Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ar kustības izmaiņām uz tilta būvnieki vēl kavējas


atlikušas 250 zīmes


Ar kustības izmaiņām uz tilta būvnieki vēl kavējas (3)

Pirmdienā, 11. jūnijā, 2018 | BIRKAS: satiksme , tramvaja tilts , Lielā iela , ielu remonts
Izdrukāt Ziņot

Pašvaldība informē, ka būvnieki pieņēmuši lēmumu automašīnu satiksmi uz Tramvaja tilta un Lielā ielā vēl nepārvirzīt pa jaunizbūvēto ceļa pusi, kā tika informēts iepriekš.

Lēmums pieņemts saistībā ar gājēju ērtībām – nav pabeigta ietves bruģēšana, kā arī būvnieki nolēmuši veikt papildu darbus – uzklāt uz tilta hidroizolācijas slāni.

Satiksmi pa Tramvaja tilta izremontēto pusi plānots pārvirzīt šīs nedēļas otrajā pusē. Pašvaldība lūdz autovadītājus būt uzmanīgiem un sekot līdzi ceļa zīmēm.

Par satiksmes pārvirzīšanu Lielā ielā informācija vēl sekos.

Balstoties uz būvnieku sniegto informāciju, iepriekš pašvaldība ziņoja, ka naktī uz 10.jūniju satiksmes izmaiņas būs Lielās ielas posmā no Jūras ielas līdz Radio ielai (Sv. Trīsvienības katedrālei), savukārt naktī uz 17.jūniju satiksmes izmaiņas būs Lielās ielas posmā no Radio ielas līdz Rožu laukumam. Tomēr šīs izmaiņas tagad ir atliktas uz vēlāku laiku.


Sludinājums

Elfs
08:49 | 12/06/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Sākuši montēt jaunās margas. Skaisti ! Būtu labi, ja pie tām savlaicīgi uzstādītu zīmi, kas aizliedz karināt ķēdes un slēdzenes.

xt
10:12 | 12/06/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Vai Radio ielā gājējiem tiks paplašināta visa ietve. Izskatās ka nē. Tikai mazs gabaliņš. Gājējiem tā ietves mala ir nepraktiska, stāvošās mašīnas gandrīz piespiež pie ēkas.....

Justin
09:47 | 24/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam individuālus, komerciālus un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām ikgadējām procentu likmēm, kas ir 3% no 1 gadu līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €10,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu zemāk.

Aizdevēja e-pasts: sloanslimited@gmail.com

INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU

NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki