Birka: zādzība

Aiztur par laupīšanas mēģinājumu un citiem noziegumiem

BIRKAS:
laupīšana , zādzība , kriminālprocess

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki sestdienas, 7.oktobra, vakarā Liepājā aizturēja vīrieti, kurš bija veicis dažādus noziedzīgus nodarījumus.

Naktī veikalam izsit durvju stiklu un nozog dažādas preces

BIRKAS:
zādzība

12.oktobrī pulksten 0.39 saņemta informācija no aculiecinieces, ka Mežu ielā veikalam izsists durvju stikls un caur izsisto stiklu no veikala izkāpušas divas personas.

Zādzības, trauma, "ātrais kredīts" uz sveša vārda

BIRKAS:
zādzība , Velo , trauma

Par aizvadītās diennakts notikumiem informē Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Aizturētas trīs personas par zādzībām no dzīvokļiem Liepājā (152)

BIRKAS:
zādzība , kriminālprocess

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa darbinieki septembrī aizturēja trīs personu grupu saistībā ar zādzībām no dzīvokļiem, kas ilgākā laika periodā reģistrētas Liepājā.

Sētnieks naktī palīdz notvert pagrabu apzadzēju (2)

BIRKAS:
zādzība , Lielā 2

28.septembrī pulksten 3.48 Lielā ielā 2 pašvaldības policijas darbiniekus apturēja sētnieks, kurš paskaidroja, ka vienā no pagrabiem ir ieslēgta gaisma un uzlauztas durvis.

Dzērumā brauc ar automašīnu, mopēdu un motorolleri

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi

Sestdien, 23.septembrī, pulksten 2.59 Brīvības ielā 1994. gadā dzimis vīrietis vadīja motorolleri, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē (1,03 promiles), kā arī bez vadītāja apliecības.

Klaipēdas ielā draud nodarīt miesas bojājumus (27)

BIRKAS:
autoavārija , huligānisms , Velo , zādzība , dzērājšoferi

21.septembrī pulksten 9.30 pagalmā Klaipēdas ielā 1979.gadā dzimis vīrietis ar nazim līdzīgu priekšmetu draudēja nodarīt miesas bojājumus 1990.gadā dzimušam vīrietim.

Spēļu zālē Kuršu ielā vīrietim pazūd vairāki simti eiro

BIRKAS:
autoavārija , zādzība

Otrdien, 19.septembrī, pulksten 1.49 spēļu zālē Kuršu laukumā kādam vīrietim pazudusi nauda – vairāki simti eiro. Saistībā ar notikušo tiek pārbaudīts 1983. gadā dzimis vīrietis.

Vīrietis Peldu ielā izkrīt par kāpņu telpas logu (1)

BIRKAS:
neatliekamā palīdzība , miesas bojājumi , zādzība , negadījums

Sestdien, 16.septembrī, pulksten 15.47 Peldu ielā pa kāpņu telpas logu starp trešo un ceturto stāvu izkritis 1987.gadā dzimis vīrietis. Viņš ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Aiztur dzērušu autovadītāju un velosipēdistu

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi

15.septembrī ap pulksten 23.30 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Zirņu ielā, ievēroja automašīnu, kura pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, iebraucot vienvirziena ielā pretējā virzienā.

No neaizslēgtas automašīnas nozog somu ar mantām

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , zādzība

12.septembrī pulksten 7.17 saņemta informācija, ka Krišjāņa Valdemāra ielā no automašīnas "Opel Vectra", kas nebija aizslēgta, ir nozagta soma ar mantām, ziņo Valsts policija.

Uzņēmuma teritorijā no automašīnas nozog dīzeļdegvielu (1)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

11.septembrī pulksten 8.55 Valsts policijā saņemta telefoniska informācija, ka Cukura ielā, kāda uzņēmuma teritorijā no automašīnas "Mercedes Benz Atego" nozagta dīzeļdegviela.

Veikalā nozog degvīnu, no automašīnas nolej degvielu

BIRKAS:
zādzība

Svētdien, 10.septembrī, pulksten 20.10 Cukura ielā vīrietis konstatēja, ka laika posmā no 8.septembra līdz 10.septembrim kravas automašīnai "MAN" ir nozagta dīzeļdegviela.

Dzīvoklī Ģenerāļa Baloža ielā uziet nelegālo alkoholu (2)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , dzērājšoferi , zādzība

Ceturtdien, 7.septembrī, pulksten 18.45 Ģenerāļa Baloža ielā, veicot pārbaudi kādā dzīvoklī, pie 1959.gadā dzimuša vīrieša atrasta kanna, kas pildīta ar 8 litriem nelegālā alkohola.

Dzeršana ar mazpazīstamu sievieti beidzas bēdīgi

BIRKAS:
zādzība

4.septembŗi ap pulksten 11.20 Sakņu ielā kāds vīrietis konstatēja, ka pēc kopīgas alkohola lietošanas ar mazpazīstamu sievieti no dzīvokļa nozagts naudas maks ar dokumentiem.

Uzlaužot dzīvokļa durvis, nozog celtniecības instrumentus (1)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

31.augustā pulksten 9.15 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Tērauda ielā kādā namā uzlauztas dzīvokļa durvis un no tā nozagti celtniecības instrumenti.

Iedzīvotāji Bārtā aiztur magoņu zagli no Liepājas

BIRKAS:
zādzība , magones , Bārta

30.augustā ap pulksten 18.40 Grobiņas novada Bārtā vietējie iedzīvotāji aizturējuši kādu 1967.gadā dzimušu vīrieti, kurš, pēc viņu teiktā, no dārziem ir nozadzis  ziedus – magones.

Izsitot ēkai logu, Cenkones ielā nozog datoru (1)

BIRKAS:
zādzība , Cenkones iela , Siena iela , Velo

29.augustā ap pulksten 6.20 konstatēts, ka Cenkones ielā, izsitot logu, iekļūts kādā no ēkām un nozagts dators. Valsts policijā par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi.

No garāžu kooperatīva nozog novērošanas kameru (2)

BIRKAS:
zādzība , autoavārija

Pirmdien, 28.augustā, ap pulksten 11.30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā kādā no garāžu kooperatīviem ir nozagta videonovērošanas kamera.

Pēc kopīgas alkohola lietošanas paliek bez auto

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , miesas bojājumi

Sestdien, 26.augusta pēcpusdienā Dzintaru ielā pēc kopīgas alkohola lietošanas kāds vīrietis konstatēja, ka ir nozagta viņa automašīna "Volkswagen".

Viena zādzība no garāžas un vairākas autoavārijas

BIRKAS:
zādzība , autoavārija

Vakar Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Tērauda ielā konstatēts, ka no garāžas nozagti automašīnu diski un citas mantas. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

No neaizslēgta auto nozog somu ar dokumentiem

BIRKAS:
zādzība , drošība , pludmale

Policijā saņemti divi iesniegumi no sievietēm par pagājušo nedēļu. 18.augustā kāda dāma konstatēja, ka Klaipēdas ielā no neaizslēgtas automašīnas ir nozagta soma ar dokumentiem.

Pa logu iekļūst dzīvoklī un nozog portatīvo datoru

BIRKAS:
zādzība

Sestdien, 19.augustā, ap pulksten 12.30 Oskara Kalpaka ielā konstatēts, ka daudzdzīvokļu namā kādā no dzīvokļiem iekļūts caur logu un nozagts portatīvais dators.

Kuģinieku ielā 9 nozagtais velosipēds.

Brīvības ielā sabojā stabu, Kuģinieku ielā nozog velosipēdu (1)

BIRKAS:
autoavārija , zādzība , Kuģinieku 9

Otrdien, 15.augustā, ap pulksten 18.30 Brīvības ielā 1967.gadā dzimis vīrietis, izbraucot no kādas teritorijas ar transportlīdzekli "MAN", aizķēra apgaismes stabu, to bojājot.

Viesošanās laikā no dzīvesvietām nozog dažādas mantas

BIRKAS:
zādzība

Valsts policijā nedēļas nogalē saņemti vairāki iesniegumi par to, ka viesošanās laikā no dzīvesvietām Liepājā ir nozagtas dažādas mantas. Policija aicina būt piesardzīgiem!

Policija atgūst firmai nozagtās mantas 82 000 eiro vērtībā

BIRKAS:
zādzība , kriminālprocess

Maija beigās Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, kāda uzņēmuma noliktavā konstatēta zādzība – nozagti celtniecības instrumenti, mobilie telefoni, datori un to aksesuāri.

Izmantojot cietušā labvēlību, apzog 80 gadus vecu vīrieti

BIRKAS:
krāpšana , zādzība , Lauku iela

8.augusta vakarpusē no kāda liepājnieka, Lauku ielas iedzīvotāja, saņemta informācija, ka kāda nepazīstama sieviete, novēršot viņa uzmanību, no dzīvokļa nozaga naudu.

Fiksētas divas zādzībās, dzīvoklī iekļūstot no balkona (1)

BIRKAS:
zādzība

Nedēļas nogalē ir reģistrētas vairākas zādzības no mājokļiem. 4.augustā ap pulksten 2 Kuldīgas ielā konstatēts, ka, iespējams caur atvērtu balkona logu, iekļūts dzīvoklī.

Par zādzībām no pagrabiem Liepājā aizturēts vīrietis

BIRKAS:
zādzība , kriminālprocess

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē pēdējo mēnešu laikā saņemti vairāki izsaukumi uz dzīvesvietām, kurās konstatēts, ka, uzlaužot pagrabus, ir nozagtas dažādas mantas.

Apzog celtniecības vagoniņu un automašīnu

BIRKAS:
zādzība , miesas bojājumi

28.jūlijā Valsts policijā saņemta informācija, ka Šķēdes ielā uzlauzts un apzagts celtniecības vagoniņš no kura nozagti perforatori. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.