Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atklās veselīgas un aktīvas atpūtas taku Zaļajā birzē


atlikušas 250 zīmes


Atklās veselīgas un aktīvas atpūtas taku Zaļajā birzē

Trešdienā, 31. augustā, 2011 | BIRKAS: atpūtas taka , LMT , projekts
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 31. augustā plksten 16.00 Zaļās birzes mikrorajonā pie Melnupītes svinīgā pasākumā tiks atklāta projektu konkursa „LMT Liepājai” ietvaros tapusī atpūtas taka „Prieks”.

Svinīgajā pasākumā piedalīties aicināts ikviens interesents. Pulcēšanās vieta - iepretim 14.novembra bulvārim 97.
Projekts „Aktīvas un veselīgas atpūtas taka „Prieks” Zaļās birzes mikrorajonā” projektu konkursā „LMT Liepājai” guva pārliecinošu liepājnieku atsaucību un saņēma finansējumu ieceres īstenošanai. No trīs LMT atbalstu ieguvušajiem projektiem šis ir pirmais, kas nokļuvis līdz finiša taisnei, un tā īstenotāji ir gatavi to nodot liepājnieku vērtējumam. Projekta autore Ilze Vitāle sola, ka atklāšanā viesus sagaida arī vairāki patīkami pārsteigumi.

„Taka ir veidota, lai kalpotu ne tikai kā rotaļu laukums bērniem, bet arī kā vieta, kur iedzīvotājiem satikties un patērzēt, omulīgi sēžot uz soliņiem un baudot dabu. Tieši projekta balsojuma laikā sapratu, cik ļoti mikrorajona iedzīvotāji vēlas šo atpūtas vietu. No iedzīvotājiem esmu jau saņēmusi ierosinājumus par to, kā nākotnē vajadzētu attīstīt Melnupītes kanālmalas labiekārtojumu, piemēram, ierīkojot minifutbola laukumu, izveidojot laipas. Izskanējusi arī ideja par estrādes izveides nepieciešamību. Mikrorajona ilggadējie iedzīvotāji zina stāstīt, ka kādreiz šeit bijusi ļoti sakopta vieta ar pieeju ūdenim un iespēju peldēties. Taču, lai īstenotu visas iedzīvotāju vēlmes, ir nepieciešams pašvaldības un vietējo uzņēmēju atbalsts,” saka projekta autore un īstenotāja I. Vitāle.

LMT Liepājas Klientu apkalpošanas centra vadītāja Liene Dombrovska: „Projektu konkurss „LMT Liepājai” ir vēl viens apliecinājums tam, ka Liepājā dzīvo daudz radošu un idejām bagātu cilvēku, kuriem rūp ne tikai sava labklājība, bet arī līdzcilvēku dzīves kvalitāte un sakopta vide. Tāpēc LMT ir patiess prieks, ka liepājnieku vērtējumam jau varam nodot vienu no konkursā uzvarējušiem projektiem. Lai jaunā atpūtas taka ir mūsu kopīga dāvana Liepājai un liepājniekiem LMT 20 gadu jubilejā!”

Liepājas Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks: „Man ir prieks, ka jau augusta beigās ir redzami pirmie darba augļi vasaras sākumā notikušajam projektu konkursam „LMT Liepājai”. Liepājnieki vienmēr ir bijuši aktīvi un radoši, aktivitāte šajā projektu konkursā to vēlreiz apstiprināja. Pašvaldībai bieži vien trūkst finansiālu iespēju atbalstīt labas un vērtīgas liepājnieku idejas, tādēļ šis sadarbības veids – uzņēmēju atbalstīti projektu konkursi, ir ļoti veiksmīgs piemērs tam, kā ļaut idejām rezultatīvi attīstīties.”
Projekta ietvaros Melnupītes krastā ir izveidota atpūtas taka, kurā izvietoti rotaļu elementi bērniem -mājiņa ar šūpolēm un slidkalniņu, līdzsvara šūpoles, alpīnistu siena, kas ir netradicionāla un Liepājā vēl nebijusi rotaļu iekārta, kā arī vingrošanas komplekss. Visas rotaļu iekārtas atbilst Latvijas Valsts standartam, kvalitātes un drošības sertifikātiem EN1176 un EN1177. Atpūtas takā tiks uzstādīti arī trīs soliņi un atkritumu urnas.
Evita Enģele, sabiedrisko attiecību speciāliste


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki