Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Biedrības namā notiks Lieldienu sīkdzīvnieku izstāde


atlikušas 250 zīmes


Biedrības namā notiks Lieldienu sīkdzīvnieku izstāde

Trešdienā, 10. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Lieldienas , izstāde
Izdrukāt Ziņot

20.aprīlī no pulksten 11 līdz 15 interesenti tiek aicināti uz Liepājas latviešu biedrības namu, kur būs iespēja piedalīties Lieldienu svinībās "Lieldienu zaķa raibie piedzīvojumi".

Svinību laikā gan lieli, gan mazi liepājnieki un pilsētas viesi būs aicināti aplūkot ne tikai daudzveidīgo trušu un mājputnu pilsētiņu, piedalīties bērnu radošajās darbnīcās un izmēģināt veiklību olu ripināšanā, bet arī iemūžināt redzēto Lieldienu fotostūrītī, informē biedrības nama sabiedrisko attiecību speciāliste Amanda Anna Millere.

Izstāde veidota sadarbībā ar Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrību "Trusis un citi" un to Liepājā šogad pārstāvēs tās biedri – Lauku sētas "Zemturi" īpašnieki un saimnieki Kristīne un Rihards Ziemeļi. Zemnieku sēta, kura šogad palīdzēs iepriecināt mazos liepājniekus, atrodas tepat Kurzemē, Laidu pagastā, vien 30 minūšu brauciena attālumā no Kuldīgas. Kristīne un Rihards būs gatavi pastāstīt par izstādē esošajiem sīkdzīvniekiem, parādīt tos un konsultēt klātesošos par to audzēšanu.
Dzīvnieku mīļotāji izstādē, varēs apskatīt, samīļot un arī nofotografēties ar dažādu šķirņu un krāsu trušiem un mājputniem, kas būs ieradušies iepriecināt mazos un lielos apmeklētājus no Vidzemes. Garaušu daudzveidību šogad pārstāvēs tādas šķirnes kā Lielais marders, Burgundas, Kalifornijas trusis, Rexs, Čehu tauriņš, Satins havannas, Japānas, Tīringas un Pundurtruši. Tāpat garaušu kompāniju papildinās dažādi mājputni – Kohini mini, Latvijas cukurvistiņa, Sebraitis – zelta, Hamburgas vista, Tītars, dažādu šķirņu krustojuma gaiļi, Baloži un Paipalas.

Pūkainie izstādes dalībnieki būs sastopami ne tikai būrīšos, bet tie gaidīs apmeklētājus arī īpaši izgatavotā lielajā un mazajā lauku sētiņā, kurā būs sastopami tītari, dažādi truši, kā arī jūrascūciņas. Satikšanos ar ikvienu no sētiņas iemītniekiem būs iespējams iemūžināt kopbildē un papildus tam izstādes apmeklētāji tiks laipni aicināti iemūžināt dienu tematiskajā Lieldienu fotostūrītī.

Lieldienu svētku sīkdzīvnieku izstādi papildinās citas aktivitātes, kas vairāku stundu garumā sniegs iespēju pilnvērtīgi izbaudīt svētku dienu. Sadarbībā ar mākslas pasāžas "RADI" aktīvajiem pārstāvjiem pasākuma dalībnieki varēs izgatavot sejas maskas, atbilstoši Lieldienu tematikai un kļūt par Lieldienu zaķiem, cālīšiem un iejusties citu personāžu lomā, radīt paši savus Lieldienu olu dekorus un olu groziņus, kā arī krāsot, zīmēt, līmēt un izpaust savas radošās prasmes.

Uz olu ripināšanas atrakciju mazie un lielie pasākuma dalībnieki ir aicināti ņemt līdzi vārītas olas, kas var būt gan krāsotas, gan nekrāsotas. Sīkdzīvnieku izstādes apmeklējums, radošās bērnu darbnīcas un citas dienā piedāvātās aktivitātes ir bez ieejas maksas.

Pirms Lieldienu svētku aktivitātēm, ikviens interesents no pulksten 10 Rožu laukumā aicināts apmeklēt Lieldienu tirdziņu.

Aicinām ikvienu apmeklēt daudzveidīgo sīkdzīvnieku izstādi, piedalīties radošās un interesantās svētku aktivitātēs un baudīt pavasara noskaņu, lai kopīgi svinētu Lieldienu atnākšanu!


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki