Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

21. jūnija vakarā pārslēgs satiksmi Lielās ielas posmā


atlikušas 250 zīmes


21. jūnija vakarā pārslēgs satiksmi Lielās ielas posmā

Autors: Dace Freidenfelde, Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Trešdienā, 20. jūnijā, 2018 | BIRKAS: Lielā iela , tramvaja tilts , Radio iela , Jūras iela , tramvajs , satiksme , ielu remonts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Rīgas tilti

Turpinot pārvirzīt transporta satiksmi pa jaunizbūvēto ceļa pusi, 21. jūnija vakarā uz jauno joslu tiks pārslēgta satiksme Lielās ielas posmā no Radio ielas līdz Jūras ielai. 

Kā ziņots, jau ir pārvirzīta automašīnu satiksme uz Tramvaja tilta izbūvēto joslu (jūras pusē).

Informācija par noslēdzošo posmu – satiksmes pārvirzīšanu pa jauno ceļa pusi Lielās ielas posmā no Rožu laukuma līdz Radio ielai – vēl sekos.

Arī turpmāk, tāpat kā līdz šim, satiksmei uz Tramvaja tilta būs atvērta tikai viena josla – virzienā no Jaunliepājas uz centru. Savukārt virzienā no centra uz Jaunliepāju varēs braukt tikai pa Jauno tiltu, kur tiek saglabāta divvirzienu transporta kustība. Rekonstrukcijas laikā arī Lielā iela satiksmei ir atvērta tikai vienā virzienā – no Rožu laukuma uz Tramvaja tiltu (līdz Jūra ielai).

Uzziņai
Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukcija ir noslēdzošais posms tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijai, lai varētu nodrošināt piemērotu infrastruktūru zemās grīdas tramvaju vagoniem. Plānotie ieguvumi – mazināsies tehnisko avāriju risks, palielināsies pasažieru komforta līmenis, samazināsies trokšņi, tiks nodrošināta pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem un māmiņām ar bērnu ratiņiem.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki