Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina ieteikt vietas, kur nepieciešams uzstādīt soliņus


atlikušas 250 zīmes


Aicina ieteikt vietas, kur nepieciešams uzstādīt soliņus (7)

Trešdienā, 21. septembrī, 2016 | BIRKAS: labiekārtošana , soliņi , pilsētvide
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Lai turpinātu labiekārtošanas darbus, iedzīvotāji aicināti izteikt priekšlikumus par jaunu soliņu un atkritumu urnu nepieciešamību dažādās pilsētas vietās.

Pēc Liepājas pilsētas Būvvaldes un Komunālās pārvaldes speciālistu atzinuma pilsētā šobrīd jaunus soliņus un atkritumu urnas būtu vēlams uzstādīt aptuveni 12 vietās. Pašvaldības speciālisti, ņemot vērā gājēju kustību uz darbu, skolu, veikalu, autobusu pieturu un citām sabiedriskām vietām vai uz dažādām atpūtas vietām, piemēram, pludmali un ezermalu, konstatējuši, ka būtu nepieciešams uzstādīt aptuveni 60 jaunus soliņus un aptuveni 20 atkritumu urnas uz pašvaldībai piederošās zemes, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt savus ierosinājumus par vietām, kur pilsētas publiskajās teritorijās (ūdens malas, veloceļi, gājēju ceļi, laukumi, skvēri u.tml. teritorijas) vēl būtu nepieciešami soliņi un atkritumu urnas, aizpildot aptaujas anketu pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv sadaļā Sabiedrība – Sabiedrības līdzdalība.  Savus ierosinājumus iedzīvotāji var iesniegt arī rakstiski domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā līdz 6.oktobrim.

2012.gadā Būvvalde  sagatavoja materiālu par nepieciešamajiem soliņiem  un atkritumu urnām pie ūdens malām un citās sabiedriskās vietās. Toreiz tika izteikti dažādi varianti par  soliņu un atkritumu urnu dizainu, materiāliem, esošo objektu remontiem utt. Daļa no priekšlikumiem laikā no 2013. līdz 2015. gadam ir īstenoti atbilstoši piešķirtajiem līdzekļiem un iepirkumu procedūrām.

2012.gada vasarā notika plenērs „Dizaina objekts – parka soliņš”, kā ietvaros Jūrmalas parkā gar veloceļu, posmā no Kūrmājas prospekta līdz Jūrmalas ielai, uzstādīti 12 oriģināli, mākslinieku veidoti soliņi. Vēlāk, apgaismojuma rekonstrukcijas projekta ietvaros, šajā posmā izvietoti vēl 17 dekoratīvie metāla soliņi ar atkritumu urnām, savukārt cita finansējuma ietvaros – 15 ozolkoka bluķa soliņi un 15 atkritumu urnas pie 10 izejām uz pludmali vai to tuvumā.

Soliņi un atkritumu urnas aizvadītajos gados tika izvietotas arī Zaļās birzes, Karostas un Tosmares mikrorajonā, pie ūdens tilpēm Dienvidrietumu mikrorajonā, Ezerkrastā, Beberliņos un citviet.


Sludinājums

Y
16:26 | 21/09/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Iepretīm Domei

Bresid
17:50 | 21/09/16
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Iepretīm nākamam cietumam.

Jānis
17:51 | 21/09/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Lidostā

Terra
18:30 | 21/09/16
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

šur tur pa ceļam

serla
07:06 | 22/09/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Raina parkaa-beernu laukumaa ppretii "kugim".sauliite vakaros silda veel ,un tad nu gribas tur pieseest ,kameert mazbeerni "ķugo"

varētu
10:22 | 22/09/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Airītes ielā, ar ģīmi uz ezera pusi

seniors
12:42 | 22/09/16
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Pie minigolfa laukumiem !
Lai ir kur piesēst, kamēr mazbērni spēlē vai dauzās batutos.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki