, kur piedalīsies gadskārtējās izglītībai veltītās konferences "E-klase 2017" atklāšanā.

Liepāju darba vizītē apmeklē Ungārijas vēstniece (1)

BIRKAS:
vizīte , Dome , LiepU

Liepājā vizītē trešdien ieradās Ungārijas vēstniece Adriena Millere, lai tiktos ar domes vadību, piedalītos izstādes "Akmeņu otrā dzīve" atklāšanā un ar lekciju uzstātos Liepājas universitātē.

Liepāju darba vizītē apmeklē jaunais Krievijas vēstnieks (1)

BIRKAS:
vizīte , Krievijas ģenerālkonsulāts , Dome

Liepājā darba vizītē otrdien, 14.martā, ieradās jaunais Krievijas Federācijas vēstnieks Jevgēnijs Lukjanovs, lai tiktos ar domes vadību un viesotos Krievijas Ģenerālajā konsulātā.

Gunārs Ansiņš un Hosams Abu Meri AAE vizītes laikā.

Dome: Ansiņa vizīte Apvienotajos Emirātos netika slēpta (77)

BIRKAS:
Dome , vizīte , Gunārs Ansiņš

Vai liepājniekiem bija zināms fakts, ka domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš kopā ar oficiālo valsts delegāciju bija devies vizītē uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem?

Japānas populārākais TV šovs filmēs Karostas cietumā (1)

BIRKAS:
Karostas cietums , vizīte , tūrisms

Piektdien, 24.februārī, Karostas cietumā viesosies populārākais Japānas TV kanāls, lai filmētu epizodes televīzijas šovam ""ITTEQ: Let’s Challenge the World"".

Liepāju darba vizītē apmeklē Azerbaidžānas vēstnieks

BIRKAS:
vizīte , Azerbaidžāna

Liepājā darba vizītē otrdien, 7.februārī, viesojās Azerbaidžānas Ārkārtējais un Pilnvarotais vēstnieks Latvijā Džavanširs Ahundovs (Javanshir Akhundov), lai tiktos ar Liepājas domes vadību.

Inguna Sudraba darba vizītē apmeklē Liepāju (1)

BIRKAS:
No sirds Latvijai , Inguna Sudraba , vizīte , Dižvanagi , Internātpamatskola , KGB

Pirmdien, 19.decembrī, "No sirds Latvijai" priekšsēdētāja Inguna Sudraba darba vizītē apmeklēs Liepāju, informē sabiedrisko attiecību konsultants Valdis Freidenfelds.

Liepāju atvadu vizītē apmeklē Krievijas vēstnieks (1)

BIRKAS:
Dome , vizīte , Aleksandrs Vešņakovs , Uldis Sesks , Jurijs Hadarovičs

Piektdien, 16. decembrī, Liepājā atvadu vizītē ieradās un Liepājas domi apmeklēja Krievijas Federācijas vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs.

Februārī Liepājā viesosies Turcijas uzņēmēju delegācija

BIRKAS:
vizīte , Dome , LTRK

Nākamā gada februārī Rīgā un Liepājā viesosies Turcijas uzņēmēju delegācija, aģentūru LETA informēja Latvijas vēstniecībā Turcijā.

Čehijas vēstnieks Miroslavs Koseks.

Plānots izveidot scenogrāfam Johanam Brēmsam veltītu izstādi

BIRKAS:
vizīte , Johans Brēmss , izstāde , teātris , scenogrāfija

Pirmdien, 5. decembrī, Čehijas vēstniecības delegācija vēstnieka Miroslava Koseka vadībā apmeklēja Liepāju, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Uzņēmēji aicināti uz tikšanos ar ekonomikas ministru (2)

BIRKAS:
uzņēmējdarbība , Ministru kabinets , vizīte , LOC

Trešdien, 16. novembrī pirms valdības izbraukuma sēdes Liepājā, ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens aicina uzņēmējus uz tikšanos un diskusiju.

Univesitātē viesojas Rīgas pašvaldības speciālisti (3)

BIRKAS:
LiepU , vizīte , Dace Markus

Ceturtdien Liepājas Universitātē viesojās plaša Rīgas pašvaldības  speciālistu delegācija, kurā bija gan ar izglītības jomu saistīti domes darbinieki, gan skolu direktori.

Liepājā viesojies "Daily Mail" un "The Herald" žurnālists (2)

BIRKAS:
tūrisms , vizīte , LRTIB

Pagājušajā nedēļā, nedaudz sniegotā rudens pārsteigts, Liepājā viesojās Lielbritānijas mediju "Daily Mail" un "The Herald" žurnālists Marks Poters (Mark Potter) ar fotogrāfi.

Ministrs pasniedz sertifikātu un apspriež reisu atjaunošanu (1)

BIRKAS:
lidosta , vizīte , Uldis Augulis , Agris Sprūde

Satiksmes ministrs Uldis Augulis trešdien apmeklēja Liepājas lidostu, lai pasniegtu sertifikātu un pārrunātu paveiktos darbus, kā arī turpmāko rīcību regulāro reisu atjaunošanā.

Liepāju Zviedrijas dienu laikā apmeklē Zviedrijas vēstnieks

BIRKAS:
vizīte , Dome , LiepU , UPB , 6.vidusskola

Vizītē Liepājā trešdien, 26.oktobrī, viesojās Zviedrijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Henriks Landerholms ar delegāciju. Ciemošanās – dalība Zviedrijas dienās.

Zviedrijas vēstnieks Liepājā atklās divas izstādes

BIRKAS:
izstāde , vizīte , Latviešu biedrības nams , Lielais Dzintars

Zviedrijas dienu ietvaros pirmo reizi Latvijā 26.oktobrī pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības namā vēstnieks Henriks Landerholms atklās izstādes "AccessAbility" un "Design for Dignity".

6.vidusskolā pieredzes apmaiņā viesojas sešu valstu pedagogi

BIRKAS:
6.vidusskola , vizīte , Laura Katkeviča

No 2. līdz 8. oktobrim Liepājas Raiņa 6.vidusskolā "Erasmus+" projekta “Interaktīva mācīšanās atvērtā skolā” ietvaros pieredzes apmaiņā ieradušies 45 skolēni un 18 pedagogi.

Ciemojas Mikolajevas apgabala administrācijas delegācija

BIRKAS:
vizīte

Liepājā pieredzes apmaiņas vizītē no 26.–28.septembrim viesojas Mikolajevas apgabala (Ukraina) valsts administrācijas delegācija četru cilvēku sastāvā.

Liepāju darba vizītē apmeklē Lietuvas vēstnieks

BIRKAS:
vizīte , Baltu vienības diena

Liepājā piektdien viesojās Lietuvas vēstnieks Latvijā Artūrs Žurausks, lai tiktos ar Liepājas domes vadību un nedēļas nogalē piedalītos Baltu vienības dienai veltītajos pasākumos.

Viesojas Dānijas vēstnieks un Guldborgsundas pārstāvji (1)

BIRKAS:
vizīte , Liepājas Biznesa centrs

Liepājā darba vizītē ceturtdien, 22. septembrī, viesojās Dānijas vēstnieks Hans Brasks, lai tiktos ar domes vadību un piedalītos seminārā par atjaunojamām enerģijām un ilgtspējību.

Lietuvas Seima priekšsēdētāja Loreta Graužiniene.

Baltu vienotības dienā piedalīsies augstas amatpersonas (1)

BIRKAS:
Baltu vienības diena , vizīte

Baltu vienotības dienā 24.septembrī Liepājā piedalīsies augstas Latvijas un Lietuvas amatpersonas, "Rietumu Radio" informēja Latvijas vēstnieks Lietuvā Einars Semanis.

"Vienotības" atvērtajā birojā būs tikšanās ar deputātu Smiltēnu (1)

BIRKAS:
Vienotība , Romas dārzs , vizīte , deputāts

Piektdien, 16.septembrī, pulksten 17.30 partijas "Vienotība" atvērtajā birojā Zivju ielā 3 iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar Saeimas deputātu Edvardu Smiltēnu.

Liepāju darba vizītē apmeklē Krievijas vēstnieks Vešņakovs (6)

BIRKAS:
vizīte

Liepājā darba vizītē otrdien, 13.septembrī, ieradās Krievijas Federācijas vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs, lai viesotos Krievijas Ģenerālajā konsulātā un tiktos ar domes vadību.

Liepāju darba vizītē apmeklē Moldovas vēstnieks

BIRKAS:
vizīte , Dome , LTRK

Liepājā darba vizītē trešdien viesojās Moldovas vēstnieks Eižens Revenko, lai tiktos ar domes vadību un arī ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Liepājas nodaļas vadību.

Jūrniecības koledža aicina apskatīt burukuģi "Seestern"

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , vizīte , osta , atvērto durvju diena

Svētdien, 7.augustā no pulksten 10 līdz 12 Liepājas ostā pie Jūrniecības koledžas kuģa "Namejs" uz burukuģa "Seestern" būs Atvērto durvju diena.

Sporta pārvaldes pārstāvji viesojas Lielbritānijā

BIRKAS:
Sporta pārvalde , vizīte

Jūlija beigās Lielbritānijas pilsētā Birmingemā aizsākās projekta "URBACT: Vital Cities" otras darbības fāzes tikšanās, kurā piedalījās Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes pārstāvji.

Koledža 7.augustā aicina apskatīt burukuģi "Seestern"

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , vizīte , osta , atvērto durvju diena

Šovasar Liepājas Jūrniecības koledžas audzēkņi kopā ar Vācijas pilsētas Ķīles jauniešiem piedalās burāšanas tūrē no Ķīles uz Liepāju un atpakaļ ar divmastu buru kuģi "Seestern".

Vērtēs ar ASV Bruņoto spēku atbalstu atjaunoto VUGD depo (2)

BIRKAS:
VUGD , vizīte , Ganību 63/67

Liepājā ieradīsies ASV Humānās palīdzības komisija, lai novērtētu ar ASV Bruņoto spēku atbalstu pirms dažiem gadiem atjaunoto VUGD Liepājas 1.daļas depo Ganību ielā 63/67.