Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gaida viedokli par koku ciršanu "Pūt, vējiņi!" pārbūves teritorijā


atlikušas 250 zīmes


Gaida viedokli par koku ciršanu "Pūt, vējiņi!" pārbūves teritorijā (6)

Pirmdienā, 18. jūnijā, 2018 | BIRKAS: sabiedriskā apspriešana , koki , Pūt vējiņi! , rekonstrukcija
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Būvvalde

No 19. jūnija līdz 8. jūlijam ikviens aicināts piedalīties publiskajā apspriešanā, lai noskaidrotu viedokli par koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pārbūves laikā paredzēto koku ciršanu.

Publiskā apspriešana notiek saistībā ar būvniecības ieceri "Koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pārbūve Peldu ielā 57, Liepājā" un atbilstoši SIA "LABIE KOKI eksperti" arboristu izstrādātajam koku novērtējumam un ieteikumiem likvidēt mazvērtīgos kokus ainavas kopšanas nolūkos.

Atsauksmes un ieteikumus rakstiskā veidā ikviens var iesniegt līdz 8. jūlijam, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Publiskās apspriešanas anketu iespējams saņemt Apmeklētāju pieņemšanas centrā Rožu ielā 6 vai aizpildīt elektroniski - Publiskās apspriešanas anketa.

Publiskās apspriešanas sapulce notiks otrdien, 26. jūnijā, pulksten 17.30, koncertestrādes teritorijā, kad būvprojekta izstrādē iesaistīto pušu pārstāvji klātienē atbildēs uz interesentu jautājumiem par koku ciršanu saistībā ar konkrēto būvniecības ieceri.
 
Ar publiskās apspriešanas materiāliem var iepazīties Liepājas pilsētas domes 1. stāva foajē, arī koncertdārza teritorijā, kur izvietots informācijas stends, un elektroniski:
    1. Būvniecības ieceres "Koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pārbūve Peldu ielā 57, Liepājā" skaidrojošais apraksts (.pdf)
    2. Būvniecības ieceres "Koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pārbūve Peldu ielā 57, Liepājā" ģenerālplāns ar likvidējamiem kokiem (.pdf)
    3. SIA "LABIE KOKI eksperti" sagatavots koku novērtējums (.pdf)

Ar materiāliem var iepazīties arī Liepājas pilsētas domes 1. stāva foajē un koncertdārza teritorijā, kur izvietots informācijas stends.

Šobrīd SIA "Livland Group" strādā pie koncertestrādes un koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pārbūves būvprojekta. To, kādi būs būvprojekta risinājumi, noteiks arī publiskās apspriešanas rezultāti par koku izciršanu.

Esošais teritorijas noēnojums, ko rada lielais koku īpatsvars koncertdārzā, neatbilst tās pilnvērtīgai attīstībai, tāpēc plānots nocirst 43 kokaugus.

Ap koncertestrādi esošo labiekārtojumu (atbalstsienas, pakāpieni un nožogojums), balstoties uz iepriekš izstrādātajām būvniecības ieceres vadlīnijām par šīs vietas pārbūves risinājumiem, plānots likvidēt. Daļa esošo koku likvidējami gan minētā labiekārtojuma pārbūves, gan arī pašas estrādes pārbūves dēļ.

Plānots likvidēt 18 parastās kļavas, 8 āra bērzus, 6 liepas, 2 papeles, 2 parastos pīlādžus, 1 osi, 1 vilkābeli un 5 Kaukāza plūmes.

Kopā teritorijā novērtēti 120 koki. Koncertdārza pārbūves un teritorijas labiekārtošanas gaitā ir plānots stādījumus papildināt ar 23 jauniem kokiem un dekoratīviem stādījumiem.

Pēc publiskās apspriešanas tiks apkopoti iedzīvotāju viedokļi un nodoti Apstādījumu uzraudzības komisijai galīgā lēmuma pieņemšanai.

Papildu informāciju par plānoto koku ciršanas ieceri var saņemt Liepājas pilsētas Būvvaldē, pie Apstādījumu uzraudzības komisijas priekšsēdētājas Lauras Šteinbergas-Stilbiņas, zvanot pa tālruni 63404723 vai rakstot uz e-pastu: laura.steinberga-stilbina@liepaja.lv.


Sludinājums

Būvvaldei
09:55 | 19/06/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Tik drūma bilde izraudzīta speciāli?

dusmīgais
17:00 | 19/06/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Lūgums projekta autoriem: pie Pūt vējiņiem uztādīt lielu tāfeli ar atzīmēm ,tieši kuri koki paredzēti nozāģēt !šī vieta ir pārāk nozīmīga liepājniekiem,lai ķertos klāt kokiem bez pietiekami ilgas un nopietnas iedzīvotāju aptaujas!

hmmm
17:26 | 19/06/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Vajag izbeigt kultivēt ,,dekoratīvus stādījumus''', kuri nav nekas vairāk kā apnikušie zemie skujeņi un pie zemes pieplakušās atraitnītes! Parkā piestāv stalti koki.

Justin
09:10 | 24/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam individuālus, komerciālus un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām ikgadējām procentu likmēm, kas ir 3% no 1 gadu līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus robežās no €5,000 līdz €10,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu zemāk.

Aizdevēja e-pasts: sloanslimited@gmail.com

INFORMĀCIJA PAR AIZŅĒMĒJIEM:

NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

DIANA
08:20 | 27/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nu ko vel izdomasiet?tad izcertiet visus kokus jo darit nav ko?un vel pedejos tris murgs....

Ludmila Rjazanova
09:28 | 29/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Atzīmētus kokus nav iespējams apskatīties, jo koncertdārzs “Pūt, vējiņi” ir aizslēgts…numuriņi ir ļoti maziņi no tālienes nevar redzēt…

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki