Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Beidzot sakārto Lielās ielas 2 fasādes elementu


atlikušas 250 zīmes


Beidzot sakārto Lielās ielas 2 fasādes elementu (3)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 14. augustā, 2018 | BIRKAS: Lielā 2 , Būvvalde , LNA , Rivoli , grausti , Jurijs Gribeļskis , Gribeļska zobārstniecības kabinets
Izdrukāt Ziņot
Fasāde gandrīz sakārtota.
Fasāde gandrīz sakārtota.
FOTO: irliepaja.lv
Fasāde gandrīz sakārtota. Darbu gaitā. Tā fasāde izskatījās pērn.

Namā Lielajā ielā 2 mītošais SIA "Gribeļska zobārstniecības kabinets" beidzot ķēries pie savas "vizītkartes" sakārtošanas mājas Lielās ielas fasādē.

Nams Lielā ielā 2 vairākkārt pievērsis liepājnieku uzmanību – gan ar balkoniem, kas varēja uzkrist garāmgājējiem uz galvas, gan ar savu graustam līdzīgo fasādi – daļēji norautu un saplēstu piebūvi pie zobārstniecības kabineta ieejas.

Šobrīd, kā irliepaja.lv informēja Būvvaldē, tur notiek fasādes daļas vienkāršotā atjaunošana. Darbu pasūtītājs ir SIA "Gribeļska zobārstniecības kabinets".  Darbi notiek saskaņā ar 2017. gada 5. septembrī akceptēto Apliecinājuma karti.

Portāls jau rakstīja, ka nams Lielā ielā 2, kas atrodas pašā pilsētas centrā, koncertzāles "Lielais dzintars" tiešā tuvumā, pirms diviem gadiem jau pievērsa liepājnieku uzmanību ar saviem bīstamajiem balkoniem, kas draudēja uzkrist garāmgājējiem uz galvas. Šī problēma ar sabiedrības un apsaimniekotāja kopīgiem pūliņiem tika atrisināta. Taču vēl vasaras sākumā nams pievērsa liepājnieku un tūristu uzmanību ar savu graustam līdzīgo fasādi – daļēji norautu un saplēstu piebūvi pie zobārstniecības kabineta ieejas, dīvainiem krāsu laukumiem uz ārsienām.

Pērn sazinoties ar apsaimniekotāju – "LNA", portāls saņēma atbildi, ka "par piebūves drošību un tehnisko stāvokli, arī renovāciju atbildība jāuzņemas telpu īpašniekam, nevis dzīvokļu īpašnieku kopībai, kuru pārstāv mājas pārvaldnieks (SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs")".

LNA sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Puka toreiz rakstīja: "Vēl varu piebilst, ka jau pagājušajā gadā mājas Lielā ielā 2 kopīpašnieki nolēma veikt mājas pakāpenisku renovāciju, ir piesaistīti kredītlīdzekļi, par ko jau saremontēts jumts, atjaunoti balkoni, iekšējās mājas komunikācijas, plānoti arī citi darbi."

SIA "Gribeļsku zobārstniecības kabinetā" portālam paskaidroja, ka piebūvēto fasādes elementu esot sabojājuši huligāni, un kabineta īpašnieks to noteikti atjaunošot.

Iepriekš zobārstniecības kabineta saimnieks bija izpelnījies nosodījumu par savas iestādes neestētisko izkārtni.


Sludinājums

...
08:43 | 14/08/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Kaut ko jau būvvalde var arī panākt. Tā viš i!

Nu
09:35 | 14/08/18
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Kopumā tā iela ir drausmīga.Galvenā iela,bet nekā no tās nav-spēļu zāles,tukšas ēkas...

xxl
12:12 | 14/08/18
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Liepajas ekonomikas seja : humpali + lombardi + banknote
PLUS - visi aizgūtnēm slavē jauko dzīvi Liepājā

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki