Birka: zādzība

Festivāla laikā policija fiksējusi dažādus pārkāpumus

BIRKAS:
Summer Sound , narkotikas , dzērājšoferi , zādzība

Kā ierasts plašu publisku pasākumu laikā, arī šajā festivālā "Summer Sound" policija strādāja pastiprinātā režīmā, lai pasākuma norises vietā nodrošinātu sabiedrisko kārtību.

Liepājnieki paliek bez savām mantām un makiem

BIRKAS:
kabatzagļi , sabiedriskais transports , zādzība

Aizvadītajās dienās Valsts policijā ir saņemti četri iesniegumi par to, ka iedzīvotājiem Liepājā ir nācies šķirties no saviem makiem un mantām, informē Valsts policija.

Jaunietis kāpņu telpā aplaupa 76 gadus vecu sievieti

BIRKAS:
laupīšana , zādzība , drošība

21.jūlijā ap pulksten 17 O.Kalpaka ielā daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā kāds jaunietis vecumā ap 12 gadiem izrāva 76 gadus vecai sievietei no rokām iepirkuma maisiņu.

Mantas jāpieskata arī bērnu laukumā

BIRKAS:
zādzība , Jūrmalas parks

Policijas  Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par notikumiem nedēļas nogalē.

Nozog vairākas īpašo recepšu veidlapas

BIRKAS:
zādzība , Pļavu iela

Ceturtdien, 6.jūlijā, konstatēts, ka kādā Liepājas medicīnas iestādē vizītes laikā pie ārsta kāda persona nozagusi vairākas īpašo recepšu veidlapas, informē Valsts policija.

Grēkos pieķer vairākus astoņus gadus vecus zēnus (1)

BIRKAS:
zādzība , nepilngadīgie

Vakar Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā vairākos tirdzniecība objektos aizturētas personas, kuras centās iznest preces, nesamaksājot par tām.

Svētkos vairākas zādzības un sadzīves konflikts

BIRKAS:
zādzība , Velo , miesas bojājumi , huligānisms

Tieši Jāņu dienā, 24.jūnijā pulksten 12.45 Strazdu ielā 1968. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka, uzlaužot pagraba durvju slēdzeni, no telpas nozagts velosipēds. Sākts kriminālprocess.

Saimniekam guļot, Raiņa ielā apzog dzīvokli

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

19.jūnijā ap pulksten 6 no rīta Raiņa ielā 1935. gadā dzimis vīrietis savā dzīvoklī konstatēja, ka nakts laikā no blakus istabas ir nozagts televizors un mobilais tālrunis.

Jaunu vīrieti naktī Lielā ielā sadur kaklā

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , zādzība , Velo

17.jūnijā ap pulksten 4.30 Lielā ielā kādam 1995.gadā dzimušam vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi – durtas brūces kaklā. Pēc negadījuma viņš tika nogādāts slimnīcā.

Sievietes kopā dzer, kaujas un apzog viena otru

BIRKAS:
zādzība , miesas bojājumi

Vēl 12.jūnijā pulksten 17 Ģenerāļa Baloža ielā, iespējams, kopīgas alkohola lietošanas laikā kāda 1981.gadā dzimusi sieviete nodarīja miesas bojājumus 1949. gadā dzimušai sievietei.

Īrnieki apzaguši dzīvokļus Baltijas un Kārklu ielās (1)

BIRKAS:
zādzība , tūrisms

Valsts policijā saņemts iesniegums, ka 11.jūnijā pulksten 18.30 Baltijas ielā kāds 1949 gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka no dzīvokļa, kas tika izīrēts, ir pazudis dīvāns.

Pieķer autovadītājus, kas braukuši 2,43 un 2,92 promiļu reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība , huligānisms , Velo

11.jūnijā pulksten 1 Peldu ielā tika aizturēta kāda 30 gadus veca sieviete, kura vadīja automašīnu "VW Passat", būdama stiprā alkohola reibumā. Sievietes izelpā fiksētas 2,43 promiles alkohola.

Aiztur vīrieti, kas apzaga veikalu un izsita autobusa logu stiklus

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , sabiedriskais transports , Pulkveža Brieža iela

7.jūnijā ap pulksten 11.50 tika saņemta informācija, ka Pulkveža Brieža ielā, 3.maršruta autobusa galapunktā kāds vīrietis izsita pilsētas satiksmes autobusa “Solaris” divus loga stiklus.

Jaunieši apzog dzīvokli, nozog auto un piekauj līdzbraucēju

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , dzērājšoferi , Vītolu iela , laupīšana , drošība

Sestdien, 3.jūnijā, ap pulksten 3.30 Vītolu ielā kāda sieviete konstatēja, ka, iekļūstot viņai piederošajā, neaizslēgtajā dzīvoklī, no priekšnama ir nozagts mobilais telefons un automašīnas atslēgas.

Izmantojot svešus datus, paņem vairākus kredītus

BIRKAS:
krāpšana , dzērājšoferi , zādzība , laupīšana

2.jūnijā kāda pensijas vecuma kundze Liepājā konstatēja, ka, izmantojot viņas personas datus, bankas kontu, kodu kartes un paroles, ir noformēti vairāki kredīti uz viņas vārda.

Nozog velosipēdu, traumē braucēju, draud ar gāzes ieroci

BIRKAS:
zādzība , Velo , negadījums , huligānisms

Par aizvadītās diennakts notikumiem informē Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Apzog transportlīdzkļus, uz pārejas uzbrauc gājējai

BIRKAS:
zādzība , gājēji , satiksmes drošība

Aizvadītajā diennaktī Liepājā un tuvējā apkaimē reģistrēti vairāki kriminālpārkāpumi – zādzības un satiksmes noteikumu pārkāpums.

Autobusa un automašīnas sadursmē cietusi pasažiere

BIRKAS:
autoavārija , sabiedriskais transports , miesas bojājumi , zādzība , vēlēšanas

28.maijā pulksten 14.20 Ģenerāļa Baloža un Pulkveža Brieža ielu krustojumā notika sadursme starp autobusu "Solaris", kuru vadīja 1964.gadā dzimis vīrietis un automašīnu "Audi A4".

Atkal pieķer zagli ar novērošanas kameru palīdzību

BIRKAS:
zādzība , drošība , Fontaine palace , miesas bojājumi

Nedēļas sākumā video novērošanas kamerā pie atpūtas vietas "Fontaine palace" Dzirnavu ielā fiksēts, ka kāds vīrietis paņem telefonu, kurš bija atstāts uz galdiņa.

No pagraba nozog velosipēdu, no dzīvokļa – somiņu

BIRKAS:
zādzība , Velo , kriminālprocess

Trešdien, 24.maijā, ap pulksten 8.40 Siļķu ielā daudzdzīvokļu mājā konstatēts, ka, iekļūstot pagrabā, nozagts velosipēds. Valsts policija precizē notikušā apstākļus.

1.maijā nodedzinātā automašīna

Apcietina vīrieti, kurš pilsētā dedzinājis automašīnas (6)

BIRKAS:
zādzība , dedzināšana , ugunsgrēks

Maijs daudziem transportlīdzekļu vadītājiem Liepājā bija ir iesācies nepatīkami. Mēneša sākumā tika konstatēts, ka ir aizdedzinātas divas automašīnas, informē Valsts policija.

Novērošanas kamerā fiksē, kā nozog telefonu

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi , Fontaine palace

Pirmdien, 22.maijā, ap pulksten 7 videonovērošanas kamerā Dzirnavu ielā pie atpūtas vietas fiksēts, kā kāds vīrietis terasē paņēma telefonu, kurš bija atstāts uz galdiņa.

Brīvdienās nozagti vairāki maki, cietuši arī velosipēdu īpašnieki

BIRKAS:
zādzība , Velo

Sestdien, 20.maijā, Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka Dzirnavu ielā pie atpūtas vietas sieviete konstatēja, ka no viņas rokassomiņas ir izzagts maks

Ūdens ielā, iespējams, mēģināts nozagt automašīnu (3)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , Ūdens iela

Piektdien, 19.maijā, ap pulksten 4.40 Ūdens ielā konstatēts, ka, izsitot automašīnas "Opel" durvju stiklu, ir iekļūts automašīnā un atrauti aizdedzes vadi, ziņo Valsts policija.

Degvielas uzpildes stacijā norauj uzpildes vada pistoli (3)

BIRKAS:
autoavārija , zādzība

17.maijā ap pulksten 9 degvielas uzpildes stacijā "Statoil" Esperanto ielā 1982.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Mitsubishi Galant", nepārliecinājās par manevra drošību.

Viens pārdzeras, citi zaudē nepieskatītas mantas (2)

BIRKAS:
zādzība , nepilngadīgie

Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par divu aizvadīto diennakšu notikumiem.

Zog preci, ar nazi sagraiza durvis, izsit mašīnai stiklu (2)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par notikumiem piektdien un naktī uz sestdienu.

Atkal braucējs dzērumā Liepājā un veikli zagļi Grobiņā (2)

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , dzērājšoferi

Valsts policija Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par aizvadītās diennakts notikumiem.

No dzīvokļa nozog vairākus desmitus tūkstošus eiro (2)

BIRKAS:
zādzība

Liepājā no kāda dzīvokļa nozagti vairāki desmiti tūkstoši eiro, liecina Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes rīcībā esošā informācija.

Brīvdienu kriminālajos notikumos dominē transporta tēma

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , zādzība , huligānisms

Valsts policijas sniegtajā garo brīvdienu kriminālajā hronikā dominē ar transportu saistīti negadījumi. Bijušas gan avārijas, gan pieķerti dzērājšoferi, gan dedzinātas automašīnas.