Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atsākti būvdarbi uz Rīgas šosejas pār Lielupes tiltu


atlikušas 250 zīmes


Atsākti būvdarbi uz Rīgas šosejas pār Lielupes tiltu

Pirmdienā, 02. maijā, 2016 | BIRKAS: A9 , ielu remonts , A11 , Latvijas valsts ceļi
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no lvceli.lv

Uz valsts autoceļiem remontu dēļ tiek ieviesti satiksmes ierobežojumi. Atsākti būvdarbi uz Rīgas – Liepājas šosejas pār Lielupes tiltu. Satiksme pār tiltu tiek regulēta ar luksoforiem.

Par to aģentūru LETA informēja uzņēmumā "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Darbi norisinās arī uz Klaipēdas šosejas posmā no Nīcas līdz Rucavai. Tur autovadītājiem jārēķinās ar trīs luksoforu posmiem, kā arī papildu 35 minūtēm ceļā. Šo ceļa posmu iespējams apbraukt pa autoceļu Rucava–Bārta–Dubeņi–Grobiņa.

Ulbrokā turpinās rotācijas apļa izbūve, kas savieno Rīgu ar Tīnūžu–Kokneses ceļu, kā arī seguma atjaunošanas būvdarbi notiek uz autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava posmā no Ķeguma virzienā uz Jaunjelgavu. Lai šķērsotu septiņus luksoforu posmus, jārēķinās ar papildu pusstundu. Ar papildu pusstundu jārēķinās arī, dodoties no Vecumniekiem Neretas virzienā, jo Valles apkārtnē notiek remontdarbi 13 kilometrus garā posmā, un šeit ir sešu luksoforu posmi.

Uz Rēzeknes–Daugavpils ceļa ir trīs būvdarbu posmi, sākot no Maltas līdz pat Lietuvas robežai. Būtiskākie satiksmes ierobežojumi ir remontposmā pie Lietuvas robežas, kur satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Latgalē būvdarbi turpinās arī Rēzeknes, Krāslavas un Daugavpils apkārtnē. Ludzas virzienā posmā no Greiškāniem līdz dzelzceļa pārbrauktuvei jārēķinās ar papildu pusstundu, arī Daugavpils šosejas remontposmu no Daugavpils līdz Krāslavai var šķērsot pusstundā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki