Birka: zādzība

Nozog divus velosipēdus, ezerā noslīcis vīrietis

BIRKAS:
ezers , nāve , zādzība , Velo

Pirmdien, 11.jūnijā, pulksten 8 Liepājā, Eduarda Tisē ielā iesniedzēja konstatēja, ka no kāpņu telpas ir nozagti divi velosipēdi, kas bijuši pieslēgti, informē Valsts policija.

Māte naktī meklē divus dēlus, kas paguvuši apreibināties

BIRKAS:
nepilngadīgie , zādzība , autoavārija , miesas bojājumi

10.jūnijā pulksten 0.30 policijā tika saņemta informācija no sievietes, ka Atmodas bulvārī no dzīvesvietas izgājuši un atrodas bezvēsts prombūtnē viņas nepilngadīgie dēli, kuri  dzimuši 2003.gadā.

Nozog neaizslēgtu automašīnu un pamet to pie kapiem

BIRKAS:
zādzība

Ceturtdien, 7.jūnijā, pulksten 3.45 Ģenerāļa Baloža ielā konstatēts, ka no pagalma nozagta automašīna "Mercedes Benz". Noskaidrots, ka automašīna nav bijusi aizslēgta.

Pagājušajā diennaktī Liepājā notikušas trīs zādzības (1)

BIRKAS:
zādzība

Kāds iedzīvotājs vakar ap pulksten 15 informējis Valsts policiju par to, ka no viņa dzīvesvietas Eduarda Tisē ielā, garnadzim iekļūstot caur neaizslēgtām durvīm, ir paņemts maks ar naudu.

Brīvdienās pieķer divus dzērušus šoferus bez tiesībām

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība

Pagājušajā nedēļas nogalē Liepājā un tās apkārtnē pieķerti trīs transportlīdzekļu vadītāji, kuri automašīnu vadījuši, būdami alkohola reibumā un bez tiesībām, ziņo Valsts policija.

Aiztur vīrieti, kurš aptiekā centā nozagt medikamentus

BIRKAS:
zādzība , aptieka , Kurzeme

Ceturtdien, 31.maijā, pulksten 15.38 tirdzniecības centrā Lielā ielā aizturēts 1990.gadā dzimis vīrietis, kurš aptiekā centās  nozagt medikamentus. Notikušā apstākļi tiek skaidroti.

Brīvdienās vairāki satiksmes negadījumu ar cietušajiem

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , dzērājšoferi , zādzība

27.maijā pulksten 8.15 Raiņa ielā 1975.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "VW Transporter" uzbrauca gājējam, 1979.gadā dzimušam vīrietim, kurš šķērsoja ielu neatļautā vietā.

Sestdien tirgū paliek bez dokumentiem un bankas kartes (1)

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , Pētertirgus

19.maijā pulksten 10.55 Kuršu laukumā iesniedzēja konstatēja, ka no somiņas tirgū nozagts naudas maks, kurā bija personas dokumenti, autovadītāja apliecība un bankas norēķinu karte.

Viekalā pieķer ar visām cenu zīmēm un pakaramajiem (1)

BIRKAS:
zādzība

Trešdien, 16.maijā, pulksten 16.30 veikalā Zivju ielā par zādzību tika aizturēta 1980.gadā dzimusi sieviete,  pie kuras somā atradās prece ar visām cenu zīmēm un pakaramajiem.

Nozog pases autobusā un pludmalē

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , sabiedriskais transports , pludmale

Svētdien, 13.maijā, pulksten 21 Krūmu ielā, izkāpjot no pilsētas maršruta autobusa, vīrietis konstatēja, ka no mugursomas  kabatas viņam ir nozagta pase, informē Valsts policija.

Ar "Mitsubishi Pajero" uz gājēju pārejas notriec zēnu (3)

BIRKAS:
autoavārija , zādzība , miesas bojājumi , Slimnīca

10.maijā pulksten 13.43 Vītolu un Uliha ielas krustojumā 1967.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Mitsubishi Pajero", uz gājēju pārejas notrieca 2010.gadā dzimušu zēnu.

Izraisa sadursmi, paķer savu velosipēdu un aizskrien (2)

BIRKAS:
autoavārija , Velo , zādzība , miesas bojājumi

Trešdien, 9.maijā, pulksten 20.30 Cukura ielā pie apļa velosipēdists uzskrēja automašīnai "VW Golf". Pēc notikuma velosipēdists paņēma riteni un no notikuma vietas aizbēga.

Aizsūta telefonu krāpniekam un gaida samaksu (2)

BIRKAS:
zādzība , krāpšana , pakomāts

30.aprīlī Rožu laukumā, vīrietis, izmantojot pakomātu, uz Rīgu nosūtīja kādai personai mobilo tālruni, par kuru tā solījusi samaksāt, bet līdz šim brīdim to nav izdarījusi.

Pie pieturas no tramvaja izgrūž 2008.gadā dzimušu zēnu

BIRKAS:
tramvajs , huligānisms , zādzība , miesas bojājumi , laupīšana

Otrdien, 1.maijā, ap pulksten 20.17 netālu no tramvaja pieturas Tukuma ielā no tramvaja tika izgrūsts 2008.gadā dzimis zēns, informē Valsts policija.

Svētku brīvdienās – daudz negadījumu ar transportu (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , huligānisms , miesas bojājumi , zādzība

Valsts policija informē, ka aizvadītajās četrās brīvdienās bijuši daudzi negadījumi, kas saistīti ar transportu. Bijušas gan avārijas, gan auto bojāšana, gan apzagšana, gan citas likstas.

Izraisa avāriju, pie sarkanās gaismas izbraucot krustojumā (3)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība , Vaiņodes iela , Pulvera iela

26.aprīlī pulksten 13.29 automašīna "VW Vento", braucot pa Ganību ielu virzienā no M. Ķempes ielas uz Vaiņodes ielas pusi, iebrauca krustojumā, luksoforā degot sarkanam signālam.

Sabojā auto virsbūvi, pārdur riepas un apmētā ar olām (2)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

24.aprīlī pulksten 14.26 Ģenerāļa Baloža ielā sieviete konstatēja, ka automašīnai "Honda Civic" sabojāta virsbūve. Saistībā ar notikušo tiek pārbaudīts 1975.gadā dzimis vīrietis.

Pludmalē sievietei nozog somu ar apģērbu un rotaļlietām

BIRKAS:
zādzība , pludmale , autoavārija , dzērājšoferi , Slimnīca

Svētdien, 22.aprīlī, pulksten 17.30 Jūrmalas ielā, pludmalē, sievietei nozagta soma, kurā atradās bērna rotaļlietas un apģērbs. Cietusī bija novērsusi uzmanību tikai dažas minūtes.

Garnadži iekāro instrumentus Miera un Brīvības ielā

BIRKAS:
zādzība , lombards

17.aprīlī Miera ielā, vīrietis konstatēja, ka no viņa mājas saimniecības ēkas pazuduši dažādi darba instrumenti.  Ir uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Aizvadītajā diennaktī – viena zādzība un divas avārijas

BIRKAS:
autoavārija , zādzība

Otrdien, 17.aprīlī, ap pulksten 14.52 Valsts policijā saņemta telefoniska informācija no mediķiem par to, ka Kūrmājas prospektā noticis ceļu satiksmes negadījums.

Garnadži Liepājā pastrādā Lāčplēša un Turaidas ielās

BIRKAS:
Lāčplēša iela , Turaidas iela , zādzība

Pirmdien, 16.aprīlī, pulksten 16.50 Lāčplēša ielā iesniedzējs konstatēja, ka viņa īpašuma pagalma vārtiem pārkniebta ķēde un iekļūts teritorijā,  no kuras pazudušas dažādas mantas.

Nozog automašīnas spoguļus un velosipēdu

BIRKAS:
zādzība , Velo

Piektdien, 13.aprīlī, ap pulksten 19.10 Alejas ielā konstatēts, ka automašīnai "Mitsubishi Carisma" ir nozagti sānskata spoguļi. Uzsākts kriminālprocess.

Cukura ielas rotācijas aplī "Scania" sabrauc velosipēdistu (1)

BIRKAS:
Cukura iela , nāve , autoavārija , policija lūdz palīdzēt , zādzība , Velo

Ceturtdien, 12.aprīlī, pulksten 16.46 rotācijas aplī Cukura ielā 1989.gadā dzimis vīrietis, vadot "Scania 164G" ar piekabi,  uzbrauca velosipēdistam, kurš notikuma vietā gāja bojā.

Frizētavā paliek bez naudas un dokumentiem

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , Velo , miesas bojājumi

Trešdien, 11.aprīlī, pulksten 16.20 frizētavā Tirgoņu ielā sieviete konstatēja, ka viņai no somas nozagts viņas naudasmaks, kurā atradās bankas karte, dokumenti un skaidra nauda.

Jauna sieviete uzbrauc zēnam, kurš ievietots reanimācijā (2)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība , Uliha iela

Pirmdien, 9.aprīlī, pulksten 14.19 Uliha ielā 1999.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "Mazda" uzbraukusi gājējam, 2008.gadā dzimušam zēnam, kurš nogādāts slimnīcas reanimācijas nodaļā.

Svētdienas rītā Pumpura ielā pieķer divus dzērājšoferus (2)

BIRKAS:
dzērājšoferi , Pumpura iela , zādzība

Svētdienas rītā, 8.aprīlī pulksten 8.06 A. Pumpura ielā 1982.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Ford Focus", būdams alkoholisko dzērienu iespaidā (1,95 promiles).

Liepājas ostā aiztur Baltkrievijas pilsoni ar zagtu automašīnu

BIRKAS:
osta , robežsardze , zādzība

Robežsargi 8.aprīlī Liepājas ostā aizturējuši Baltkrievijas pilsoni, kurš Latvijā mēģināja ievest nesen Vācijā nozagtu vieglo automašīnu "BMW X5" aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē.

Diennakts laikā aiztur vairākus veikalu apzadzējus

BIRKAS:
zādzība

Pagājušajā diennaktī Liepājā aizturētas vairākas personas, kuras apzagušas veikalus, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.

Policija aiztur agresīvu vīrieti par zādzību aptiekā

BIRKAS:
zādzība , aptieka , narkotikas

Trešdienas, 21.marta, vakarā Valsts policijas amatpersonas kādā aptiekā Liepājā par zādzību aizturēja agresīvu vīrieti, kurš, iespējams, atradās apreibinošo vielu ietekmē.

Naktī nozog cigaretes, pa dienu – televizoru

BIRKAS:
zādzība

Ceturtdien, 22.martā, pulksten 1.40 Flotes ielā konstatēts, ka, izsitot durvju stiklu, iekļūts uzņēmuma telpās un nozagtas cigaretes. Notiek izmeklēšana uzsāktā kriminālprocesa ietvaros.