Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

14.novembra bulvārī – jauns kolektors un sūkņu stacija


atlikušas 250 zīmes


14.novembra bulvārī – jauns kolektors un sūkņu stacija

Pirmdienā, 06. augustā, 2018 | BIRKAS: Liepājas ūdens , UPB , 14.novembra bulvāris , ES
Izdrukāt Ziņot

Projektā "Ūdenssaimniecības attīstība Liepājā, 6.kārta" ekspluatācijā pieņemts objekts – kanalizācijas kolektors un jauna sūkņu stacija 14.novembra bulvārī, informē "Liepājas ūdens".

Ekspluatācijā ir pieņemts objekts "Kanalizācijas kolektora ar pievadiem ielu sarkano līniju robežās un sūkņu stacijas būvniecība Liepājā, 14.novembra bulvārī". Būvdarbi tika veikti SIA "Liepājas ūdens" un AS "UPB" noslēgtā būvdarbu līguma "Uzlabojumi kanalizācijas sistēmā Liepājā" ietvaros. Līgums tiek realizēts Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projektā "Ūdenssaimniecības attīstība Liepājā, 6. kārta", informē atbildīgā par publicitāti projektā Sarmīte Jēkabsone.

14.novembra bulvārī, posmā no Pulvera ielas līdz Grīzupes ielai, izbūvēts jauns centralizētās kanalizācijas cauruļvads 515,6 metru garumā. Tāpat kā citās ielās, kurās tiek ieguldīti jauni kanalizācijas cauruļvadi, arī šeit ir izbūvēti kanalizācijas pievadi ielu sarkano līniju robežās katrai dzīvojamai mājai vai objektam.

Šī līguma ietvaros 14.novembra bulvārī izbūvēta arī jauna notekūdeņu pārsūknēšanas stacija, kas savāktos notekūdeņus pārsūknē kanalizācijas tīklā un tālāk tie nonāk Liepājas pilsētas attīrīšanas iekārtās.

Māju īpašnieki tiek aicināti nekavēties veikt pieslēgumu izbūvi pie jaunajiem centralizētās kanalizācijas sistēmas cauruļvadiem, kļūstot par "Liepājas ūdens" abonentiem un pēc iespējas ātrāk uzlabojot savus sadzīves apstākļus.

Kā vienmēr ,"Liepājas ūdens" grib pateikties gan iedzīvotājiem par sapratni būvdarbu laikā, gan būvdarbu veicējiem par kvalitatīvo darbu izpildi.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki