Birka: zādzība

Pieķer divus vīriešus, kas mēģināja nozagt foreļu ikrus

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , miesas bojājumi , dzērājšoferi

Ceturtdien, 15.februārī, pulksten 15.57 Parka ielā aizturēti divi vīrieši, dzimuši 1997.gadā, kuri centās iznest no veikala foreļu ikrus, par tiem nesamaksājot 119 eiro.

Mantas pazūd gan no dzīvokļa, gan mikroautobusā

BIRKAS:
zādzība

Sestdien, 10.februārī, kādā dzīvoklī Rīgas ielā iekļuva pagaidām nenoskaidrots vīrietis un nozaga cietušajam mantas. Ir uzsākts kriminālprocess, ziņo Valsts policija.

Vīrietis stundas laikā divreiz mēģina apzagt veikalus (1)

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi

Ceturtdien, 8.februārī, pulksten 19.34 veikalā O. Kalpaka ielā aizturēts 1997.gadā dzimis vīrietis, kurš no veikala tirdzniecības zāles mēģināja iznest preci par kopējo summu 80,14 eiro.

Policija palīdz zēnam, kas nogulēja savu pieturu

BIRKAS:
sabiedriskais transports , drošība , zādzība

7.februārī ap pulksten 17.55 M.Ķempes ielā, autobusā bija aizmidzis 9 gadus vecs zēns – viņš nogulēja savu pieturi. Policijas darbinieki nogādāja puisēnu mājās.

Policija meklē jaunieti par veikala zādzību Ventspils ielā

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , zādzība , Ventspils iela , meklēšanā

Valsts policija meklē attēlā redzamo jaunieti saistībā ar zādzību no veikala "Prīmula" Liepājā, Ventspils ielā,  kas notika 2017.gada 29.decembrī ap pulksten 11.30.

Dzīvokļa apzadzēju policija aiztur autobusā

BIRKAS:
zādzība , sabiedriskais transports , Slimnīcas iela

Otrdien, 23. janvārī, pulksten 18.22 saņemta informācija no cietušā, ka Slimnīcas ielā kāda  persona no dzīvokļa nozagusi portatīvo datoru un telefonu.

Meitene nokļūst slimnīcā, izskrienot priekšā tramvajam

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , tramvajs , zādzība

22.janvārī pulksten 12.06 policijā saņemta informācija, ka Krišjāņa Valdemāra ielā, tramvajam, kuru vadīja 1963. gadā dzimis vīrietis, priekšā izskrēja 2003.gadā dzimusi jauniete.

Viršu ielā pa pa logu izkrīt un mirst jauns vīrietis

BIRKAS:
nāve , Viršu iela , zādzība

Svētdien, 7.janvārī, ap pulksten 16.56 no mediķiem saņemta telefoniska informācija, ka Viršu ielā no ēkas trešā stāva loga izkritis 1991.gadā dzimis vīrietis un notikuma vietā miris.

Pārtrauc konfliktu un notver somiņas zagli

BIRKAS:
miesas bojājumi , zādzība , Ugāles iela , Dzirnavu iela

Sestdien, 30.decembrī, ap pulksten 19 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka vienā no Ugāles ielas daudzdzīvokļu namu dzīvokļiem notiekot konflikts.

Svētku brīvdienās – auto zādzība un daži dzērājšoferi

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi

Svētdien, 24.decembrī, pulksten 2.36 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, no Toma ielas nozagta automašīna "BMW", informē Valsts policija.

Jaunietis ar akmeni sabojā automašīnas stiklu (1)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

20.decembrī pulksten 12.17 policijā saņemta informācija par to, ka Šķēdes ielā kāds jaunietis ar akmeni izsita automašīnas "Peugeot 307" aizmugurējo stiklu.

Sadursme starp vieglo auto un tramvaju notikusi uz Tramvaja tilta.

Darbojušies zagļi, krāpnieki un satiksmes noteikumu pārkāpēji

BIRKAS:
zādzība , negadījums , krāpšana

Aizvadītā diennakts, saskaņā ar Valsts policijas sniegto informāciju, Liepājā bijusi visnotaļ trauksmaina: uzarbojušies zagļi, krāpnieki un satiksmes noteikumu pārkāpēji

Liepājā policija ķer veikalu zagļus (1)

BIRKAS:
zādzība

Par aizvadītās diennaksts notikumiem Liepājā informē policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Signe Šteinberga.

Brīvdienās Liepājā tikai viens noziedzīgs nodarījums

BIRKAS:
zādzība

Sestdien, 9.decembrī, pulksten 12.16 konstatēts, ka no Ausekļu ielas pagalma nozagta automašīna "Audi 80", kas pēdējo reizi redzēta sētā 6.decembrī.  Uzsākts kriminālprocess.

Aiztur vīrieti par automašīnu logu dauzīšanu Liepājā (3)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , kriminālprocess

5.decembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas ir aizturējušas vīrieti, kurš 2.decembrī Liepājā vairākām automašīnām bija izsitis logus.

Naktī ostā kravas automašīna saduras ar vilcienu (1)

BIRKAS:
autoavārija , osta , vilciens , zādzība

Otrdien, 5.decembrī, pulksten 3.45 1982.gadā dzimis vīrietis, vadot kravas automašīnu "Scania R420" sakabē ar puspiekabi" ostas teritorijā sadūrās ar vilcienu, informē Valsts policija.

Ar autobusu "Isuzu" izraisa četru spēkratu avāriju (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība , dzērājšoferi

Piektdien, 1.decembrī, ap pulksten 7.50 Parka un Tirgus ielas krustojumā notikusi četru transportlīdzekļu sadursme, kurās cietuši vairāki cilvēki, informē Valsts policija.

Nedēļas nogalē fiksēts daudz zādzību; aicina uzmanīties

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , nelegālās cigaretes

Valsts policija informē, ka pagājušās nedēļas nogalē Liepājā daudzi cietuši no garnadžiem. Policija aicina iedzīvotājus būt modriem un ziņot par aizdomīgām personām.

Dzērumā izraisa četru auto avāriju un aizbēg no slimnīcas

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , Slimnīca , zādzība

22.novembrī pulksten 7.47 Jūras un Lielās ielas krustojumā notika sadursme,  kurā iesaistītas 4 automašīnas. Pārbaudāmais un reizē arī cietušais bija kāds 1991.gadā dzimis vīrietis.

Svētku brīvdienās Liepājā fiksētas vairākas zādzības (1)

BIRKAS:
zādzība

17.novembrī pulksten 15.20 Kalēju ielā, sabojājot durvju slēdzeni, iekļūts privātmājā un nozagti trīs portatīvie datori, planšetdators, rokas pulkstenis, mobilais telefons un citas sadzīves lietas.

Liepājā zagtu auto notver Rucavas novadā. Vadītājam 3,08 promiles

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi

16.novembrī pulksten 20.31 Stūrmaņu ielā tika nozagta automašīna "VW Passat". Pēc nepilnas stundas policija zagto automašīnu aizturējusi uz autoceļa Rucavas novadā.

Policija meklē vīriešus par zādzībām veikalos (6)

BIRKAS:
zādzība , policija lūdz palīdzēt

Par zādzību izdarīšanu Liepājas veikalos Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde  meklē attēlos redzamos vīriešus, informē policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

Nedēļas nogalē pieķerti vairāki dzērājšoferi (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , zādzība , vētra

28.oktobrī pulksten 6.41 Ganību un Eduarda Veidenbauma ielas krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas automašīnas "VW Golf" un "Hyundai Santa Fe".

Pārnākot mājās Aldaru ielā, vairs neatrod datoru (1)

BIRKAS:
zādzība

26.oktobrī pulksten 17.58 iesniedzējs, pārnākot no darba, konstatēja, ka no viņa dzīvokļa Aldaru ielā, ir  pazudis dators, informē policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

No paziņas paņem dažādas mantas un negrib atdod

BIRKAS:
zādzība

Šā gada martā kādā dzīvoklī Ganību ielā 1995.gadā dzimis vīrietis paņēma no savas paziņas, 1957.gadā dzimuša vīrieša, mobilo telefonu, televizora dekoderi un antenu.

Divas autobusa pasažieres avārijā gūst galvas traumas

BIRKAS:
autoavārija , sabiedriskais transports , miesas bojājumi , zādzība , dzērājšoferi

20.oktobrī pulksten 19.55 Zirņu un Lauku ielas krustojumā 1994.gadā dzimis vīrietis,  vadot "Opel Signum", izraisīja sadursmi ar pilsētas maršruta autobusu "Solaris Urbino".

Nozog datorus, motorzāģi un metināmo aparātu (1)

BIRKAS:
zādzība

Trešdien, 18.oktobrī, pulksten 15.50 saņemta informācija, ka Kuldīgas ielā kāda nenoskaidrota persona, iekļūstot privātmājā, nozagusi divus portatīvos datorus. Uzsākts kriminālprocess.

Divi cietušie, vadītājai nedodot ceļu maršruta autobusam (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība

13.oktobrī pulksten15 Brīvības ielā 1958.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Opel Astra" pa Ķēžu ielu un, izbraucot uz Brīvības ielas,  nedeva ceļu maršruta autobusam "Solaris Urbino".

Aiztur par laupīšanas mēģinājumu un citiem noziegumiem

BIRKAS:
laupīšana , zādzība , kriminālprocess

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki sestdienas, 7.oktobra, vakarā Liepājā aizturēja vīrieti, kurš bija veicis dažādus noziedzīgus nodarījumus.

Naktī veikalam izsit durvju stiklu un nozog dažādas preces

BIRKAS:
zādzība

12.oktobrī pulksten 0.39 saņemta informācija no aculiecinieces, ka Mežu ielā veikalam izsists durvju stikls un caur izsisto stiklu no veikala izkāpušas divas personas.