Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina fotografēt Liepāju


atlikušas 250 zīmes


Aicina fotografēt Liepāju

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 11. augustā, 2011 | BIRKAS: LRTIB , konkurss
Izdrukāt Ziņot
Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2011.gada 30.septembris.
Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2011.gada 30.septembris.
FOTO: AFI

Šogad jau ceturto reizi Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) aicina ikvienu piedalīties  fotokonkursā, iesniedzot fotoattēlus, kas atspoguļo Liepājas pilsētvidi un tās iedzīvotājus svētkos un ikdienā.

Fotokonkursa mērķis ir atlasīt atraktīvus un mākslinieciski kvalitatīvus fotoattēlus Liepājas tūrisma brošūru, karšu, kalendāru un citu izdevumu izdošanai, kā arī  piedāvāt godalgotos fotoattēlus apskatei plašākai publikai. Fotoattēliem jāraksturo Liepājas pilsētvide, kultūrvēsturiskie objekti, tūrisma, aktīvās atpūtas un sporta pasākumi, kā arī pilsētas iedzīvotāji un viesi ikdienā un svētkos.
Konkursa vērtēšanas komisijā būs Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja pārstāvji, kas pēc saviem ieskatiem vērtēšanas procesā būs tiesīga pieaicināt speciālistus un ekspertus tūrisma, marketinga, kultūras, sporta, izglītības un fotomākslas jomā. Labāko bilžu autori saņems naudas balvas. Pirmās vietas ieguvējs saņems 50 Ls, otrās – 40 Ls, trešās – 30 Ls. Tiks piešķirta arī Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes sarūpētā speciālbalva 2011.gada labākajai Liepājas sporta bildei. Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2011.gada 30.septembris. Ar konkursa nolikumu un bilžu iesniegšanas noteikumiem var iepazīties Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, Liepājā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, kā arī www.liepajaturisms.lv.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki