Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Beberliņus no smakas jāglābj "Liepājas ūdenim" pašam


atlikušas 250 zīmes


Beberliņus no smakas jāglābj "Liepājas ūdenim" pašam (2)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 10. augustā, 2018 | BIRKAS: Liepājas ūdens , smaka , Andis Dejus , Dome
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

"Liepājas ūdens" vēlas tērēt 2017.gada peļņas daļu 11 058,20 eiro savām vajadzībām – zaudējumu segšanai, kā arī turpinot izbūvēt ūdensvada tīklu, taču tam jātiek galā arī ar smakām.

Uzņēmums esot lūdzis pašvaldībai papildu 20 000 eiro, lai varētu atrisināt šajā karstajā vasarā, kad arī vēja virziens bieži ir Liepājai neraksturīgs, sevišķi aktualizējušos smaku problēmu. Par smakām, kas nāk "it kā no attīrīšanas iekārtu kanalizācijas nosēdakām" (Dejus), visvairāk sūdzas Beberlinu atpūtas kompleksa saimnieki un viesi un Karostas iedzīvotāji. Taču smaka esot bijusi jūtama pat pilsētas centrā. "Liepājas ūdens" piedāvā angļu konsultantu ieteiktu ierīci (tāda izmantota arī tad, kad smirdējusi Temza), kas, tēlaini izsakoties, līdzinās sniega pūtējam un palīdz smaku noturēt pie zemes, neļaujot tai pacelties gaisā. Taču, lai gan vicemērs Ģirts Kronbergs Pilsētas attīstības komitejas sēdē ceturtdien uzsvēra, ka smaku problēma būtu jāatrisina vēl šajā sezonā, izpilddirektors Ronalds Fricbergs diezgan strikti uzstāja, ka pašvaldībai nav šādas naudas un uzņēmumam pašam jāatrod nepieciešamā summa.

Kā irliepaja.lv sacīja pašvaldības uzņēmuma vadītājs Andis Dejus, centralizētās kanalizācijas sistēmas inženiertīklu izbūvei pilsētas ielās un ielu posmos uzņēmums ir piesaistījis Eiropas fondu līdzekļus, bet ūdensvada izbūve jāfinansē pašiem. Cerēt, ka drīz visi pilsētas ūdens un kanalizācijas tīkli būs sakārtoti, nevar, jo, kā izteicās Dejus, "darba pietiek visam atlikušajam mūžam". Turklāt pērn uzņēmums cietis zaudējumus. Tomēr arī pastāvīgajā Finanšu komitejā papildu 20 000 eiro piešķiršana netika atbalstīta, un uzņēmumam būs problēma jārisina saviem spēkiem.

Sludinājums

nav joki!
15:48 | 10/08/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Smaka regulāri ir jūtama GROBIŅĀ!!!īpaši riebīgi šai karstajā vasarā. Labprāt aizietu un uzvemtu atbildīgajam par šo visu uz kurpēm. Tikai atbildīgo, kā pierasts, nav...:(((

Nu
17:40 | 10/08/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Šovasar visur smird!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki