Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Demontēs pēdējo "Liepājas enerģijas" ķieģeļu skursteni


atlikušas 250 zīmes


Demontēs pēdējo "Liepājas enerģijas" ķieģeļu skursteni (1)

Otrdienā, 31. martā, 2015 | BIRKAS: Liepājas enerģija , Tukuma 2 , UPB , rekonstrukcija
Izdrukāt Ziņot

SIA "Liepājas enerģija" izsludinātajā iepirkuma konkursā par skursteņa rekonstrukciju gāzes koģenerācijas stacijasteritorijā, Tukuma ielā 2A uzvarēja AS "UPB" iesniegtais piedāvājums.

Rekonstruējamais dūmenis ir pēdējais vecais mūrētais ķieģeļu skurstenis, kas palicis "Liepājas enerģijas" saimniecībā, informē "Liepājas enerģijas" Sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Iepirkuma konkursam kopā tika iesniegti divu pretendentu piedāvājumi; ievērojot likumdošanā noteikto kārtību, "Liepājas enerģija" par atbilstošāko konkursa nolikumam atzina AS "UPB" iesniegto piedāvājumu. Šobrīd uzsākta līguma slēgšanas procedūra par veicamajiem darbiem, bet aprīlī plānots noslēgt līgumu par darbu veikšanu.

Skursteņa rekonstrukcija ir iekļauta 2015.gada "Liepājas enerģijas" investīciju plānā; tā paredz uzņēmuma pēdējā novecojošā mūrētā dūmeņa demontāžu un jauna nerūsējoša tērauda skursteņa projektēšanu, izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu.

Skursteņa rekonstrukcija nepieciešama, jo tas ir tehniski nolietots un neapmierinošā stāvoklī, kā arī ilgtermiņā nevar nodrošināt gāzes ūdenssildāmā katla darbību, kura saražotā siltumenerģija tiek izmantota Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmā.

Skursteņa rekonstrukcija neietekmēs pakalpojuma nodrošinājumu klientiem, jo vasaras laikā gāzes ūdenssildāmais katls netiek izmantots, bet siltumenerģiju karstā ūdens piegādei pilnībā nodrošina koģenerācijas iekārtas. Skursteņa rekonstrukcijas darbi noritēs laikā no šā gada aprīļa līdz augustam, un visi darbi tiks pabeigti līdz jaunās apkures sezonas sākumam.


Sludinājums

xt
09:25 | 02/04/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Bet kad demontēs Skolas ielas skursteni? Protams tas nepieder enerģijai, bet tomēr! Pilsētu tas nedaiļo ar visu veco katlu māju CENTRĀ.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki