Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina liepājniekus kļūt par Liepājas vēstnešiem


atlikušas 250 zīmes


Aicina liepājniekus kļūt par Liepājas vēstnešiem

Pirmdienā, 04. februārī, 2019 | BIRKAS: Liepājas vēstneši , tūrisms
Izdrukāt Ziņot

Vislabāk Liepāju izrādīt viesiem var liepājnieki, tādēļ jaunajā tūrisma sezonā pašvaldība aicina iesaistīties iedzīvotājus, kuri gatavi iepazīstināt viesus ar labākajām atpūtas un izklaides iespējām.

No liepājniekiem – vēstnešiem tiek sagaidīts, ka viņi trīs dienu garumā iepazīstinās ar plašo atpūtas piedāvājumu un parādīs labāko, ko iespējams darīt nedēļas nogalē Liepājā. Liepājas pilsēta kopā ar tūrisma uzņēmējiem viesiem nodrošinās naktsmājas, ēdināšanas iespējas un segs ieejas maksu apskates objektos vai pasākumos, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Kopumā Liepājas pilsēta vasaras un rudens sezonā kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta.

Katrai kategorijai tiek meklēts viens piemērotākais vēstnesis – tā var būt gan ģimene, gan draugu kompānija, gan cilvēks viens pats. Svarīgākā ir vēlme uzņemt viesus un trīs dienu garumā pastāstīt par pilsētu un to izrādīt.

Liepājas vēstnešiem jābūt gataviem uzņemt gan privātus ceļotājus, nelielas draugu kompānijas (ne vairāk kā piecu cilvēku sastāvā) vai ģimeni un klātienē iepazīstināt ar Liepājas tūrisma, izklaides un atpūtas piedāvājumu.

Lai pieteiktos dalībai un pretendētu uz iespēju būt vienam no pilsētas vēstnešiem, lūgums aizpildīt pieteikšanās anketu, kurā jānorāda konkrēta kategorija, iemesli, kādēļ vēlaties uzņemt viesus, kuras ir jūsu ieteiktās apskates un atpūtas vietas, kā arī pamatojumu, kādēļ par pilsētas vēstnesi  būtu jāizvēlas tieši jūs.

Liepājnieki pieteikties uzņemt viesus var līdz 18. februārim. Pēc tam notiks pieteikumu izskatīšana un piemērotāko pretendentu atlase, lai jau aprīļa sākumā sāktu kampaņu  ārpus Liepājas un izsludinātu viesu pieteikšanos.

Pieteikšanās anketa pieejama šeit.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki