Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

18.martā sabiedriskais transports ir bez maksas


atlikušas 250 zīmes


18.martā sabiedriskais transports ir bez maksas

Piektdienā, 18. martā, 2016 | BIRKAS: sabiedriskais transports , Liepāja svin , LST
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Saskaņā ar Liepājas domes saistošajiem noteikumiem piektdien, 18.martā, iedzīvotāji un pilsētas viesi  pilsētas maršruta autobusus un tramvajus varēs izmantot bez maksas.

Atzīmējot Liepājas pilsētas 391.dzimšanas dienu, 18.martā pulksten 20 ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts stāvlaukumā pie koncertzāles "Lielais dzintars", lai svinētu svētkus kopā ar grupu "Tumsa". Liepājas dzimšanas dienas kulminācijā (ap pulksten 21.20) klātesošie varēs vērot krāšņu svētku uguņošanu.

Pilsētas dzimšanas dienā jau tradicionāli norisināsies arī apbalvošanas ceremonija "Goda un Gada liepājnieks", kurā tiek sumināti tie liepājnieki, kuri ar savu izcilo darbu apliecinājuši piederību Liepājai un ar saviem labajiem darbiem bijuši īpaši pamanāmi. Ceremonija šogad norisināsies koncertzālē "Lielais dzintars" pulksten 18.

Plašāka Liepājas dzimšanas dienas pasākumu programma pieejama vienotajā Liepājas pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv/

Sabiedriskā transporta kustības saraksti elektroniski pieejami mājas lapā www.liepajastransports.lv vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv. Bukletus ar kustības sarakstiem var saņemt arī Liepājas sabiedriskā transporta aģentūrā, Jūrmalas ielā 23.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki