Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Clean R": ielu uzturēšanas darbi turpmāk noritēs gludi


atlikušas 250 zīmes


"Clean R": ielu uzturēšanas darbi turpmāk noritēs gludi (2)

Trešdienā, 30. novembrī, 2016 | BIRKAS: Clean R , ielu tīrīšana , sniegs , Guntars Levics
Izdrukāt Ziņot

Aizvadīts pirmais mēnesis, kopš parakstīts līgums par tiesībām veikt Liepājas pilsētas ielu uzturēšanas darbus ziemā, informē "Clean R" preses sekretārs Kaspars Līcītis.

Tā laikā uzņēmums "Clean R" nokomplektējis personālu 30 cilvēku komandas sastāvā, pilnībā nodrošinājis līgumā prasītās tehnikas vienības operatīvai un mūsdienīgai ziemas darbu veikšanai pilsētas ielās, kā arī veicis pirmos ielu tīrīšanas darbus, tostarp operatīvā režīmā.

"Liepājā esam jaunpienācēji – iepirkumā par tiesībām tīrīt pilsētas ielas ziemas sezonās konkursā apsteidzām konkurentus ar 225 000 eiro zemāku cenu, kas var tikt izmantoti citām pašvaldības vajadzībām. Pirmais mēnesis pat pieredzējuša ielu uzturētāja skatījumā bijis netipiski intensīvs, jo burtiski pāris nedēļas pēc līguma parakstīšanas darbs bija jānodrošina ar pilnu jaudu," stāsta “Clean R" valdes loceklis Guntars Levics.

“No pieredzes Rīgā un Pierīgā, Jūrmalā, Tukumā, Gulbenē un citviet Latvijā zinām, ka ikvienā teritorijā nepieciešams vismaz mēnesis, lai iepazītu ielas, sagatavotu darbam materiālus un tehniku, nokomplektētu komandu un izveidotu ritmisku sadarbību ar klientu, kurš dod uzdevumu darbu veikšanai arī ikdienā," norāda G.Levics. “Ceram jau tuvāko nedēļu laikā uzlabot ikdienas sadarbību ar darbu uzraugu un pasūtītāju, kas papildus tehniskajai gatavībai, profesionalitātei un pieredzei ir viens no kvalitatīva darba rezultāta stūrakmeņiem," skaidro "Clean R" valdes loceklis.

Lai darbi ritētu raitāk, uzņēmums būs pateicīgs un aicina ikvienu liepājnieku ierosinājumu vai pretenziju gadījumā sazināties ar "Clean R", zvanot pa tālruni 67111001.

“Clean R" atgādina, ka uzņēmuma ziņā ir rūpes par pilsētas ielu un ceļu braucamajām daļām, savukārt gājēju ietves, veloceliņi un citas koplietošanas teritorijas atrodas citu pakalpojumu sniedzēju un privātīpašnieku pārziņā.

Šobrīd Liepājas ielu tīrīšanai "Clean R" rīcībā ir kopumā 14 tehnikas vienības, kas paredzētas gan dažāda seguma ielu tīrīšanai, gan apstrādei ar pretslīdes materiālu. Darbinieku komanda veidota, piesaistot Liepājas reģiona iedzīvotājus. Tāpat noliktavā izveidota 1500 tonnu liela pretslīdes materiāla rezerve.

Jau ziņots, ka uzņēmums "Clean R", ar izdevīgāku cenu uzvarot Liepājas pašvaldības izsludinātajā iepirkuma konkursā, ir ieguvis tiesības veikt Liepājas pilsētas ielu uzturēšanas darbus ziemās no 2016.gada 25. oktobra līdz pat 2021. gada 10. aprīlim. "Clean R" ir pieredze ielu uzturēšanā ziemas sezonā arī citās lielajās pilsētās – Jūrmalā, Tukumā, Rīga, Rēzeknē, kā arī Pierīgā un citviet Latvijā.

Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju "Clean R" ir jāveic maģistrālo ielu, ielu ar sabiedriskā transporta satiksmi, kā arī mazākas nozīmes ielu brauktuvju un laukumu uzturēšana ziemas sezonā, veicot ielu braucamās daļas, sabiedriskā transporta pieturvietu iebrauktuvju, laukumu attīrīšanu no sniega un apstrādi ar pretslīdes materiālu.

"Clean R" ir vides pakalpojumu nozares līderis Latvijā. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 1300 darbiniekus un nodrošina plašāko reģionā pieejamo vides pakalpojumu klāstu. Klientu skaits pārsniedz 30 000. "Clean R" piedāvā gandrīz 40 pakalpojumus tādās jomās kā atkritumu apsaimniekošana, privāto un publisko īpašumu uzturēšana, tostarp telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšana, labiekārtošana, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana. Kopš 2014. gada "Clean R" ir 100% Latvijas kapitāla kompānija. 2014. gadā uzņēmums strādāja ar 17,8 miljonu apgrozījumu.


Sludinājums

neko sev !!!
12:14 | 30/11/16
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Šitie "NEclean Zb" ir noslēguši līgumu uz 5 gadiem !!! Tagad pilsētai būs 5 gadus jācieš no šitā nekvalitatīvā darba ? sesk - Tu kā pilsētas mēris - nevari ieviest kārtību ???

sālitais gurķis
16:33 | 01/12/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Galvenais noslēdziet līgumu ar sāls iepirkšanas rūpnīcu lai var sālīt uz nebēdu!!!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki