Birka: zādzība

Pašvaldības policijas darbiniekiem raiba diennakts

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , meklēšanā , vecāku atbildība

20.jūnijā pulksten 12.42 Pašvaldības polcijā tika saņemts izsaukums Jūrmalas ielas galā pludmalē, kur trīs vīrieši lieto alkoholu un peldas atkailinājuši savus dzimumorgānus.

Vīrietim gāžoties uz sliedēm, zēns pakļūst zem tramvaja

BIRKAS:
autoavārija , tramvajs , miesas bojājumi , zādzība , dzērājšoferi , Klaipēdas iela

Vakar ap 8.50 Valsts policija saņemta informācija, ka Klaipēdas ielā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts velosipēda vadītājs, tā pasažieris un tramvajs.

Sievietes zvana policijai, ka nozagti karogi

BIRKAS:
zādzība , karogs , autoavārija , dzērājšoferi

14.jūnijā pulksten 9.30 Valsts policijā saņemta telefoniska informācija no kādas sievietes, ka Roņu ielā no daudzdzīvokļu mājas pagraba koplietošasnas telpas nozagts valsts karogs.

Spēļu zālē vīrietim nozog maku ar laimestu 2300 eiro (1)

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , dzērājšoferi , miesas bojājumi

13.jūnijā pulksten 12.30 Valsts policijā saņemts iesniegums no kāda vīrieša, ka pulksten 4 naktī kādā spēļu zālē pilsētas centrā viņš konstatējis maka zādzību.

Aiztur aizdomās par zagtu ziedu tirgošanu (2)

BIRKAS:
Baata , zādzība

Svētdien, 9.jūnijā, pulksten 8.43 tika saņemts izsaukums par to, ka pie tirdzniecības centra "Baata" tirgus, kāda persona tirgojot zagtus ziedus.

Brīvdienās zādzībās Liepājā cietušas trīs sievietes

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , miesas bojājumi

Svētdien, 9.jūnijā, sieviete kādā baznīcā konstatējusi, ka laika posmā no pulksten 14.30 līdz 15.30 no somas, kas bija atstāta bez pieskatīšanas, peņemtas viņas personīgās mantas.

Jūrmalas parkā sievietei nozog pieslēgtu velosipēdu

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi , Jūrmalas parks

Vakar no pulksten 22 līdz 23 Jūrmalas parkā kāda sieviete konstatējusi, ka ir nozagts viņas velosipēds tumši brūnā krāsā ar rozā krāsas elementiem. Velosipēds bija pieslēgts.

Ezerkrastā par zādzību aiztur divus vīriešus

BIRKAS:
zādzība

30.maijā ap pulksten 19.30 Ezerkrastā aizturētas personas uz aizdomu pamata par zādzību. Vīrieši, piedāvājot iegādāties mobilo telefonu, vīrietim no automašīnas nozaga maku.

Koku ielā automašīna "Volvo" naktī paliek bez riteņiem

BIRKAS:
zādzība , Koku 3

Vakar pulksten 6 no rīta Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Laumas rajonā, daudzdzīvīvokļu mājas sētā Koku ielā automašīnai "Volvo" ir nozagti visi četri riteņi.

Aiztur divus vīriešus par auto numura zīmju zādzībām (1)

BIRKAS:
zādzība , krāpšana

25.maijā Valsts policijā saņemta informācija no vairākiem transportlīdzekļu īpašniekiem par to, ka no viņu automašīnām ir nozagtas abas numura zīmes.

Lielā ielā uz gājēju pārejas uzbrauc vīrietim

BIRKAS:
autoavārija , zādzība

Ceturtdien, 23.maijā, pulksten 21.30 Lielā ielā 1974.gadā gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Kia" uzbrauca 1983.gadā dzimušam vīrietim, kurš škērsoja brauktuvi pa gājēju pārēju.

Lauku un Dzērves ielu krustojumā uzbrauc meitenei

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība

Trešdien, 22.maijā, ap pulksten 8.30 Valsts policijā saņemta informācija no slimnīcas, ka Lauku un Dzērves ielu krustojumā noticis uzbraukums gājējam.

Jūrmalas ielā atlauž šķūnīti un nozog mopēdu

BIRKAS:
zādzība , Jūrmalas iela , kriminālprocess

21.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Jūrmalas ielā ir atlauzts šķūnītis un no tā ir nozagts mopēds. Uz aizdomu pamata aizturēts 1988.gadā dzimis vīrietis.

No Līvas ciema apmeklētājiem policija sūdzības nav saņēmusi.

Svētku nedēļas nogale pagājusi samērā mierīgi

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība

Neskatoties uz plašajiem svētkiem, no kuriem lielākie bija Līvas ciems un Muzeju nakts, nedēļas nogale no kriminālā skata punkta pagājusi samērā mierīgi, informē Valsts policija.

Paliek bez instrumentiem, somas un telefona

BIRKAS:
zādzība

Valsts policijā vakar saņemta informācija, ka kādā īpašumā pilsētas centrā privātpersonai no garāžas nozagti instrumenti. Zaudējumu apmērs tiek skaidrots.

Pieķerts dzērājšoferis un nepilngadīgi zaglēni

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība

13.maijā pulksten 23.50 Pulvera ielā posmā starp 14.novembra bulvāri un Cukura ielu Valsts policija apturēja 1977.gadā dzimuša vīrieša vadītu automašīnu "Kia".

Ķempes ielā zēns izlec no tramvaja un gūst traumas (7)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , zādzība , Ķempes iela

12.maijā pulksten 15 Valsts policijā saņemta ziņa no neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka 2007.gadā dzimis zēns Mirdzas Ķempes ielā izlēcis no braucoša tramvaja.

Uzticot bankas karti svešam cilvēkam, paliek bez 1000 eiro (1)

BIRKAS:
zādzība , drošība

Vakar Valsts policijā saņemts iesniegums no kāda vīrieša, kurš trešdien savā dzīvesvietā pēc alkohola lietošanas konstatējis, ka no viņa bankas konta pazuduši 1000 eiro.

Notver jaunieti, kurš apzaga degvielas uzpuldes staciju

BIRKAS:
zādzība , meklēšanā , DUS

8.maijā ap pulksten 16.50 pašvaldības policijā tika saņemta ziņu ka degvielas uzpildes stacijā Cukura ielā, kāda persona esot paņēmusi pārtikas produktus un nesamaksājot aizmukusi.

Tirdzniecības centra stāvlaukumā nepamana sievieti

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība

Otrdien, 7.maijā, pulksten 12 Valsts policija saņemta informācija, ka tirdzniecības centra stāvlaukumā Jaunajā ostmalā ar automašīnu uzbraukts kādai sievietei.

Iespējams, grib piesavināties trīs minamos kartingus

BIRKAS:
zādzība , Zvejnieku aleja 11

Trešdien, 8.maijā, pulksten 6.35 pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemts izsaukums  uz Zvejnieku aleju 11, par to, ka aiz “Kursas” ēkas ir noslēpti minamie kartingi.

Konflikta laikā sabojā viesu nama inventāru

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

4.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā kādā viesu namā konflikta laikā vīrietis ir sabojājis viesu nama inventāru – salauzis gultu un izdemolējis telpas.

Izklaides vietā nozog portatīvo skaļruni 200 eiro vērtībā (1)

BIRKAS:
zādzība

Valsts policijā saņemta informācija par to, ka 1.maijā ap pulksten 2 kādā atpūtas vietā Liepājas centrā vīrietis konstatējis, ka ir nozagta viņam piederošais portatīvais skaļrunis.

Pabeidz izmeklēšanu veikala apzagšanas lietā

BIRKAS:
Karosta , kriminālprocess , zādzība

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par zādzību no veikala Karostā.

No veikala iznestas preces 2400 eiro vērtībā (1)

BIRKAS:
kriminālprocess , zādzība

30.aprīlī kādā būvmateriālu veikalā Jaunliepājā aizturēts 1995.gadā dzimis vīrietis, informē Valsts policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.

Pērn visvairāk velosipēdistu negadījumos cietuši Liepājā (3)

BIRKAS:
Policija , zādzība , negadījums , Velo

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas nodaļas Prevencijas grupa izanalizējusi satiksmes negadījumus, kuros iesaistīti velosipēdisti, kā arī velosipēdu zādzības.

Jau pēc divdesmit minūtēm atrod nozagto auto

BIRKAS:
zādzība

24.aprīlī pulksten 6.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Kroņu ielā Liepājā pie mājas nozagta automašīna "Opel".

Brīvdienās Liepājā pieķerti pieci dzērājšoferi

BIRKAS:
miesas bojājumi , sabiedriskais transports , autoavārija , huligānisms , zādzība , dzērājšoferi

Valsts policija informē, ka garajās Lieldienu brīvdienās Kurzemē pieķerti 13 dzērājšoferi, no kuriem pieci bija mūsu pilsētā. Trīs vadīja velosipēdu, bet divi – automašīnu.

Sievietei nozog somu un naudu, trīs paliek bez telefoniem

BIRKAS:
zādzība

Trešdien, 17.aprīlī, pulksten 4 naktī kādā spēļu zālē pilsētas centrā kāda sieviete konstatēja, ka viņaai nozagta soma ar dažādām mantām. Somā bija arī 10 eiro, informē Valsts policija.

Pirmdien policijā divi iesniegumi par mobilo telefonu zādzībām (1)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , zādzība

Pirmdien, 15.aprīlī, Valsts policijā saņemti divi iesniegumi par mobilo telefonu zādzībām, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova. Abas pastrādātas pirms kāda laika.