Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atklāta veselīgas un aktīvas atpūtas taka "Prieks" (galerija)


atlikušas 250 zīmes


Atklāta veselīgas un aktīvas atpūtas taka "Prieks" (galerija) (1) Atklāta veselīgas un aktīvas atpūtas taka

Ceturtdienā, 01. septembrī, 2011 | BIRKAS: atpūtas taka , LMT , projekts
Izdrukāt Ziņot

Zaļās birzes mikrorajonā pie Melnupītes svinīgā pasākumā atklāta veselīgas un aktīvas atpūtas taka "Prieks". Takas atklāšana vienkopus pulcēja daudzus mazos liepājniekus, kuri steidza izmēģināt jaunās rotaļu iekārtas.

Projekta īstenotāja Ilze Vitāle pateicās visiem par atbalstu projekta plānošanas un īstenošanas stadijā, kā arī vēlēja klātesošajiem, lai jaunā taka "Prieks" priecētu visus liepājniekus un kļūtu par visu iemīļotu atpūtas vietu. Svinīgajā atklāšanas pasākumā organizatori bija parūpējušies gan par gardu cienastu - zirņu putru, ievārījuma maizēm un pienu, gan par muzikālajiem priekšnesumiem.  Pasākums pulcēja gan lielus un mazus, gan vecus un jaunus - ikviens atrada sev nodarbi jaunajā atpūtas takā. Bērni priecājās par jaunajām rotaļu iekārtām, pensionāri par jaunajiem soliņiem, bet vēl citi Melnupītē izmantoja izdevību izmēģināt piepūšamo atrakciju 'ūdens bumba'.

Iespēju realizēt šo projektu sniedza uzņēmums "Latvijas Mobilais Telefons", kurš sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domi šī gada pavasarī uzsāka jaunu iniciatīvu - projektu konkursu „LMT Liepājai”. Projekts „Aktīvas un veselīgas atpūtas taka „Prieks” Zaļās birzes mikrorajonā” konkursā guva pārliecinošu liepājnieku atsaucību un bija viens no trīs projektiem, kas saņēma finansējumu ieceres īstenošanai.

Melnupītes krastā izveidotājā atpūtas takā ir izvietoti rotaļu elementi bērniem -mājiņa ar šūpolēm un slidkalniņu, līdzsvara šūpoles, alpīnistu siena, kas ir netradicionāla un Liepājā vēl nebijusi rotaļu iekārta, kā arī vingrošanas komplekss. Visas rotaļu iekārtas atbilst Latvijas Valsts standartam, kvalitātes un drošības sertifikātiem EN1176 un EN1177. Atpūtas takā ir uzstādīti arī trīs soliņi un atkritumu urnas.


Evita Enģele, sabiedrisko attiecību speciālisteAttēli:

Sludinājums

Liepa
18:26 | 01/09/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

PRIEKS PAR DOMI, KA DARA LABAS LIETAS. BUČA SESKAM

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki