Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina balsot par konkursa simpātiskāko ēku


atlikušas 250 zīmes


Aicina balsot par konkursa simpātiskāko ēku (2)

Trešdienā, 12. jūnijā, 2019 | BIRKAS: energoefektivitāte , konkurss , Ekonomikas ministrija
Izdrukāt Ziņot
Konkursa ēka Liepājā, Klaipēdas ielā 88
Konkursa ēka Liepājā, Klaipēdas ielā 88

Konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2019" organizatori aicina iedzīvotājus līdz 18. jūnija vakaram balsot par sev simpātiskāko konkursam pieteikto energoefektīvāko ēku Latvijā.

Konkursa tīmekļa vietnē publicēta informācija par visām šā gada konkursam pieteiktajām ēkām. Ēka, par kuru nobalsos visvairāk iedzīvotāju, saņems konkursa Simpātiju balvu. Balsot aicinām konkursa tīmekļa vietnē šeit.

Kā jau ziņojām iepriekš, konkurss "Energoefektīvākā ēka Latvijā" tiek organizēts ar mērķi veicināt labo praksi ēku energoefektivitātes un ilgtspējas jomā, īstenojot energoefektīvu ēku būvniecību, atjaunošanu un pārbūvi. Šogad konkursā "Energoefektīvākā ēka Latvijā 209" kopumā tika iesniegti 27 projektu pieteikumi. Noslēguma pasākums un konkursa laureātu apbalvošana notiks šā gada 20. jūnijā.

Konkursu organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar žurnālu "Būvinženieris" un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju. Detalizētāka informācija par konkursu pieejama tīmekļa vietnē www.energoefektivakaeka.lv.

Konkursa nolikums sagatavots sadarbībā ar informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" sadarbības partneriem – Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju, Latvijas Būvnieku asociāciju, Tehnisko ekspertu asociāciju, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju, Rīgas Tehnisko universitāti, Būvmateriālu ražotāju asociāciju, Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi un Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību.


Sludinājums

reste
13:24 | 12/06/19
ZIŅOT
(-6)
(1)
+

Ta kas tur ko balsot? Visas totāli vienādas, nekādas izdomas. Kā taisīja padomju laikos pēc vienas šnites, tā tagad pēc vienas krāso tik nost. Va mākslinieku un izdomas trūkst? Bet nē, viss kantains, kā restes ciemā.

tuksnesis
04:05 | 13/06/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Bidē viens drūms namelis bez neviena zaļuma, kādreiz tomēr pie šāda tipa mājām bija sastādīti skaisti ceriņi, tagad visu tik cērt nost! Neomulīgs paskats.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki