Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atgādina par drošību uz ielas tumšajā laikā (video)


atlikušas 250 zīmes


Atgādina par drošību uz ielas tumšajā laikā (video)

Ceturtdienā, 19. oktobrī, 2017 | BIRKAS: drošība , satiksme , Esi redzams
Izdrukāt Ziņot

Kad klāt ir rudens un tumsas laukā ir vairāk nekā gaismas, kā ik katru gadu,  Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem aicina iedzīvotājus domāt par savu drošību.

Statistikas dati liecina, ka Liepājas iecirkņa apkalpojamā teritorijā 2016.gadā notikuši 116 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 146 cilvēki, bet 7 gājuši bojā, trīs no tiem  - gājēji. Divi ceļu satiksmē piedalījās bez gaismu atstarojošiem elementiem, inform'e Valsts policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.
 
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde un Starptautiskā policijas asociācija piedalījās Liepājas Pilsētas domes rīkotajā Veselības veicināšanas projektu konkursā un izveidoja pamācošu video materiālu, kas paredzēts demonstrēšanai izglītības iestādēs – lai dažāda vecuma bērnus un jauniešus  informētu par tik aktuālajiem drošības jautājumiem.Veicot preventīvo darbu ar drošību saistītos jautājumos, policijas inspektori nonākuši pie secinājuma, ka tieši nepilngadīgo personu apmācība sniedz vislabākos rezultātus profilaktiskajā darbā – bērni, ieguvuši vērtīgas zināšanas par to, kā pasargāt sevi, bieži aizrāda pieaugušajiem, īpaši - saviem vecākiem.

Materiāls tapis ar Liepājas Domes atbalstu, tajā piedalījušies Liepājas skolu jaunieši un Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki