Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ceturtdien Liepājā notiks ugunsdzēsēju glābēju mācības


atlikušas 250 zīmes


Ceturtdien Liepājā notiks ugunsdzēsēju glābēju mācības Ugunsdzēsēju glābēju mācības nakts patversmē Flotes ielā 7

Trešdienā, 18. oktobrī, 2017 | BIRKAS: VUGD , mācības , Flotes 7
Izdrukāt Ziņot
Flotes 7
Flotes 7
FOTO: no liepaja.lv

Ceturtdien, 19.oktobrī, pulksten 11 notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) mācības Flotes ielā 7, kurās izspēlēs situācija, ka nakts patversmē ir izcēlies ugunsgrēks.

Mācībās tiks inscenēta situācija, ka ēkā, kurā atrodas Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta nakts patversme, vienā no otrā stāva kabinetiem ir noticis īssavienojums un aizdedzies dators. Sākotnēji ugunsgrēku ēkas darbinieki mēģina nodzēst saviem spēkiem, bet nesekmīgi un uguns pārņem kabinetā esošās mēbeles. Tiek izsaukti ugunsdzēsēji glābēji un evakuēti ēkā esošie cilvēki, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.

Mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iegūtās iemaņas un trenēties veikt ugunsgrēku dzēšanu un glābšanas darbus sabiedriski nozīmīgās ēkās, kā arī pārbaudīt un pilnveidot objekta administrācijas un darbinieku rīcību ugunsgrēka gadījumā. Lai inscenēto situāciju pēc iespējas pietuvinātu reālam ugunsgrēkam, mācībās tiks izmantota dūmu mašīna, kas radīs mākslīgos dūmus.

Mācību laikā operatīvie transportlīdzekļi pārvietosies ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem, tāpēc aicinām iedzīvotājus neuztraukties. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un par to, ja kādam šīs mācības radīs uztraukumu.Attēli:

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki