Birka: zādzība

No neaizslēgta dzīvokļa nozog mobilo telefonu

BIRKAS:
zādzība , drošība , autoavārija

5.jūlijā ap pulksten 3.40 Kviešu ielā konstatēts, ka no neaizslēgta dzīvokļa nozagts mobilais telefons. Policija atkārtoti aicina iedzīvotājus rūpēties par savu un sava īpašuma drošību.

Palīdzot uznest somu, nozog šampanieti

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , miesas bojājumi

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Madara Šeršņova informē par vairākām zādzībām un huligānisma gadījumiem aizvadītajās brīvdienās.

Svētkos vairākas zādzības un sadzīves konflikts

BIRKAS:
zādzība , Velo , miesas bojājumi , huligānisms

Tieši Jāņu dienā, 24.jūnijā pulksten 12.45 Strazdu ielā 1968. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka, uzlaužot pagraba durvju slēdzeni, no telpas nozagts velosipēds. Sākts kriminālprocess.

Jelgavas ielā ar "Honda Civic" traumē mopēda vadītāju

BIRKAS:
autoavārija , zādzība , miesas bojājumi

Trešdien, 21.jūnijā, pulksten 11.55 Jelgavas ielā 1987.gadā dzimusi sieviete, uzsākot kustību ar automašīnu "Honda Civic", nepārliecinājās par manevra drošību.

Saimniekam guļot, Raiņa ielā apzog dzīvokli

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

19.jūnijā ap pulksten 6 no rīta Raiņa ielā 1935. gadā dzimis vīrietis savā dzīvoklī konstatēja, ka nakts laikā no blakus istabas ir nozagts televizors un mobilais tālrunis.

Jaunu vīrieti naktī Lielā ielā sadur kaklā

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , zādzība , Velo

17.jūnijā ap pulksten 4.30 Lielā ielā kādam 1995.gadā dzimušam vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi – durtas brūces kaklā. Pēc negadījuma viņš tika nogādāts slimnīcā.

Sievietes kopā dzer, kaujas un apzog viena otru

BIRKAS:
zādzība , miesas bojājumi

Vēl 12.jūnijā pulksten 17 Ģenerāļa Baloža ielā, iespējams, kopīgas alkohola lietošanas laikā kāda 1981.gadā dzimusi sieviete nodarīja miesas bojājumus 1949. gadā dzimušai sievietei.

Īrnieki apzaguši dzīvokļus Baltijas un Kārklu ielās (1)

BIRKAS:
zādzība , tūrisms

Valsts policijā saņemts iesniegums, ka 11.jūnijā pulksten 18.30 Baltijas ielā kāds 1949 gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka no dzīvokļa, kas tika izīrēts, ir pazudis dīvāns.

Pieķer autovadītājus, kas braukuši 2,43 un 2,92 promiļu reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība , huligānisms , Velo

11.jūnijā pulksten 1 Peldu ielā tika aizturēta kāda 30 gadus veca sieviete, kura vadīja automašīnu "VW Passat", būdama stiprā alkohola reibumā. Sievietes izelpā fiksētas 2,43 promiles alkohola.

Aiztur vīrieti, kas apzaga veikalu un izsita autobusa logu stiklus

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , sabiedriskais transports , Pulkveža Brieža iela

7.jūnijā ap pulksten 11.50 tika saņemta informācija, ka Pulkveža Brieža ielā, 3.maršruta autobusa galapunktā kāds vīrietis izsita pilsētas satiksmes autobusa “Solaris” divus loga stiklus.

Jaunieši apzog dzīvokli, nozog auto un piekauj līdzbraucēju

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , dzērājšoferi , Vītolu iela , laupīšana , drošība

Sestdien, 3.jūnijā, ap pulksten 3.30 Vītolu ielā kāda sieviete konstatēja, ka, iekļūstot viņai piederošajā, neaizslēgtajā dzīvoklī, no priekšnama ir nozagts mobilais telefons un automašīnas atslēgas.

Izmantojot svešus datus, paņem vairākus kredītus

BIRKAS:
krāpšana , dzērājšoferi , zādzība , laupīšana

2.jūnijā kāda pensijas vecuma kundze Liepājā konstatēja, ka, izmantojot viņas personas datus, bankas kontu, kodu kartes un paroles, ir noformēti vairāki kredīti uz viņas vārda.

Nozog velosipēdu, traumē braucēju, draud ar gāzes ieroci

BIRKAS:
zādzība , Velo , negadījums , huligānisms

Par aizvadītās diennakts notikumiem informē Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Apzog transportlīdzkļus, uz pārejas uzbrauc gājējai

BIRKAS:
zādzība , gājēji , satiksmes drošība

Aizvadītajā diennaktī Liepājā un tuvējā apkaimē reģistrēti vairāki kriminālpārkāpumi – zādzības un satiksmes noteikumu pārkāpums.

Autobusa un automašīnas sadursmē cietusi pasažiere

BIRKAS:
autoavārija , sabiedriskais transports , miesas bojājumi , zādzība , vēlēšanas

28.maijā pulksten 14.20 Ģenerāļa Baloža un Pulkveža Brieža ielu krustojumā notika sadursme starp autobusu "Solaris", kuru vadīja 1964.gadā dzimis vīrietis un automašīnu "Audi A4".

Atkal pieķer zagli ar novērošanas kameru palīdzību

BIRKAS:
zādzība , drošība , Fontaine palace , miesas bojājumi

Nedēļas sākumā video novērošanas kamerā pie atpūtas vietas "Fontaine palace" Dzirnavu ielā fiksēts, ka kāds vīrietis paņem telefonu, kurš bija atstāts uz galdiņa.

No pagraba nozog velosipēdu, no dzīvokļa – somiņu

BIRKAS:
zādzība , Velo , kriminālprocess

Trešdien, 24.maijā, ap pulksten 8.40 Siļķu ielā daudzdzīvokļu mājā konstatēts, ka, iekļūstot pagrabā, nozagts velosipēds. Valsts policija precizē notikušā apstākļus.

1.maijā nodedzinātā automašīna

Apcietina vīrieti, kurš pilsētā dedzinājis automašīnas (6)

BIRKAS:
zādzība , dedzināšana , ugunsgrēks

Maijs daudziem transportlīdzekļu vadītājiem Liepājā bija ir iesācies nepatīkami. Mēneša sākumā tika konstatēts, ka ir aizdedzinātas divas automašīnas, informē Valsts policija.

Novērošanas kamerā fiksē, kā nozog telefonu

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi , Fontaine palace

Pirmdien, 22.maijā, ap pulksten 7 videonovērošanas kamerā Dzirnavu ielā pie atpūtas vietas fiksēts, kā kāds vīrietis terasē paņēma telefonu, kurš bija atstāts uz galdiņa.

Brīvdienās nozagti vairāki maki, cietuši arī velosipēdu īpašnieki

BIRKAS:
zādzība , Velo

Sestdien, 20.maijā, Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka Dzirnavu ielā pie atpūtas vietas sieviete konstatēja, ka no viņas rokassomiņas ir izzagts maks

Ūdens ielā, iespējams, mēģināts nozagt automašīnu (3)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , Ūdens iela

Piektdien, 19.maijā, ap pulksten 4.40 Ūdens ielā konstatēts, ka, izsitot automašīnas "Opel" durvju stiklu, ir iekļūts automašīnā un atrauti aizdedzes vadi, ziņo Valsts policija.

Degvielas uzpildes stacijā norauj uzpildes vada pistoli (3)

BIRKAS:
autoavārija , zādzība

17.maijā ap pulksten 9 degvielas uzpildes stacijā "Statoil" Esperanto ielā 1982.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Mitsubishi Galant", nepārliecinājās par manevra drošību.

Viens pārdzeras, citi zaudē nepieskatītas mantas (2)

BIRKAS:
zādzība , nepilngadīgie

Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par divu aizvadīto diennakšu notikumiem.

Zog preci, ar nazi sagraiza durvis, izsit mašīnai stiklu (2)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par notikumiem piektdien un naktī uz sestdienu.

Atkal braucējs dzērumā Liepājā un veikli zagļi Grobiņā (2)

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , dzērājšoferi

Valsts policija Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par aizvadītās diennakts notikumiem.

No dzīvokļa nozog vairākus desmitus tūkstošus eiro (2)

BIRKAS:
zādzība

Liepājā no kāda dzīvokļa nozagti vairāki desmiti tūkstoši eiro, liecina Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes rīcībā esošā informācija.

Brīvdienu kriminālajos notikumos dominē transporta tēma

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , zādzība , huligānisms

Valsts policijas sniegtajā garo brīvdienu kriminālajā hronikā dominē ar transportu saistīti negadījumi. Bijušas gan avārijas, gan pieķerti dzērājšoferi, gan dedzinātas automašīnas.

Svētku laikā garnadži veikalos bijuši sevišķi aktīvi

BIRKAS:
zādzība

Laika posmā no 28.aprīļa līdz 1.maija Liepājā ir konstatētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem, nformē VP Kurzemes reģiona pārvaldes preses pārstāve Madara Šeršņova.

Visbiežāk zagļi iekļūst mājokļos neaizslēgtu durvju dēļ (2)

BIRKAS:
drošība , zādzība

Tuvojoties svētku nedēļai, kad daudzi uz ilgāku laiku dosies atpūsties ārpus savas dzīvesvietas, Valsts policija aicina iedzīvotājus pievērst papildu uzmanību savu mājokļu drošībai.

Pēc kopīgas dzeršanas vairākos gadījumos paliek bez mantām

BIRKAS:
zādzība , laupīšana

Vakar Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka 26.aprīlī Uliha ielā kādā dzīvoklī notikusi kopīga alkohola lietošana, pēc kuras sieviete konstatēja, ka ir pazudis viņas telefons.