Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aptauja par Zirgu salu turpināsies līdz 5.maijam


atlikušas 250 zīmes


Aptauja par Zirgu salu turpināsies līdz 5.maijam (1)

Otrdienā, 29. aprīlī, 2014 | BIRKAS: aptauja , Zirgu sala , pilsētvide , Būvvalde
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pilsētas Būvvalde aicina ikvienu liepājnieku un interesentu piedalīties aptaujā par Zirgu salas iespējamo attīstību. Aptauja turpināsies līdz 5.maijam.

Kā informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, aptaujas anketa ir pieejama šeit. Iedzīvotāji savus priekšlikumus, aizpildot anketu papīra formā, var izteikt un iesniegt arī Būvvaldē, Rožu ielā 6.

Aptauja sākās 15.aprīlī, un līdz 29.aprīlim tajā piedalījušies 156 liepājnieku.

Aptaujas mērķis ir noskaidrot iedzīvotāju viedokli un priekšlikumus par to, kā Zirgu salas teritoriju padarīt pieejamu un pievilcīgu sabiedrībai. Šobrīd tā ir degradēta teritorija, taču nākotnē Liepājas pašvaldība to paredzējusi pārveidot par brīvdabas, sporta un aktīvās atpūtas vietu, vienlaikus saglabājot salā esošās dabas vērtības.

Aptaujas dati tiks izmantoti salas attīstības metu izstrādes procesā, ko šīs vasaras sākumā organizēs Būvvalde. Pieaicinātajiem plānotājiem un arhitektiem, veicot darba uzdevumu, būs jāņem vērā arī šīs aptaujas rezultāti.

Iedzīvotāji (respondenti) ir lūgti izteikt savu viedokli par vismaz 10 dažādiem priekšlikumiem, kā  pārveidot Zirgu salu par pilsētnieku atpūtas un brīvā laika pavadīšanas vietu, kā arī uzrakstīt kādus citus savus ieteikumus. 


Sludinājums

@
17:46 | 29/04/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Laba vieta Rožu galerīlai,un virzemes auto stāvieta un laivam.........
Nesen bija iecere Komjauniešu parkam.............

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki