Birka: zādzība

Lielā ielā uz gājēju pārejas uzbrauc vīrietim

BIRKAS:
autoavārija , zādzība

Ceturtdien, 23.maijā, pulksten 21.30 Lielā ielā 1974.gadā gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Kia" uzbrauca 1983.gadā dzimušam vīrietim, kurš škērsoja brauktuvi pa gājēju pārēju.

Lauku un Dzērves ielu krustojumā uzbrauc meitenei

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība

Trešdien, 22.maijā, ap pulksten 8.30 Valsts policijā saņemta informācija no slimnīcas, ka Lauku un Dzērves ielu krustojumā noticis uzbraukums gājējam.

Jūrmalas ielā atlauž šķūnīti un nozog mopēdu

BIRKAS:
zādzība , Jūrmalas iela , kriminālprocess

21.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Jūrmalas ielā ir atlauzts šķūnītis un no tā ir nozagts mopēds. Uz aizdomu pamata aizturēts 1988.gadā dzimis vīrietis.

No Līvas ciema apmeklētājiem policija sūdzības nav saņēmusi.

Svētku nedēļas nogale pagājusi samērā mierīgi

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība

Neskatoties uz plašajiem svētkiem, no kuriem lielākie bija Līvas ciems un Muzeju nakts, nedēļas nogale no kriminālā skata punkta pagājusi samērā mierīgi, informē Valsts policija.

Paliek bez instrumentiem, somas un telefona

BIRKAS:
zādzība

Valsts policijā vakar saņemta informācija, ka kādā īpašumā pilsētas centrā privātpersonai no garāžas nozagti instrumenti. Zaudējumu apmērs tiek skaidrots.

Pieķerts dzērājšoferis un nepilngadīgi zaglēni

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība

13.maijā pulksten 23.50 Pulvera ielā posmā starp 14.novembra bulvāri un Cukura ielu Valsts policija apturēja 1977.gadā dzimuša vīrieša vadītu automašīnu "Kia".

Ķempes ielā zēns izlec no tramvaja un gūst traumas (6)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , zādzība , Ķempes iela

12.maijā pulksten 15 Valsts policijā saņemta ziņa no neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka 2007.gadā dzimis zēns Mirdzas Ķempes ielā izlēcis no braucoša tramvaja.

Uzticot bankas karti svešam cilvēkam, paliek bez 1000 eiro (1)

BIRKAS:
zādzība , drošība

Vakar Valsts policijā saņemts iesniegums no kāda vīrieša, kurš trešdien savā dzīvesvietā pēc alkohola lietošanas konstatējis, ka no viņa bankas konta pazuduši 1000 eiro.

Notver jaunieti, kurš apzaga degvielas uzpuldes staciju

BIRKAS:
zādzība , meklēšanā , DUS

8.maijā ap pulksten 16.50 pašvaldības policijā tika saņemta ziņu ka degvielas uzpildes stacijā Cukura ielā, kāda persona esot paņēmusi pārtikas produktus un nesamaksājot aizmukusi.

Tirdzniecības centra stāvlaukumā nepamana sievieti

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība

Otrdien, 7.maijā, pulksten 12 Valsts policija saņemta informācija, ka tirdzniecības centra stāvlaukumā Jaunajā ostmalā ar automašīnu uzbraukts kādai sievietei.

Iespējams, grib piesavināties trīs minamos kartingus

BIRKAS:
zādzība , Zvejnieku aleja 11

Trešdien, 8.maijā, pulksten 6.35 pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemts izsaukums  uz Zvejnieku aleju 11, par to, ka aiz “Kursas” ēkas ir noslēpti minamie kartingi.

Konflikta laikā sabojā viesu nama inventāru

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

4.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā kādā viesu namā konflikta laikā vīrietis ir sabojājis viesu nama inventāru – salauzis gultu un izdemolējis telpas.

Izklaides vietā nozog portatīvo skaļruni 200 eiro vērtībā (1)

BIRKAS:
zādzība

Valsts policijā saņemta informācija par to, ka 1.maijā ap pulksten 2 kādā atpūtas vietā Liepājas centrā vīrietis konstatējis, ka ir nozagta viņam piederošais portatīvais skaļrunis.

Pabeidz izmeklēšanu veikala apzagšanas lietā

BIRKAS:
Karosta , kriminālprocess , zādzība

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par zādzību no veikala Karostā.

No veikala iznestas preces 2400 eiro vērtībā (1)

BIRKAS:
kriminālprocess , zādzība

30.aprīlī kādā būvmateriālu veikalā Jaunliepājā aizturēts 1995.gadā dzimis vīrietis, informē Valsts policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.

Pērn visvairāk velosipēdistu negadījumos cietuši Liepājā (3)

BIRKAS:
Policija , zādzība , negadījums , Velo

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas nodaļas Prevencijas grupa izanalizējusi satiksmes negadījumus, kuros iesaistīti velosipēdisti, kā arī velosipēdu zādzības.

Jau pēc divdesmit minūtēm atrod nozagto auto

BIRKAS:
zādzība

24.aprīlī pulksten 6.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Kroņu ielā Liepājā pie mājas nozagta automašīna "Opel".

Brīvdienās Liepājā pieķerti pieci dzērājšoferi

BIRKAS:
miesas bojājumi , sabiedriskais transports , autoavārija , huligānisms , zādzība , dzērājšoferi

Valsts policija informē, ka garajās Lieldienu brīvdienās Kurzemē pieķerti 13 dzērājšoferi, no kuriem pieci bija mūsu pilsētā. Trīs vadīja velosipēdu, bet divi – automašīnu.

Sievietei nozog somu un naudu, trīs paliek bez telefoniem

BIRKAS:
zādzība

Trešdien, 17.aprīlī, pulksten 4 naktī kādā spēļu zālē pilsētas centrā kāda sieviete konstatēja, ka viņaai nozagta soma ar dažādām mantām. Somā bija arī 10 eiro, informē Valsts policija.

Pirmdien policijā divi iesniegumi par mobilo telefonu zādzībām (1)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , zādzība

Pirmdien, 15.aprīlī, Valsts policijā saņemti divi iesniegumi par mobilo telefonu zādzībām, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova. Abas pastrādātas pirms kāda laika.

Sieviete vēršas policijā, jo paziņa nozadzis apavus

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība , Krūmu iela

Svētdien, 14.aprīlī, pulksten 17 policijā saņemta informācija no kādas sievietes Krūmu ielā, ka no viņas dzīvokļa nozagti jauni apavi, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Brīvdienās Liepājā pieķerti divi dzērājšoferi

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi

6.aprīlī ap pulksten 13.10 Ziemeļu ielā apturēta automašīna "Audi", kuru vadīja 1991.gadā dzimis vīrietis. Vīrietis atradās 1,38 promiļu reibumā, informē Valsts policija.

Ar divām nozagtām degvīna pudelēm nepietika

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

30.martā ap pulksten 12.30 policijā saņemta informācija, ka kādā pārtikas veikalā centrā aizturēts 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš centies iznest četras 0,7 litru pudeles degvīna "Koskenkorva".

Autobusā nozog naudas maku, veikalos aiztur zagļus

BIRKAS:
kabatzagļi , zādzība

Trešdien, 20.martā, ap pulksten 15 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājas pilsētas maršruta autobusā 17 gadus vecai jaunietei no somas nozagts naudas makas.

Jaunliepājā apzog privātmāju un dārza mājiņu (1)

BIRKAS:
kriminālprocess , zādzība

Pirmdien, 18.martā, pulksten 6 no rīta konstatēts, ka, izsitot loga rūti, iekļūts kādā privātmājā Jaunliepājā un nozagts seifts, informā Valsts policija. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

No ratiem nozog maku, ar durvīm bojā luksoforu

BIRKAS:
zādzība , autoavārija

11.martā pulksten 20.20 Šķēdes ielā kāda daudzdzīvokļu nama kāpņutelpu sieviete konstatējusi, ka no nepieskatītiem bērnu ratiņiem nozagts naudas maks, kas bija atstāts bez uzraudzības.

Baznīcas ielā dienas vidū piekauj un aplaupa vīrieti (2)

BIRKAS:
miesas bojājumi , laupīšana , kriminālprocess , autoavārija , zādzība

Piektdien, 8.martā, pulksten 15.40 Valsts policijā saņemta informācija, ka kādā pagalmā Baznīcas ielā piekauts vīrietis, kuram nolaupīti 150 eiro. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Garnadži uzdarbojas skolā, slimnīcā un autobusā

BIRKAS:
kabatzagļi , zādzība , Slimnīca

Vakar Valsts policijā saņemta informācija, ka slimnīcā kādam pacientam pazudis planšetdators. Zādzība konstatēta īsu brīdi pēc tam, kad no palātas mājup devās kāds cits pacients.

Krūmu ielā ar "Lexus" uzbrauc stāvošam maršruta autobusam (2)

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , kriminālprocess , dzērājšoferi

Trešdien, 6.martā, pulksten 14.55 Krūmu ielā 1970.dzimis autovadītājs ar "Lexus" pamanījās uzbraukt maršruta autobusam "Solaris", kas bija apstājies pieturā.

Avarē Lībiešu ielā, bet mašīnu pamet Velnciemā

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi , autoavārija

Sestdien, 2.martā, pulksten 6 no rīta Valsts Policijā saņemta informācija, ka Ventspils un Stārķu ielas krustojumā atrodas automašīna BMW ar virsbūves bojājumiem.