Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gadu mijā sabiedriskais transports būs bez maksas


atlikušas 250 zīmes


Gadu mijā sabiedriskais transports būs bez maksas

Ceturtdienā, 27. decembrī, 2018 | BIRKAS: sabiedriskais transports , satiksme , Jaunais gads
Izdrukāt Ziņot

31.decembrī visu dienu un 1.janvārī līdz pulksten 6 Liepājā jau tradicionāli sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, informē aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Lai iedzīvotāji un pilsētas viesi pēc Jaunā gada sagaidīšanas pasākuma pie koncertzāles "Lielais dzintars" ērti nokļūtu mājās, tiks organizēti arī papildus sabiedriskā transporta reisi.

Pēc Jaunā gada sagaidīšanas pasākuma kopā ar Intaru Busuli un Abonementa orķestri apmeklētāju ērtībām būs noorganizēti sabiedriskā transporta papildreisi. Pulksten 0.20 (pēc salūta) un 1.15 (pēc pasākuma) no viesnīcas "Libava" (pieturvieta "K. Zāles laukums") būs noorganizēti divi autobusu reisi uz Karostu un divi uz slimnīcu. Savukārt no pieturvietas "Koncertzāle" pulksten 0.20 M.Ķempes ielas virzienā būs noorganizēti divi papildu tramvaju reisi, bet Brīvības ielas virzienā – viens. Savukārt pulksten 1.15 katrā virzienā būs vēl viens papildu tramvaja reiss. Arī minētie papildu reisi pasažieriem būs bez maksas.

Sakarā ar svētku svinībām, sākot no 28.decembra līdz 1.janvārim, pilsētā tiks noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi, tādēļ, lai nebūtu jāuztraucas par automašīnu novietošanas iespējām, aicinām uz Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu pilsētas centrā doties, izmantojot sabiedrisko transportu.

Sabiedriskā transporta kustības saraksti elektroniski pieejami mājas lapā www.liepajastransports.lv vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki