Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Applūdusi sūkņu stacija Dzērves ielā, kuru cer salabot šonedēļ


atlikušas 250 zīmes


Applūdusi sūkņu stacija Dzērves ielā, kuru cer salabot šonedēļ (2)

Otrdienā, 13. janvārī, 2015 | BIRKAS: plūdi , vētra , Komunālā pārvalde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: lasītāja

Pēc pagājušās nedēļas nogalē piedzīvotās vētras, kad Liepājas ezerā caur kanālu tika sadzīts jūras ūdens un ezerā cēlās ūdens līmenis, applūdusi sūkņu stacija Liepājā, Dzērves ielā.

Plānots, ka to varētu savest kārtībā šīs nedēļas laikā, aģentūru LETA informēja SIA "Komunālā pārvalde" sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Applūdusī sūkņu stacija ir daļa no lietus ūdens novadīšanas sistēmas, un pēc tās applūšanas šajā mikrorajonā vairs nav iespējams efektīvi novadīt lielus lietus ūdens apjomus. Tas var radīt ielu applūšanas draudus gadījumā, ja sāktos intensīvas lietavas. Pašlaik gan uztraukumam neesot pamata, jo šodien Liepājā nav nokrišņu un notiek aktīvs darbs pie tā, lai pēc iespējas drīzāk atjaunotu sūkņu stacijas funkcionēšanu, tostarp nomainot bojātās elektroniskās iekārtas, informēja Štāls. Plānots, ka šos darbus šonedēļ varētu pabeigt.

Kā ziņots, sestdienas vakarā sāka pastiprināties dienvidrietumu vējš, kas naktī uz svētdienu visstiprāk pūta Baltijas jūras piekrastē – Liepājā vēja brāzmas sasniedza 31 metru sekundē.


Sludinājums

op
14:57 | 13/01/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

visas upes tek uz juru...

nē nē
17:56 | 13/01/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

..."uztraukaumam nemaz nav iemesla" - līst kā pa Jāņiem!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki