Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bērnudārzu audzēkņi dēsta puķes pie Kalpaka tilta


atlikušas 250 zīmes


Bērnudārzu audzēkņi dēsta puķes pie Kalpaka tilta

Autors: Dace Ķēde, Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas praktikante
Piektdienā, 18. maijā, 2012 | BIRKAS: Gunārs Ansiņš , Kalpaka tilts
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 18. maijā, jau otro gadu pēc kārtas bērnu dārzu bērni kopā ar pašvaldības pārstāvjiem dobē "Laumiņas sapnis” pie O. Kalpaka tilta stādīja pašu izaudzētos puķu stādus.

„Ticam, ka bērni, kuri paši ir audzējuši un stādījuši ziediņus, par tiem rūpēsies un aicinās arī savus draugus rīkoties tieši tāpat – veidot skaistu un sakoptu pilsētu. Prieks, ka tik daudz bērnu dārzu ir atsaucīgi, daži jau otro gadu piedalās šajā akcijā un pat rosina jaunas idejas,” par izdevušos akciju gandarīts ir Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Bērnu dārzu bērni par stādiem rūpējās jau no mazām sēkliņām, kuras paši ievāca un, regulāri laistot un kopjot, tika izaudzēti stādiņi. Vairākas bērnu dārza grupiņas izaudzēja tieši samteņu stādus, kurus mazie liepājnieki, arī iestādīja par prieku sev, liepājniekiem un pilsētas viesiem.

Nākamā puķu stādīšana notiks otrdien, 22. maijā, plkst. 10.00 skvērā starp Kūrmājas prospektu un Ausekļa ielu.

Atgādinām, ka arī šogad Liepājas dome aicināja bērnudārzu audzēkņus piedalīties vasaras puķu sēšanas un stādīšanas akcijā, audzējot puķu stādiņus, kurus vasarā kopīgiem spēkiem pārstādītu puķu dobēs skvērā starp Kūrmājas prospektu un Ausekļa ielu, kā arī pie O.Kalpaka tilta.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki