Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Autobuss savienos Karostu ar Dienvidrietumu mikrorajonu


atlikušas 250 zīmes


Autobuss savienos Karostu ar Dienvidrietumu mikrorajonu (5)

Piektdienā, 12. jūlijā, 2013 | BIRKAS: sabiedriskais transports , LST , Dienvidu kapi , Atmodas bulvāris , Kalpaka tilts
Izdrukāt Ziņot

No trešdienas, 17.jūlija, tiks ieviests jauns eksperimentāls maršruts "Atmodas bulvāris – Dienvidu kapi", kas savienos Karostu ar pilsētas Dienvidrietumu mikrorajonu.

Maršruts tiks veikts pa Atmodas bulvāri – O. Kalpaka ielu – Raiņa ielu – Lielo ielu – Peldu ielu – Siena ielu ("Pētertirgus") – Kuršu ielu – Jūrmalas ielu – Uliha ielu – Klaipēdas ielu – "Dienvidu kapi".

Jaunais 25. maršruts tika izveidots, atsaucoties uz saņemtajiem sabiedriskā transporta pasažieru ierosinājumiem. Autobuss minētajā maršrutā kursēs darba dienās, un reisus izpildīs mazas ietilpības autobuss, ko nosaka transportlīdzekļu svara ierobežojumi uz O. Kalpaka tilta.

25. maršruts "Atmodas bulvāris – Dienvidu kapi" tiek ieviests uz trīs mēnešiem, un tā turpmākā pastāvēšana ir atkarīga no tā, cik daudz pasažieri to izmantos. Pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports" plāno veikt arī pasažieru plūsmas pētījumu jaunajā maršrutā.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".


Sludinājums

Tonijs
11:36 | 12/07/13
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Beidzot no karostas varēs nokļūt centrā pa taisno bez ekskursijas caur jaunliepāju.

Dusmīgais
15:52 | 12/07/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Šis autobuss nav domāts tiem, kas grib nokļūt centrā. Bet tiem, kuru mērķis ir Klaipēdas iela un Dienvidu kapi. Un lūdzu tiem cilvēkiem netraucējiet, kā jūs darāt no rītiem 23. autobusā, kad visas tantes sasēdas tajā Kalpaka ielā, un pārējiem no Siļķu, Vānes, Cukura ielas, kam vajag aizbraukt uz Metalurgu un kam šis autobuss ir domāts, paliek bešā.

Bet...
08:33 | 13/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

6. maršrutnieks nesen bija ļoti ērts un izdevīgs , tāpēc varētu palaist vēl pa Karostu tālāk uz Ģ. Baloža ielu ! Tālu būs kājām jāiet...

to bet
09:11 | 14/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

6. maršrutnieks beidza kurset vairakiem gadiem.

shtmj
19:49 | 15/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

pagarinat vajag gan ,vai ne pilsonji pasazieri..

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki