Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Festivāla apmeklētājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem


atlikušas 250 zīmes


Festivāla apmeklētājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Ceturtdienā, 27. jūlijā, 2017 | BIRKAS: Summer Sound , A9 , satiksme , ielu remonts
Izdrukāt Ziņot

Pludmales festivāla "Summer Sound", kas sāksies jau piektdien, apmeklētājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem ceļā uz Liepāju un pilsētā festivāla laikā.

Veiksmīgai festivālā plānošanai organizatori iesaka izmantot "Summer Sound" aplikāciju, informē preses pārstāve Sabīne Brice.

Nedēļas nogalē autobraucējiem, dodoties uz "Summer Sound" festivālu Liepājā, jārēķinās ar ceļa remontdarbiem un palēninātu satiksmi vairākos ceļa posmos Kurzemes pusē. Nozīmīgi ceļu būvdarbi pašreiz notiek uz Liepājas šosejas (A9), kur autovadītājiem, braucot no Rīgas puses, jāieplāno papildus laiks ceļā:
– no Anneniekiem līdz Kaķeniekiem ir ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, to izbraukšanai jārēķina papildus ~15 min.;
– Pie Blīdenes ir viens luksoforu posms (apmēram 4 km garš) ar ātruma ierobežojumiem 50 un 70 km/h, tā šķērsošanas laiks ~25 min.;
– No Saldus līdz Bukupei ir 4 luksoforu posmi un to šķērsošanai jāierēķina vēl papildus ~20 min.
 Uz Klaipēdas šosejas (A11), dodoties no Lietuvas puses Liepājas virzienā, posmā no Lietuvas robežas līdz Rucavai ir divi luksoforu posmi un to šķērsošanai vajadzēs ~10 min. Joprojām visvairāk remontdarbu ir uz Ventspils šosejas (A10). Tur darbi noris piecos būvdarbu posmos kopumā vairāk nekā 40 km garumā.

"Summer Sound" apmeklētāji savas 2 dienu festivāla biļetes, ar vai bez telts vietas var apmainīt pret aprocēm t/c "Spice” Rīgā, kā arī iegūt t/n "Kurzeme” Liepājā. "Summer Sound" festivāla telšu un kemperu pilsētiņa būs atvērta no ceturtdienas, 27. jūlija plkst.17:00 līdz svētdienai, 30. jūlija plkst.15:00. "Summer Sound" apmeklētājus gaidīs virkne izdevīgu piedāvājumu, ko sarūpējuši Liepājas uzņēmēji – uzrādot savas festivāla aproces, apmeklētāji varēs iegūt atlaides dažādās tirdzniecības vietās, restorānos un kafejnīcās, kā arī aktīvās atpūtas vietās, saraksts atrodams šiet: http://summersound.lv/ipasie–piedavajumi/

Visiem iPhone un Android vietdtālruņu lietotājiem ir pieejama bezmaksas "Summer Sound" festivāla lietotne, kurā var iepazīties ar pilnu festivāla programmu, māksliniekiem, teritorijas karti, noteikumiem un atbildēm uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Festivāla lietotne kalpos kā parocīgs ceļvedis gan gatavojoties festivālam, gan festivāla dienās,

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls "Summer Sound" norisināsies Liepājā 28.–29. jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem. Dīdžeju trio Cheat Codes no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingande parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs Bermudu Divstūris. Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma – Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl Vane, Deeper Upper, Franco Franco, Skyforger, My Radiant You, Fakts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro'n'out, Ivo Fomins, Polifauna un citi.

Pilna festivāla programma atrodama šeit: http://ej.uz/SSprogramma

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā www.summersound.lv, kā arī Biļešu Serviss tīklā. "Summer Sound" organizatori aicina biļetes iegādāties savlaicīgi, jo festivāla dienās tās būs dārgākas. 2 dienu biļešu īpašniekiem, veicot piemaksu, ir iespēja iegūt VIP biļetes priekšrocības.

2 dienu biļete – 39 EUR
2 dienu biļete + telts vieta – 46 EUR
1 dienas biļete – 25 EUR
VIP bilete – 95 EUR
VIP biļete + autostāvvieta – 110 EUR
VIP upgrade – 56 EUR


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki