Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

1. septembrī sabiedriskais transports bez maksas


atlikušas 250 zīmes


1. septembrī sabiedriskais transports bez maksas (1)

Ceturtdienā, 01. septembrī, 2011 | BIRKAS: sabiedriskais transports , Zinību diena
Izdrukāt Ziņot

1. septembrī pēc pašvaldības ierosinājuma skolnieki Liepājas pilsētas sabiedrisko transportu – autobusu un tramvaju  –  var izmantot bez maksas.

Ne visi būs paspējuši iegādāties braukšanas mēnešbiļetes. Tās skolēni varēs iegādāties savās skolās vēl līdz 10. septembrim. No 1.septembra autobusi sāks kursēt pēc ziemas grafika, kas nozīmē, ka tiek palielināta autobusu kustības intensitāte, informē Domes aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” direktors Gints Lūsis.
Ņemot vērā lielo skolēnu skaitu un viņu nepieciešamību nokļūt līdz mācību iestādēm, no pirmā septembra atsāk kursēt speciāli reisi skolnieku pārvadāšanai: 1A (Pulkveža Brieža iela – Mirdzas Ķempes iela, plkst. 7.40); 1S Slimnīca – 15. vidusskola plkst. 7.50; 4S Slimnīca – viesnīca „Līva” plkst. 7.30.
Gints Lūsis atgādina, ka no šī gada 1. augusta Liepājas sabiedriskā transporta autobusos, līdzīgi kā citās Latvijas lielākajās pilsētās, ir ieviesta pasažieru iekāpšana pa autobusa priekšējām durvīm, savukārt izkāpšana notiek pa pārējām durvīm. Šīs kārtības ieviešana ir pirmais solis, lai samazinātu bezbiļetnieku skaitu, uzlabotu kārtību un tīrību sabiedriskajā transportā.
Autobusu pieturvietās veikta arī pirmo durvju vietas marķēšana ar dzeltenu krāsu vai speciālu dzeltenas krāsas bruģi.. Tā ir vieta, kur, autobusam apstājoties, atradīsies transporta līdzekļa pirmās durvis.
Šī kārtība jaunā mācību gada sākumā var būt neierasta skolēniem, tāpēc skolēnu vecāki tiek aicināti pievērst īpašu uzmanību un izskaidrot saviem bērniem galvenās izmaiņas sabiedriskā transporta lietošanā.
Gunta Jākobsone, Sabiedrisko attiecību speciāliste


Sludinājums

skolnieks
11:53 | 25/08/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jau gaidījām, gaidījām.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki