Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atgādina, ka pēc svētkiem uz remontu slēgs Kalpaka tiltu


atlikušas 250 zīmes


Atgādina, ka pēc svētkiem uz remontu slēgs Kalpaka tiltu (5)

Piektdienā, 22. jūnijā, 2018 | BIRKAS: Kalpaka tilts , satiksme , remonts , sabiedriskais transports
Izdrukāt Ziņot

Lai veiktu neatliekamus remontdarbus uz O. Kalpaka tilta, no 25. jūnija līdz 17. augustam to plānots slēgt gājēju un transporta kustībai, atgādina Liepājas pašvaldība.

Iedzīvotāji aicināti iepazīties ar informāciju par apbraucamajiem ceļiem un sabiedriskā transporta izmaiņām.

O. Kalpaka tilta remonts ir nepieciešams, jo, veicot tilta mehāniskās daļas apsekošanu, konstatēts, ka, lai nodrošinātu tilta turpmāko darbību, neatliekami ir nepieciešama dienvidu laiduma tilta pagriešanas gultņa nomaiņa un citu ar gultņa nomaiņu saistīto darbu izpilde, kas var tikt veikta tikai slēdzot satiksmi uz tilta. Neveicot remontdarbus, var rasties situācija, ka tilts izgriešanas laikā iesprūst un uz ilgu laiku nobloķē gan autotransporta, gan kuģu satiksmi.

Lēmums par steidzamu tilta remontdarbu veikšanu pieņemts arī ņemot vērā to, ka skolēnu vasaras brīvlaikā un vasaras atvaļinājumu laikā gan satiksmes plūsma, gan sabiedriskā transporta pasažieru skaits salīdzinot ar pārējo gada periodu ir mazāks. Līdz ar to tilta remontdarbu laikā radušās neērtības skars mazāku pilsētas iedzīvotāju un viesu skaitu.

Transportlīdzekļu vadītāji slēgto posmu aicināti apbraukt pa Pulvera, Cukura un Ģenerāļa Baloža vai Zemgales un Turaidas ielām.

Tilta remontdarbi skars arī sabiedriskā transporta kustību –  uz remonta laiku tiks slēgts 22. un 25. autobusa maršruts. 25. maršruta autobusa pasažieri tiek aicināti izmantot 1. maršruta autobusus. Savukārt 22. maršruta pasažieri tiek aicināti izmantot sabiedriskā transporta 7. maršrutu, kurš remontdarbu laikā ik dienas tiks papildināts ar 49 mikroautobusu reisiem katrā virzienā, un kuriem tiks piešķirts apzīmējums 7m.

7.m maršruta autobusu saraksts, līdzīgi kā pārējie sabiedriskā transporta saraksti, ir atrodami aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports” mājas lapā www.liepajastransports.lv  vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv.

Oskara Kalpaka tilts  būvēts 1906.gadā, lai savienotu cariskās Krievijas kara flotes bāzi Karostu ar pilsētu un būtu iespēja ērti pārvietoties gan kuģiem, gan arī tā laika transportam, piemēram, zirgu pajūgiem un ļaudīm. To projektējis vācu inženieris Haralds Halls, un tā garums ir 132,28 metri, augstums virs ūdens līmeņa 8,32 metri. Tilts pārdzīvojis divus pasaules karus un dažādus saimniekus, kas ietekmējis arī tā ekspluatāciju, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.


Sludinājums

Gājējs
11:30 | 22/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Cikos tiks slēgts tilts 25.06.2018? Vai jau 00:00 vai vēlāk?

Valoda
12:35 | 22/06/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Uz?! Tik tiešām uz!!!

Tilts
20:52 | 24/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tilta nosaukums ir Oskara Kalpaka tilts. Publiski paustā informācijā, vēl jo vairāk amatpersonas paziņojumā, nav pieļaujami saīsinājumi.

Justin
09:08 | 24/06/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Mēs piedāvājam individuālus, komerciālus un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām ikgadējām procentu likmēm, kas ir 3% no 1 gadu līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus robežās no €5,000 līdz €10,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu zemāk.

Aizdevēja e-pasts: sloanslimited@gmail.com

INFORMĀCIJA PAR AIZŅĒMĒJIEM:

NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

pedroazevedo
06:41 | 02/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

LABAS ZIŅAS;
Vai meklējat finansiālu palīdzību? Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai samaksātu rēķinus vai parādus? Lai arī kāds būtu kredīts, jums šodien vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: pedroazevedo532@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki