Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Egona Peršēvica "Milda" izdaiļo "Art Riga 2015"


atlikušas 250 zīmes


Egona Peršēvica "Milda" izdaiļo "Art Riga 2015"

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 27. novembrī, 2015 | BIRKAS: Egons Peršēvics , izstāde , gadatirgus , 18.novembris
Izdrukāt Ziņot
"Art Riga", Dzelzceļnieku muzejā Rīgā.
"Art Riga", Dzelzceļnieku muzejā Rīgā.
FOTO: No personīgā arhīva
"Art Riga", Dzelzceļnieku muzejā Rīgā. Pie Ziemeļu mola. Milda 18.novembrī Beberliņos. Autors pie sava darba Liepājas muzeja pagalmā.

Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā notiekošajā starptautiskajā mākslas gadatirgū "Art Riga 2015" izstādīts arī liepājnieka Egona Peršēvica darbs "Milda".

Starptautiskais mākslas gadatirgus "Art Riga" notiek jau otro reizi, un tas ir viens no nozīmīgākajiem reģiona pasākumiem profesionāliem mākslas darbu pārdevējiem un pircējiem. Šogad "ART Riga" pārstāvētas 17 galerijas no astoņām pasaules valstīm. Tas ir prestižs notikums, ko ar savu klātbūtni šoreiz pagodināja gan Valsts prezidents Raimonds Vējonis, gan ārvalstu vēstnieki un citas prominences.

Kā pastāstīja "Mildas" autors, viņš uzaicināts izstādīt savu darbu individuāli, jo pagaidām nesadarbojas ne ar vienu galeriju. "Gadatirgus rīkotājiem šķita, ka šis ir lielisks darbs, kas varētu labi papildināt gadatirgus ekspozīciju, man savukārt tā bija vēl viena iespēja parādīt to plašākai publikai."

24.novembrī atklātais gadatirgus "Art Riga 2015" darbosies līdz svētdienas vakaram.

Taču, pirms doties uz Rīgu, "Milda" Valsts svētku – 18.Novembra – dienā veica svinīgu gājienu pa Liepājas ielām un vietām.

"Vispirms man bija doma iznest "Mildu" uz ielas, noliekot to uz man piederošās zemes līdzās darbnīcai, bet, tā kā tiku pie piekabes, nolēmu, ka arī "Milda" varētu doties svinīgā svētku parādē," pastāstīja mākslinieks.

Tā "Milda"18.novembrī redzēta gan Liepājas ielās, gan pie Ziemeļu mola, gan Beberliņos.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki