Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz semināru par atjaunojamajiem energoresursiem


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz semināru par atjaunojamajiem energoresursiem (1)

Otrdienā, 25. oktobrī, 2011 | BIRKAS: seminārs , klimats , Europe Direct
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 27.oktobrī, Olimpiskajā centrā visi aicināti uz semināru "Atjaunojamie energoresursi un to izmantošana siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanā”. Sākums pulksten 9.00.

Biedrība “Latvijas Atkritumu saimniecības asociācija” (LASA) sadarbībā ar "Europe Direct” informācijas centru Liepājā realizē Eiropas Savienības Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzfinansētu projektu „Atjaunojamie energoresursi un to izmantošana siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanā”, un organizē semināru ciklu visos Latvijas reģionos – Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē, kas veltīts atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšanai, lai samazinātu siltumnīcefektu izraisošo gāzu emisijas.
Projekta realizācija ietver plaša interesentu loka iepazīstināšanu ar atjaunojamo energoresursu izmantošanas iespējām siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanā un sagatavotajiem materiāliem. Tas tiek organizēts 10 reģionālo semināru cikla veidā – vienas dienas 6 stundu atsevišķi semināri. Semināru mērķauditorija – pašvaldību pārstāvji, enerģētikas, lauksaimniecības, atkritumsaimniecības, ūdenssaimniecības, būvniecības nozares speciālisti un visi citi interesenti.
Seminārā piedalīsies LASA speciālisti, kā arī Valsts zinātniskā institūta Fizikālās Enerģētikas institūta eksperti.
Katrs semināra klausītājs saņems projekta laikā izstrādāto izdales materiālu komplektu (rokasgrāmatu un semināra materiālus) par atjaunojamiem energoresursiem un to izmantošanas iespējām siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanā.
Papildus informācija par dalību seminārā saņemama pa tālruni 67551381, 20250055, fakss 67551361 vai  e-pastā: dace.arina@gmail.com. Lūgums iepriekš pieteikties pa tālr. 63429019, 29127069 vai epastā: kristine.zabe@chamber.lv

Uz tikšanos seminārā,
Aldis Vidužs, biedrības „Latvijas Atkritumu saimniecības asociācija” valdes loceklis,
Kristīne Zabe, „ Europe Direct” informācijas centra Liepājā koordinatora asistente


Sludinājums

melanoze
11:15 | 25/10/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Būtu jauki, ja Seska kungs ierastos uz šo saietu ar rūtiņa kladīti un visu pierakstītu, ko tu dzirdējis.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki