Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bērnu laukuma iekārtas atjaunos un uzstādīs Beberliņos


atlikušas 250 zīmes


Bērnu laukuma iekārtas atjaunos un uzstādīs Beberliņos

Autors: Sarmīte Pujēna
Pirmdienā, 03. augustā, 2015 | BIRKAS: Klaipēdas 100 , bērnu rotaļu laukums , Nodarbinātības projekti , Zigmunds Cīrulis , Beberliņi
Izdrukāt Ziņot
Visas iekārtas un soli no bērnu rotaļlaukuma pie Klaipēdas ielas 100.nama aizvākti.
Visas iekārtas un soli no bērnu rotaļlaukuma pie Klaipēdas ielas 100.nama aizvākti.
FOTO: Lasītāja foto
Visas iekārtas un soli no bērnu rotaļlaukuma pie Klaipēdas ielas 100.nama aizvākti. Iepriekš laukums izskatījās šādi.

Pēc publikācijas par degradēto bērnu rotaļlaukumu pie Klaipēdas ielas 100.nama tas demontēts, lai iekārtas salabotu un pēc tam uzstādītu citur.

Kā portālu informēja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Eņģele, šūpoles, vingrošanas stienis un soliņi ir demontēti, taču ne lai nodotu lūžņos, bet atjaunotu.

"Komunālajai pārvaldei, Nodarbinātības projektiem un Būvvaldei konsultējoties, tika pieņemts lēmums demontēt iekārtas, lai tās aizvestu uz noliktavu un atjaunotu, saremontētu."

Tomēr šajā vietā rotaļu aprīkojums netiks uzstādīts.

"Ņemot vērā to, ka pavisam netālu ir jauns bērnu rotaļu laukums, tad šos konkrētos elementus pēc atjaunošanas uzstādīs citur. Kā skaidroja aģentūras "Nodarbinātības projekti" direktors Zigmunds Cīrulis, visticamāk jau augustā iekārtas tiks izvietotas pie Beberliņu peldvietas, kā to lūguši iedzīvotāji," skaidro Eņģele.

Pēc Eņģeles sacītā, Lielās talkas laikā pēc iedzīvotāju lūguma arī Turaidas ielā tika uzstādīti rotaļu elementi, kas tika demontēti no citām vietām un atjaunoti.

Pašvaldība grib lūgt arī iedzīvotājus būt vērīgiem un situācijās, kad bērnu rotaļu laukumos tiek rīkotas iedzeršanas, ziņot par to pašvaldības policijai.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki