Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Divi autobusu maršruti tiks pielāgoti skolēnu vajadzībām


atlikušas 250 zīmes


Divi autobusu maršruti tiks pielāgoti skolēnu vajadzībām

Otrdienā, 27. decembrī, 2016 | BIRKAS: sabiedriskais transports , Autotransporta direkcija , Liepājas autobusu parks
Izdrukāt Ziņot

No 2017.gada 1.janvāra tiks veiktas izmaiņas maršrutā Nr.6905 Liepāja–Kalēti–Priekule un Nr.6907 Liepāja–Otaņķi–Nīcas centrs, pielāgojot tos skolēnu vajadzībām.

Autotransporta direkcija aicina pasažierus sekot līdzi maršrutu tīkla izmaiņām interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar AS "Liepājas autobusu parks", zvanot pa tālruni 634226334 vai rakstot uz e-pasta adresi info@lap.lv.

Pielāgojot maršruta Nr.6905 Liepāja–Kalēti–Priekule reisu izpildes laikus mācību iestādei, turpmāk autobuss no Liepājas autoostas darbadienās izbrauks pulksten 5.15 (10 minūtes agrāk), bet no Kalētiem – pulksten 6.10 (15 minūtes agrāk). Savukārt maršruta Nr.6907 Liepāja–Otaņķi–Nīcas centrs autobuss no Liepājas autoostas izbrauks pulksten 7.10 (15 minūtes agrāk), bet no Otaņķu pasta – pulksten 7.45 (astoņas minūtes agrāk), un pulksten 16.35 (piecas minūtes vēlāk). Tāpat tiks mainīta autobusa, kas no Liepājas (Kuršu ielā) izbrauc pulksten 15.25, izbraukšanas laiks no vairākām pieturvietām un pienākšanas laiks galapunktā.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita, komunikācijas speciāliste Valsts SIA "Autotransporta direkcija" Zane Plone.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki