Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina apspriest plānotā pludmales labiekārtojuma ietekmi


atlikušas 250 zīmes


Aicina apspriest plānotā pludmales labiekārtojuma ietekmi (1)

Autors: Sarmīte Pujēna
Pirmdienā, 23. oktobrī, 2017 | BIRKAS: pludmale , plānošana , sabiedriskā apspriešana , vide , Dome
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Otrdien, 24. oktobrī, pulksten 17 Liepājas domē, Rožu ielā 6, notiks plānotā pludmales labiekārtojuma ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma apspriešana.

Paredzamie labiekārtojumi un būvprojekti tiks izstrādāti saskaņā ar tematisko plānojumu "Liepājas pilsētas pludmales un piekrastes attīstība". Iespējamo labiekārtojumu un būvprojektu ietekmi uz vidi novērtējis Vides pārraudzības valsts birojs, kura uzdevumā SIA "Eiroprojekts" ir sagatavojis ziņojumu, kurš tiek nodots sabiedriskajai apspriešanai.

Sabiedriskās apspriešanas sanāksme notiks 24. oktobrī pulksten 17 domē, bet ar ziņojumu var iepazīties līdz 12. novembrim domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6, kā arī šeit.

Priekšlikumus vai viedokļus rakstiski var sūtīt līdz 12. novembrim Vides pārraudzības valsts birojam, Rūpniecības iela 23, Rīga, LV–1045.
 


Sludinājums

Elfs
09:17 | 23/10/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Liepājas domes atbildīgie darbinieki ! Auzbrauciet vienreiz ekskursijā uz Pāvilostu un paskatieties, kā vajag organizēt pludmales pieejamību. Tā, protams, ir maza pašvaldība un maza pludmale, bet ir ko pamācīties.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki