Birka: zādzība

Jaunietis ar akmeni sabojā automašīnas stiklu (1)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

20.decembrī pulksten 12.17 policijā saņemta informācija par to, ka Šķēdes ielā kāds jaunietis ar akmeni izsita automašīnas "Peugeot 307" aizmugurējo stiklu.

Sadursme starp vieglo auto un tramvaju notikusi uz Tramvaja tilta.

Darbojušies zagļi, krāpnieki un satiksmes noteikumu pārkāpēji

BIRKAS:
zādzība , negadījums , krāpšana

Aizvadītā diennakts, saskaņā ar Valsts policijas sniegto informāciju, Liepājā bijusi visnotaļ trauksmaina: uzarbojušies zagļi, krāpnieki un satiksmes noteikumu pārkāpēji

Liepājā policija ķer veikalu zagļus (1)

BIRKAS:
zādzība

Par aizvadītās diennaksts notikumiem Liepājā informē policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Signe Šteinberga.

Brīvdienās Liepājā tikai viens noziedzīgs nodarījums

BIRKAS:
zādzība

Sestdien, 9.decembrī, pulksten 12.16 konstatēts, ka no Ausekļu ielas pagalma nozagta automašīna "Audi 80", kas pēdējo reizi redzēta sētā 6.decembrī.  Uzsākts kriminālprocess.

Aiztur vīrieti par automašīnu logu dauzīšanu Liepājā (3)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , kriminālprocess

5.decembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas ir aizturējušas vīrieti, kurš 2.decembrī Liepājā vairākām automašīnām bija izsitis logus.

Naktī ostā kravas automašīna saduras ar vilcienu (1)

BIRKAS:
autoavārija , osta , vilciens , zādzība

Otrdien, 5.decembrī, pulksten 3.45 1982.gadā dzimis vīrietis, vadot kravas automašīnu "Scania R420" sakabē ar puspiekabi" ostas teritorijā sadūrās ar vilcienu, informē Valsts policija.

Ar autobusu "Isuzu" izraisa četru spēkratu avāriju (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība , dzērājšoferi

Piektdien, 1.decembrī, ap pulksten 7.50 Parka un Tirgus ielas krustojumā notikusi četru transportlīdzekļu sadursme, kurās cietuši vairāki cilvēki, informē Valsts policija.

Nedēļas nogalē fiksēts daudz zādzību; aicina uzmanīties

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , nelegālās cigaretes

Valsts policija informē, ka pagājušās nedēļas nogalē Liepājā daudzi cietuši no garnadžiem. Policija aicina iedzīvotājus būt modriem un ziņot par aizdomīgām personām.

Dzērumā izraisa četru auto avāriju un aizbēg no slimnīcas

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , Slimnīca , zādzība

22.novembrī pulksten 7.47 Jūras un Lielās ielas krustojumā notika sadursme,  kurā iesaistītas 4 automašīnas. Pārbaudāmais un reizē arī cietušais bija kāds 1991.gadā dzimis vīrietis.

Svētku brīvdienās Liepājā fiksētas vairākas zādzības (1)

BIRKAS:
zādzība

17.novembrī pulksten 15.20 Kalēju ielā, sabojājot durvju slēdzeni, iekļūts privātmājā un nozagti trīs portatīvie datori, planšetdators, rokas pulkstenis, mobilais telefons un citas sadzīves lietas.

Liepājā zagtu auto notver Rucavas novadā. Vadītājam 3,08 promiles

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi

16.novembrī pulksten 20.31 Stūrmaņu ielā tika nozagta automašīna "VW Passat". Pēc nepilnas stundas policija zagto automašīnu aizturējusi uz autoceļa Rucavas novadā.

Policija meklē vīriešus par zādzībām veikalos (7)

BIRKAS:
zādzība , policija lūdz palīdzēt

Par zādzību izdarīšanu Liepājas veikalos Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde  meklē attēlos redzamos vīriešus, informē policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

Nedēļas nogalē pieķerti vairāki dzērājšoferi (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , zādzība , vētra

28.oktobrī pulksten 6.41 Ganību un Eduarda Veidenbauma ielas krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas automašīnas "VW Golf" un "Hyundai Santa Fe".

Pārnākot mājās Aldaru ielā, vairs neatrod datoru (1)

BIRKAS:
zādzība

26.oktobrī pulksten 17.58 iesniedzējs, pārnākot no darba, konstatēja, ka no viņa dzīvokļa Aldaru ielā, ir  pazudis dators, informē policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

No paziņas paņem dažādas mantas un negrib atdod

BIRKAS:
zādzība

Šā gada martā kādā dzīvoklī Ganību ielā 1995.gadā dzimis vīrietis paņēma no savas paziņas, 1957.gadā dzimuša vīrieša, mobilo telefonu, televizora dekoderi un antenu.

Divas autobusa pasažieres avārijā gūst galvas traumas

BIRKAS:
autoavārija , sabiedriskais transports , miesas bojājumi , zādzība , dzērājšoferi

20.oktobrī pulksten 19.55 Zirņu un Lauku ielas krustojumā 1994.gadā dzimis vīrietis,  vadot "Opel Signum", izraisīja sadursmi ar pilsētas maršruta autobusu "Solaris Urbino".

Nozog datorus, motorzāģi un metināmo aparātu (1)

BIRKAS:
zādzība

Trešdien, 18.oktobrī, pulksten 15.50 saņemta informācija, ka Kuldīgas ielā kāda nenoskaidrota persona, iekļūstot privātmājā, nozagusi divus portatīvos datorus. Uzsākts kriminālprocess.

Divi cietušie, vadītājai nedodot ceļu maršruta autobusam (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība

13.oktobrī pulksten15 Brīvības ielā 1958.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Opel Astra" pa Ķēžu ielu un, izbraucot uz Brīvības ielas,  nedeva ceļu maršruta autobusam "Solaris Urbino".

Aiztur par laupīšanas mēģinājumu un citiem noziegumiem

BIRKAS:
laupīšana , zādzība , kriminālprocess

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki sestdienas, 7.oktobra, vakarā Liepājā aizturēja vīrieti, kurš bija veicis dažādus noziedzīgus nodarījumus.

Naktī veikalam izsit durvju stiklu un nozog dažādas preces

BIRKAS:
zādzība

12.oktobrī pulksten 0.39 saņemta informācija no aculiecinieces, ka Mežu ielā veikalam izsists durvju stikls un caur izsisto stiklu no veikala izkāpušas divas personas.

Meklē vīrieti, kurš piesavinājies svešu telefonu

BIRKAS:
zādzība , meklēšanā , Kurzeme

Papildināts. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde informē, ka 17.septembrī veikalā "Maxima" Lielā ielā 13 ap pulksten 20 kāda pircēja pie kases iepirkumu grozā atstājusi savu mobilo tālruni.

Zādzības, trauma, "ātrais kredīts" uz sveša vārda

BIRKAS:
zādzība , Velo , trauma

Par aizvadītās diennakts notikumiem informē Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Meitene gūst traumas, šķērsojot ielu tam neparedzētā vietā

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība , dzērājšoferi

30.septembrī ap pulksten 15.20 Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka Liepājā notikusi sadursme, kurā cietusi 2005.gadā dzimusi meitene.

Aizturētas trīs personas par zādzībām no dzīvokļiem Liepājā (136)

BIRKAS:
zādzība , kriminālprocess

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa darbinieki septembrī aizturēja trīs personu grupu saistībā ar zādzībām no dzīvokļiem, kas ilgākā laika periodā reģistrētas Liepājā.

Divi gūst traumas pēc meitenes izskriešanas uz ielas (2)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība

27.septembrī pulksten 14.40 Ģenerāļa Baloža ielā 1963. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Mercedes Benz". Pēkšņi uz ielas izskrēja 2008.gadā dzimusi meitene un notika sadursme.

Sētnieks naktī palīdz notvert pagrabu apzadzēju (2)

BIRKAS:
zādzība , Lielā 2

28.septembrī pulksten 3.48 Lielā ielā 2 pašvaldības policijas darbiniekus apturēja sētnieks, kurš paskaidroja, ka vienā no pagrabiem ir ieslēgta gaisma un uzlauztas durvis.

Dzērumā brauc ar automašīnu, mopēdu un motorolleri

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi

Sestdien, 23.septembrī, pulksten 2.59 Brīvības ielā 1994. gadā dzimis vīrietis vadīja motorolleri, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē (1,03 promiles), kā arī bez vadītāja apliecības.

Klaipēdas ielā draud nodarīt miesas bojājumus (27)

BIRKAS:
autoavārija , huligānisms , Velo , zādzība , dzērājšoferi

21.septembrī pulksten 9.30 pagalmā Klaipēdas ielā 1979.gadā dzimis vīrietis ar nazim līdzīgu priekšmetu draudēja nodarīt miesas bojājumus 1990.gadā dzimušam vīrietim.

Spēļu zālē Kuršu ielā vīrietim pazūd vairāki simti eiro

BIRKAS:
autoavārija , zādzība

Otrdien, 19.septembrī, pulksten 1.49 spēļu zālē Kuršu laukumā kādam vīrietim pazudusi nauda – vairāki simti eiro. Saistībā ar notikušo tiek pārbaudīts 1983. gadā dzimis vīrietis.

Vīrietis Peldu ielā izkrīt par kāpņu telpas logu (1)

BIRKAS:
neatliekamā palīdzība , miesas bojājumi , zādzība , negadījums

Sestdien, 16.septembrī, pulksten 15.47 Peldu ielā pa kāpņu telpas logu starp trešo un ceturto stāvu izkritis 1987.gadā dzimis vīrietis. Viņš ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.