Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Eksperimentālie autobusu reisi nav attaisnojušies


atlikušas 250 zīmes


Eksperimentālie autobusu reisi nav attaisnojušies

Ceturtdienā, 30. novembrī, 2017 | BIRKAS: sabiedriskais transports , LST
Izdrukāt Ziņot

Divi eksperimentālie reisi, kas tika uzsākti no 1.septembra 12. maršrutā "Pulkveža Brieža iela – Slimnīca", ar piektdienu, 1.decembri, vairāk netiks turpināti.

Viens reiss no pieturas "Pulkveža Brieža iela" tika veikts pulksten 18, savukārt otrs – no pieturas "Slimnīca" pulksten 18.17, informē aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Reisi tika ieviesti pēc iedzīvotāju lūguma, lai nodrošinātu iespēju Karostas un Tomares iedzīvotājiem nokļūt pie tuviniekiem un draugiem, kuri stacionēti Liepājas reģionālajā slimnīcā. Veicot pasažieru plūsmas datu izvērtēšanu tika secināts, ka eksperimentālos reisus izmantoja neliels pasažieru skaits, pārvietošanās pārsvarā notika citu maršrutu ietvaros un iedzīvotāji neizmantoja šos reisus, lai nokļūtu līdz slimnīcai un pēc tam atpakaļ. Rezultātā eksperimentālo reisu turpināšanai nav pamatotības.

Aģentūa "Liepājas sabiedriskais transports" atgādina, ka visi sabiedriskā transporta kustības saraksti un maršrutu plānotājs pieejams aģentūras mājas lapā www.liepajastransports.lv vai www.lst.lv, apmeklējot lapu mobilajās ierīcēs.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki