Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atstarotāji vajadzīgi gan gājējiem, gan velosipēdistiem (video)


atlikušas 250 zīmes


Atstarotāji vajadzīgi gan gājējiem, gan velosipēdistiem (video) (3)

Otrdienā, 13. novembrī, 2012 | BIRKAS: satiksmes drošība , gājēji , drošība , Policija , Esi redzams , video , Ingus Ukstiņš
Izdrukāt Ziņot
Ingus Ukstiņš
Ingus Ukstiņš
FOTO: Aigars Prūsis

Līdz ar Mārtiņdienu aizvadīts vairāk vai mazāk saulainais rudens un sācies tumšākais un drūmākais gadalaiks – ziema. Vismaz tāds tas būs līdz pirmajam sniegam.

Šais ir arī laiks, kad biežāk notiek autoavārijas, kurās cietušie ir “neredzamie” gājēji un velosipēdisti.

Vienīgais glābiņš “neredzamajiem” šajā laikā ir atstarotājs. Pateicoties policijas darbiniekiem, kuri jau vairākus gadus mācību gada sākumā dodas uz skolām, kur stāsta bērniem par drošību uz ceļa, tieši bērni ir tie, kuri vislabāk saprot, ka pie apģērba un skolas somas ir jānēsā atstarotājs.

Taču par savu drošību un arī maciņu – jo būt neredzamam nozīmē arī iespēju tikt sodītam – vairāk vajadzētu padomāt arī pieaugušajiem.

Sludinājums

autoram
10:04 | 13/11/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kas tas par zvēru- Nepilngadīgo lietu inspekcija??? ..labi ka vēl Ukstiņa k-ngs nav nosaukt par autoinspekcijas priekšnieku. Arī "ceļu policija" arī nepareizs nosaukums. Ieteiktu autoram pamosties-PSRS laiki ir jau sen beigušies. Tagad ir POLICIJAS INSPEKTORI,(nav runa par kārtībniekiem),un neatkarīgi no tā,kādus pienākumus tie veic! Amata aprakstos ir noteikts kādā jomā katrs strādā(kriminālpolicija,kārtības policija un kādas funkcijas tie veic). Nav policijā nekādas "nepilngadīgo lietu inspekcijas"un "ceļu policijas", bet ir Kārtības policijas (vai kriminālpolicijas),inspektori (vecākie , jaunākie),un, ceļu satiksmes uzraudzības inspektori(vecākie,jaunākie). Drīz laikam sāksiet arī Liepājas Domi nodēvēt par Liepājas izpildkomiteju????

no autora
14:38 | 13/11/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Paldies, autors ņēmis vērā!

Nevajag nevienam
11:54 | 13/11/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nevajag nevienam atstarotājus. Vajag šoferiem brilles!!!! Un lielāku atbildības sajūtu.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki