Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gaidāmas izmaiņas 912.maršruta autobusu kustības sarakstā


atlikušas 250 zīmes


Gaidāmas izmaiņas 912.maršruta autobusu kustības sarakstā

Ceturtdienā, 08. martā, 2018 | BIRKAS: LST , sabiedriskais transports
Izdrukāt Ziņot

Balstoties uz veikto pasažieru plūsmas datu izvērtēšanu 912. autobusa maršrutā "Liepāja-Grobiņa", no 12. marta gaidāmas izmaiņas šo autobusu kustības sarakstā vēlajās vakara stundās. 

Izvērtējot pārvadāto pasažieru skaitu 912., 912.A un 912.B autobusu maršrutos un šo maršrutu ekonomiskos rādītājus, secināts, ka minēto maršrutu vakara reisus izmanto ļoti mazs pasažieru skaits vai pasažieru nav vispār, tādejādi tiek radīti nepamatojami finansiāli zaudējumi aģentūrai.

Lai neliegtu pasažieriem nokļūšanu no vienas pilsētas uz otru, bet tajā pat laikā mazinātu arī aģentūras finansiālos zaudējumus, rasts kompromiss, kas paredz pēc pulksten 19 samazināt 912.maršruta autobusu reisu intensitāti abos virzienos, izlīdzinot intervālus starp reisiem un atstājot kustības sarakstā vienu reisu stundā. Pasažieri būtiskas izmaiņas nesajutīs, jo reisi vēl aizvien tiks nodrošināti līdz pat vēlam vakaram.

Pēdējais reiss pulksten 22 no Kuršu ielas uz Grobiņu tiks saglabāts nemainīgs, lai iedzīvotājiem būtu iespēja atgriezties savās dzīves vietās Grobiņā pēc kultūras pasākumu apmeklējumiem Liepājā.

Izmaiņas aģentūra ir saskaņojusi arī ar Grobiņas novada domi.  

Atgādinām, ka sabiedriskā transporta kustības saraksti pieejami pašvaldības aģentūras mājas lapā www.liepajastransports.lv vai www.lst.lv, izmantojot mobilās ierīces.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki