Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Beidzot nojauks graustu un šķūni Zāļu ielā 57


atlikušas 250 zīmes


Beidzot nojauks graustu un šķūni Zāļu ielā 57 (6)

Pirmdienā, 01. augustā, 2016 | BIRKAS: grausti , V Projekts , iepirkums , Zāļu 57
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Lasītāja foto

Liepājas domes Iepirkumu komisija ir izsludinājusi iepirkuma konkursu, kura mērķis ir atrast kompāniju kas nojauktu sabiedrībai bīstamo graustu ar tam piederošo šķūni Zāļu ielā 57.

2015. gada janvārī kāds lasītājs pievērsa portāla uzmanību ēkai Zāļu ielā 57, jo tā ir pussagruvusi un apdraud apkārtējos iedzīvotājus. Šajā sakarā tika noskaidrots, ka tā ir apsekota 2013.gada 11.aprīlī un 10.maijā iekļauta graustu reģistrā, piešķirot tai "A" grupas statusu. Liepājas domes izdotajos saistošajos noteikumos Nr.34 "Par teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu" A grupas grausts raksturots šādi: "Cilvēku drošību apdraudoša ēka (būve) ar vidi degradējošu ietekmi (grausts) – ēka (būve) ar augstu sabiedriskās drošības apdraudējuma pakāpi – būve ar būtiski bojātām tās telpisko noturību nodrošinošām nesošajām vai norobežojošām konstrukcijām, to mezgliem vai detaļām, kuru telpiskās noturības zudumu rezultātā var notikt pilnīga vai daļēja būves pašsabrukšana vai radīts apdraudējums būvei blakus esošajiem īpašumiem, transporta kustībai, trešo personu veselībai vai dzīvībai".

Šobrīd, kad ēkas nojaukšanu uzņēmusies pašvaldība (pēc tam no īpašnieka tiks piedzīti izdevumi), ir izsludināts iepirkuma konkurss, lai atrastu firmu, kas graustu nojauks. Pēc tam, kad būs veiksmīgi noslēdzies iepirkums, Komunālā pārvalde ar izraudzīto pretendentu slēgs līgumu un sekos nojaukšanas darbu izpilde. Nojaukšanas darbi notiks atbilstoši SIA "V projekts" izstrādātajai dokumentācijai dzīvojamās mājas un šķūņa nojaukšanai.
 
Galvenie, plānotie darbi būs esošā koka žoga posmā gar Zāļu ielu demontāža, ēkas demontāža, būvgružu savākšana un utilizācija , pēcuzskaites kabeļa pārcelšana, žoga ar vārtiņiem izbūve.

Darba izpildes termiņš ne ilgāks par trīsdesmit kalendārajām dienām pēc būvlaukuma nodošanas izpildītājam.

Pretendenti savus piedāvājumus var iesniegt pašvaldībā, Apmeklētāju pieņemšanas centrā līdz 10.augustam pulksten 14.


Sludinājums

ko darīt
08:27 | 01/08/16
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

tad jauks abas divas -Zāļu 57 un 47?

!!!
08:33 | 01/08/16
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Nu ta beidzot! Malači.

aha
09:35 | 01/08/16
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Bet kā tad ar šujmašīnu un telefonu?

hmm
11:06 | 01/08/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Un ko daris ar graustiem Stendera iela? Patiess kauns pilsetai jo savam acim redzeju cik tur daudz turistu staiga. Pilnigi neerti par sadu skatu kas tur atveras. Vai teiksim tas 20 gadu grausts Liedaga ielas gala aiz XX Maksimas? Tur ari daudzi turisti parkojas lai ietu pludmale un tas muzigais grausts ka pec kara...Kapec nekas netiek darits lai piespiestu nojaukt vai atjaunot? Ja nav naudas atjaunot tad lai pardod un citi to izdara, jo vieta abos gadijumos ekskluziva

stende
12:43 | 01/08/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Stendera ielā viss notiek, biežāk jāiziet caur centru!

hmm to stende
22:16 | 01/08/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kas tiesi tur notiek? Nebiju piefiksejis, tur vieni grausti labaja puse no Zivju ielas lidz Pumpura un tiem no iekspuses pagalma vel vairaki grausti, vesels kvartals ar bomžatnikiem.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki